Forum Dragon Ball Nao

» Songo KU! w zwarciu

Megawojownik1234 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.803
Posty: 4
Ostatno tak sobie myślalałem nad głównym a zaraz najsilniejszym bohaterem naszej ukochanej bajki:Songiem.
Doszedłem do wniosku,że jego największym atutem było to,że był mistrzem a zarazem geniuszem w walce w zwarciu.
No nie bede owijaj w bawełne,zawsze podziwiałem jego prace nog.A szczególnie ,gdy w straszliwym boju z swoim najwiekszym rywalem a zarazem najwiekszym kompanem uderzali się naprzemianlegle kolankami,oczywiscie dochodziły też uderzenia główkami.Bylismy wtedy swiadkami konca pewnej epoki.Bracia staneli przeciwko siebie.
Spojrzcie walek Songa...tego jego fikołki powietrzne,obrona raczkami przed ciosami robily na mnie wrazenie 10 lat temu i nadal robia.Ile bym dał zeby miec taka moc jak nasz ukochany lekkoduch.
Songo walczac nawet z silniejszymi przecciwnikami potafił walczyc jak rowny z rownym,poniewaz mial zmysl a zarazem genialnia taktyke w walce w zwarciu.

Jaka jest wasza opinia na temat?
Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.707
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Dobrą taktykę zastosował Goku podczas walki z Paulo Kuhanem. Energia KI przeciwnika jakieś 340 mln jednostek, a Goku zaledwie około 90-100 mln jednostek... Przed turniejem sztuk walki w Zaświatach Kuhan jednym ciosem pokonał Cella. Goku na Ziemi dostał manto od Cella. Walka finałowa w Zaświatach odbywała się na specjalnej arenie i w oparciu o zasady, gdyby nie te dwie kwestie Goku nie miałby żadnych szans... Nie zmienia to faktu, że przewaga w sile ciosu była mniej więcej jak 1:3,5 dla przeciwnika Saiyanina. Mimo ciężkich obrażeń jakie odniósł Goku udało mu się wyrzucić przeciwnika poza obręb areny i w ten sposób odnieść zwycięstwo. Właśnie ten pojedynek i drugą wygraną walkę z Li-Shenronem uważam za jego mistrzowski kunszt. Vegeta nigdy by nie odniósł zwycięstwa nad kilka razy silniejszym przeciwnikiem. Goku udała się ta sztuka więcej niż kilka razy, a to dowód jego geniuszu w zakresie sztuk walki.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Songo KU! w zwarciu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook