Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 061, 09.10.2016

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego pierwszego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 09.10.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jesteś grzesznikiem!
Ale napompowany odcinek!
Walczyłem ramię w ramię z Son Gokū, nie wiem jak wy.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z powodów technicznych przegapiłem parę pierwszych minut, trudno. Ale poza tym jatka zdecydowanie niezła.

Co do końcówki, Trunks najwyraźniej znowu poszedł w mięśnie, nic nowego. Tylko ten nowy ending w takim momencie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Furia jakaś, Zamasu obciążyli go w końcu odpowiedzialnością praktycznie za wszystko. Co do końcówki, to Żółwi Pustelnik ma odbyt w ustach:
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A poza tym bardzo wręcz nieprzyjemny ten odcinek. Freeza może się schować.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Nom. Ale już wiedzę te memy:
ObrazObraz

Swoją drogą Freezer był okrutny, ale z klasą, oni są okrutni w swej obłudzie, zaślepieni własną cudowną misją. Zimny nie owijał w bawełnę, bo prostu chciał władzy nad światem.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez vegeta391: 09.10.2016, 16:11
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To akurat było świetne
Chyba miało pokazać, że Zamasu jest sam w sobie raczej słaby, a jedynie nieśmiertelny.

vegeta391 napisał(a):
Furia jakaś
Na USSJ2 sprawiał bardzo podobne wrażenie. Bałem się, że przemieni się w klasycznego SSGSS, ale już lepsze to.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Bałem się, że przemieni się w klasycznego SSGSS, ale już lepsze to.
Ja się bałem, że w SSJGSSJ albo w sławetnego SSJW.


Był Gokū groźnie zniesmaczony:
Obraz

Napki na ansi.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Co to jest SSJW? White?

Tę obwódkę ma jakby po części z Super Blue. Dziwne, że Black tak szybko zyskuje na sile. Moim zdaniem najlepiej by bylo, gdyby Vegeta odciągnął Zamasu, a Goku za pomocą Kaiokena z elementem zaskoczenia zniszczył Blacka. Potem uwęzienie Zamasu byłoby już kwestią rozwiązania. Może Bulma wyprodukowałaby jakąś nieotwierająca się super trumne.

Obraz
Termitx
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.727
Posty: 2
Mateusz napisał(a):
Co to jest SSJW? White?

Tę obwódkę ma jakby po części z Super Blue. Dziwne, że Black tak szybko zyskuje na sile. Moim zdaniem najlepiej by bylo, gdyby Vegeta odciągnął Zamasu, a Goku za pomocą Kaiokena z elementem zaskoczenia zniszczył Blacka. Potem uwęzienie Zamasu byłoby już kwestią rozwiązania. Może Bulma wyprodukowałaby jakąś nieotwierająca się super trumne.
Wpakować Zamasu do komnaty ducha i czasu, jeśli oczywiście jeszcze istnieje wejście, i po problemie.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
A gdyby tak ktoś zdjął z Palca Goku Black ten pierścien, to co wtedy? Nagle Goku Black dednie, czy dalej będzie żył, mimo, iż został zabity w teraźniejszości? Jak chcą to potrafią zrobić dobry odcinek

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Odcinek mocny! Tak jak zauważyli poprzednicy - dość brutalny. Z pewnością jeden z bardziej brutalnych w całej historii DB.

Wciąż nie rozumiem do końca, który Zamasu to Black
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Mateusz napisał(a):
Co to jest SSJW? White?
Tak. Fani nie umieją się go doczekać.


Mateusz napisał(a):
Może Bulma wyprodukowałaby jakąś nieotwierająca się super trumne.
Żart:
Nie wiem, kto to wymyślił – czy Toriyama, czy scenarzyści – raczej to drugie, ale w 13 filmie DBZ Bulma nie umiała okiełznać Hildgegarna (Hirudegarna), ale Zamasu w sumie jest chyba słabszy, więc mogłoby się udać

Termitx napisał(a):
Wpakować Zamasu do komnaty ducha i czasu, jeśli oczywiście jeszcze istnieje wejście, i po problemie.
Istnieje, Dende naprawił.
Skoro Bū się wydostał, to Zamasu nie da rady? Jako bóg (przypuszczam) ma większy zasięg postrzegania otoczenia, więc się po prostu skajkajuje stamtąd (Kaikai).


bardyt napisał(a):
A gdyby tak ktoś zdjął z Palca Goku Black ten pierścien, to co wtedy? Nagle Goku Black dednie
Na ten moment jest to wszystko okropnie zagmatwane. Sam już nie wiem, co o tym myśleć. Robiłem tu jakiś czas temu wojnę, bo przypuszczałem, że Black jest z przyszłości. Potem wyszedł spoiler, że nie, a teraz się potwierdziło w odcinku. Zakładam, że nie pochodzi on z teraźniejszości. Jeśli unicestwienie Zamasu w teraźniejszości miałoby wywrzeć na niego jakikolwiek wpływ – czego za sprawą pierścienia czasu nie robi, co nam Black tłumaczy – to gościu, zakładając, że posługujemy się filozofią (światopoglądem) Whisów, Kaiōshinów i Hakaishinów, musiałby pochodzić z przeszłości przyszłości Trunksa, która jest przyszłością teraźniejszości Gokū i spółki.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez vegeta391: 09.10.2016, 16:30
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
SSW też się obawiałem, ale SSGSS był jednak prawdopodobniejszy. Zwłaszcza gdy pojawiła się ta niebieska aura. Na szczęście nie poszli tą drogą, bo to byłoby zwyczajnie głupie. Na tej zasadzie działał poziom SSJ, ale nie SSGSS (choć w gruncie rzeczy wiele o nim nie wiemy).

Łukasz napisał(a):
Z pewnością jeden z bardziej brutalnych w całej historii DB.
Pokusiłbym się o stwierdzenie, że najbardziej, ale nie chodzi o brutalność fizyczną.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Aby nie za prędko na takie wnioski?

Ale generalnie rozumiem potrzebę nazywania wszystkich możliwych zjawisk przez fanów uniwersum.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dla mnie to po prostu USSJ w lepszej animacji, aniżeli tej znanej z DBZ. Trunks podczas transformacji w tym odcinku bardzo skojarzył mi się z Brollym.

Czyli BLACK to jest ZAMASU z przeszłości Mirai Trunksa?
Ale to nie trzyma się kupy, bo z tego co wiemy w czasach Mirai Trunksa, Goku nie został ożywiony po śmierci na skutek choroby. Jak inaczej wytłumaczyć istnienie Goku i Gotena?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Łukasz napisał(a):
Czyli BLACK to jest ZAMASU z przeszłości Mirai Trunksa?
On jest z „przeszłości”. Wszystko wskazuje na to, że z teraźniejszości. Czekamy, aż wyjaśnią.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Trunks mega przemiana znowu wraca legendarny ssj mam nadzieje ze nastawi karku Blackowi jak Brolly Goku byla by boska reakcja zamasu. Odcinek ladny wywolujacy emocje gdzie znowu sa wszyscy za Goku. Ciekawe mistrz zolw i czyzby technika Mafuba i pieczec. Cos slabi bogowie skoro ich Black pokonal. Skoro Black z kazdym ciosem rosnie w sile to kto ma szanse.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kemot81 napisał(a):
Cos slabi bogowie skoro ich Black pokonal. Skoro Black z kazdym ciosem rosnie w sile to kto ma szanse.
Zabił wszystkich Kaiōshinów, a ci, jak wiadomo, są słabsi niż Gohan na Cell Game (albo najwyżej równi). Hakaishini poszli do piachu wraz z nimi. Ciekawe, co z Dzen'ō?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 061, 09.10.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook