Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Room

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Shueisha powołuje sekcję "Dragon Ball Room"

Co o tym sądzicie?

Nie za bardzo wiadomo o co z tym będzie chodzić stąd pewnie wywoła to lawinę spekulacji, że Toriyama się sprzedał. Zważywszy, że znowu skomentował to w swoim stylu. Sam miałem pewne podejrzenia i domysły, ale rozmawiając z Gotem stwierdziliśmy, że chyba nie powodów do obaw i najwyżej czas pokaże.

Szkoda, że Bartusia już z nami nie ma, pewnie wymyśliłby jakąś chorą teorię, że to stowarzyszenie Anty-Vegetowskie ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.730
Posty: 373
Ja liczę na produkcje jakich spin-offów (głównie mang). Chyba Toriyama licencjami się nie zajmuje, a ostatnimi laty męczą go tylko fabularne sprawy. Jak dla mnie to po prostu będzie coś na zasadzie Star Wars. Seria Super będzie szła normalnie, a w okół niej powstawały różne poboczne historie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Ja się nie nastawiam w zasadzie na nic. Naprawdę - ta informacja to może być zwykła "reklama". Zwłaszcza że ten Pion ds. Rozwoju DB powstał już w czerwcu.

Tylko dla mnie zabawnie brzmi deklaracja o poszerzaniu popularności i ciągły brak emisji najnowszej serii w USA lub w ogóle w internecie z angielskimi napisami, co obecnie jest normą dla anime?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jak już takie są plany od czerwca, to mogliby zekranizować fanowską mangę/komiks - DB Multiverse, byłoby to coś dobrego (albo jakieś ciekawe hentajce wypuścić z DB).
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Room
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook