Forum Dragon Ball Nao

» [Sprzedam] figurkę z Dragon Balla BS STA z 1989 roku z numerem 23

marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 2.718
Posty: 3
Witam wszystkich, mam na sprzedanie taką oto figurkę z DRAGON BALL-a BS STA z 1989 roku z numerem 23. Cena to 20 zł. Jeśli chcecie, mogę wystawić figurkę na allegro - mam ponad 240 komentarzy, tak że nie powinno być problemu. Ponadto wszędzie posługuję się Nickiem Marcin1323. Pozdrawiam
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Ta figurka z przyczyn technicznych nie może być z 1989 roku. Minimalnie z 1991
marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 2.718
Posty: 3
Przyznam, że gdy miałem tę figurkę nie zastanawiało mnie to zbytnio. Jaki rok? Po co? Wiadomo - oglądałem kiedyś pasjami DB na rtl7 razem z Braciakiem i JAKAKOLWIEK figurka bądź zabawka była dla nas na wagę złota. Nie pamiętam już jak ją nabyliśmy. Ale Twój post zmotywował mnie do poszukiwań. Otóż, co ustaliłem:
- figurka wchodzi w skład szachów DRAGON BALL (tutaj fotka kompletu * zaloguj się, aby zobaczyć link * )
- na różnych ebayach i innych takich portalach cena za takie pojedyncze figurki oscyluje wokół kilku euro.

Nie wiem jednak czemu nie może to być rok (1989)...? A jeśli to nie rok produkcji to co to może być...?
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
marcin1323 napisał(a):
Nie wiem jednak czemu nie może to być rok (1989)...? A jeśli to nie rok produkcji to co to może być...?
Nie może to być rok produkcji, bo Goku w SSJ zamienił się w 1991 roku. Zresztą wokół koloru jego włosów było duże zamieszanie przy okazji 4 filmu kinowego DBZ, więc 2 lata wcześniej nie mogła wyjść taka figurka. Być może 1989 oznacza w tym przypadku start serii DBZ?
marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 2.718
Posty: 3
hmm nigdy o tym nie pomyślałem
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
marcin1323 napisał(a):
Nie wiem jednak czemu nie może to być rok (1989)...? A jeśli to nie rok produkcji to co to może być...?
Jeżeli jest znak "©", to możliwe, że firma w 1989 roku uzyskała licencję na produkcję figurek.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Sprzedam] figurkę z Dragon Balla BS STA z 1989 roku z numerem 23
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook