Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 063, 23.10.2016

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 23.10.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
63 odcinek bla bla bla mega jest zapowiedź 64. Ta fuzja wygląda genialnie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Całkiem fajny odcinek. W sumie to tylko walka i walka. Należy się plus za Dendego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
odcinek okej, czy Vegeta w tym odcinku ma powera powrównywalnego do Goku SSJB + Kaioken?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Odcinek naprawdę dobry, zwłaszcza pod względem walk - klimat zbliżony do najlepszych starć z DBZ. Swoją drogą, poruszono też kwestię Whisa z przyszłości i dlaczego nie interweniował.

Zaskoczyła mnie obecność Gowasu - kogo jak kogo, ale nie spodziewałem się, że pojawią się w przyszłości. No i fuzja Zamasów jest też bardzo dobra. Inna sprawa - to chyba pierwsza pokazana w DB fuzja między przedstawicielami innych ras (pod względem fizycznym rzecz jasna), poza oczywiście starym Kaioshinem i wiedźmą.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piotrek66 napisał(a):
to chyba pierwsza pokazana w DB fuzja między przedstawicielami innych ras
A Kibito i Kaioshin?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Shounen napisał(a):
A Kibito i Kaioshin?
Nie jestem do końca pewien, ale wydaje mi się, że należą do tej samej, "boskiej" rasy. Chyba.
Krzysztof Jasek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Krzysztof Jasek
Wiek: 43
Dni na forum: 2.713
Posty: 26
W sumie Trunks dał chyba z siebie 100% a to i tak nie zrobiło wrażenia na blacku
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W sumie to dobry odcinek. Zaskoczyła mnie taka przewaga Vegety.

Ciekawe czy sklejony dzban będzie dobrze pieczętował Zamasu.

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek przyjemny bo w koncu Vegeta dal rade Blackowi komnata czasu cuda robi. Zapowiedz kolejnego odcinka jeszcze lepsza. Zamasu wyglada naprawde nieźle.
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.725
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
Dobry odcinek. Była w nim i walka i rozwijanie pobocznych wątków ( stan spoczynku opiekuna Boga Zniszczenia w razie jego śmierci ). Własnie to lubię i tego oczekuję od tej serii. Takiego połączenia DB ( przygody, eksploracji świata, fabuły ) oraz DBZ ( epickich walk ). Widać również, że Kai był takim przetarciem. Powstała wersja, której pan Akira oczekiwał, która była bliższa pierwowzorowi, w której walki nie rozpoczynały się od 20-to minutowego ładowania energii i ciąg dalszy tego widzimy w serii Super. Akcja jest dynamiczniejsza, a kilku odcinkowe walki są zapewne zarezerwowane na ostateczne rozstrzygnięcia.

PoProstuMateusz napisał(a):
63 odcinek bla bla bla
Shounen napisał(a):
W sumie to tylko walka i walka.
Właśnie takie najczęściej dostajemy teraz odcinki - połączenie walki i dużej ilości dialogów. Mi ten stan odpowiada, ale na epizod z samym "naparzaniem" bym się nie obraził

bardyt napisał(a):
czy Vegeta w tym odcinku ma powera powrównywalnego do Goku SSJB + Kaioken?
Na to się zanosi. Ewidentnie trening w Komnacie Ducha i Czasu dał Vegecie niesamowitego kopa. Cały rok samotnych ćwiczeń nad transformacją, która przede wszystkim wymaga kontroli Ki musiała przynieść dobre rezultaty

Piotrek66 napisał(a):
Zaskoczyła mnie obecność Gowasu - kogo jak kogo, ale nie spodziewałem się, że pojawią się w przyszłości.
Ten wątek mógł być poprowadzony trochę lepiej. Odnosi się wrażenie, że para Kaioshinów pojawiła się jakby na siłę. Jedynie z planem przemówienia Zamasu do rozumu, co raczej z góry było skazane na porażkę.

^Mateusz napisał(a):
Ciekawe czy sklejony dzban będzie dobrze pieczętował Zamasu.
Wydaje mi się, że Goku użyje Mafuby, lecz właśnie dzban nie podoła i pęknie. W następstwie tego, gdy Zamasu zda sobie sprawę, że Son zna taką technikę, a Vegeta dorównuje poziomem Blackowi, postanowi się scalić. Jednak za to jak ekipa z teraźniejszości potraktowała dzban ( przedmiot niezbędny dla tej misji ) - mam tutaj na myśli to, że w ogóle go nie zabezpieczyła jak np. Kame sennin lub Tenshinhan w DB należy się reżyserowi solidny ochrzan !
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Tuptus, jeżeli będzie tak jak piszesz, to jak ostatecznie nasi bohaterowie rozprawią się z Zamasu. Co z Królem Wszechrzeczy, żyje czy umarl? Może on się pojawi? Czy po wygranej świat przyszłości zostanie odbudowany?

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Jak juz gdybacie nad przyszloscia to czy bóg zniszczenia moze zniszczyc niesmiertelnego Zamasu taki mamy paradoks. Widzac po zwiastunach bedzie Garlik 2 portal juz otwarty
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zaciekawił mnie ten motyw ze zniszczonymi Super Smoczymi Kulami. Czy można podejrzewać, że to zaczątek do spotkania Zaramy? Wątpię, ale mimo że w mandze zniszczenie kul/smoka też było problematyczne, to przecież rozwiązanie było, wystarczyło skontaktować się z ich twórcą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Mnie trochę zaciekawiła, tudzież trochę rozbawiła, inna kwestia związana ze zniszczeniem Super Smoczych Kul. W momencie, gdy Bulma usłyszała, co zrobili Zamasowie, przeraziła się, że jeśli Trunks zginąłby w tej linii czasowej, nie mieliby go jak ożywić. No a nameczańskie kule to co, pies? Rozumiem, że sam Trunks z przyszłościową Bulmą nie mieli do nich dostępu, bo nie wiedzieli, gdzie znajduje się Nowa Namek, ani też nie mieli odpowiedniego środka transportu. Teraz jednak do przyszłości przybył Goku, więc co to za problem?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Black mógł się już wcześniej zająć Nameczanami, więc to ryzykowne założenie, że ich kule istnieją.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Smok z przeszłości już raz ożywił Trunksa z przyszłości, chociaż wtedy zginął on w linii czasu Smoka. Podejrzewam że dałoby się przenieść z kulami w przyszłość i tam ewentualnie ożywić Trunksa. Z tym problemu być nie powinno.

Nowości od grupy DBmangi
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.725
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
Mateusz napisał(a):
Czy po wygranej świat przyszłości zostanie odbudowany?
Może zabrzmi to okrutnie, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie. Całe piękno przeszłości Trunksa, polega na jej tragizmie. Wydarzenia z tej linii czasowej przeżywa się mocniej, nie towarzyszy nam cały czas to uczucie, że co by się nie działo, to i tak Boski Smok wszystko naprawi.

Mateusz napisał(a):
Co z Królem Wszechrzeczy, żyje czy umarl? Może on się pojawi?
Żyje i raczej jestem za teorią, która mówi, że Wszechcuś jest tylko jeden. Że podczas spotkania z Goku wiedział już o jego walce z Zamasu i Blackiem.

Mateusz napisał(a):
Tuptus, jeżeli będzie tak jak piszesz, to jak ostatecznie nasi bohaterowie rozprawią się z Zamasu.
Wydaje mi się, że po fuzji nieśmiertelność Zamasu przestanie działać. Po prostu nie wierzę w pokonanie tak potężnego przeciwnika za pomocą Mafuby i pękniętego dzbana

Kemot81 napisał(a):
Jak juz gdybacie nad przyszloscia to czy bóg zniszczenia moze zniszczyc niesmiertelnego Zamasu taki mamy paradoks.
Jeśli zniszczenie Zamasu przez Beerusa polegało dosłownie na "wymazaniu" go, to myślę, że taka opcja byłaby całkiem możliwa.

Shounen napisał(a):
Zaciekawił mnie ten motyw ze zniszczonymi Super Smoczymi Kulami. Czy można podejrzewać, że to zaczątek do spotkania Zaramy? Wątpię, ale mimo że w mandze zniszczenie kul/smoka też było problematyczne, to przecież rozwiązanie było, wystarczyło skontaktować się z ich twórcą.
O to to to to to ! Muszą koniecznie dodać ten wątek ! Żądam spotkania z Zaramą


Piotrek66 napisał(a):
Mnie trochę zaciekawiła, tudzież trochę rozbawiła, inna kwestia związana ze zniszczeniem Super Smoczych Kul. W momencie, gdy Bulma usłyszała, co zrobili Zamasowie, przeraziła się, że jeśli Trunks zginąłby w tej linii czasowej, nie mieliby go jak ożywić. No a nameczańskie kule to co, pies? Rozumiem, że sam Trunks z przyszłościową Bulmą nie mieli do nich dostępu, bo nie wiedzieli, gdzie znajduje się Nowa Namek, ani też nie mieli odpowiedniego środka transportu. Teraz jednak do przyszłości przybył Goku, więc co to za problem?
Black mógł się już wcześniej zająć Nameczanami, więc to ryzykowne założenie, że ich kule istnieją.
Black wspominał o tym, że pozbyli się już większości ludzi. Musimy również pamiętać, że to dwie ZUPEŁNIE różne światy, więc i historia Nameczan może być inna.

Smok z przeszłości już raz ożywił Trunksa z przyszłości, chociaż wtedy zginął on w linii czasu Smoka. Podejrzewam że dałoby się przenieść z kulami w przyszłość i tam ewentualnie ożywić Trunksa. Z tym problemu być nie powinno.
Ooo i to jest ciekawa sprawa. Gdzie trafił Trunks po śmierci ? Emma Daiō nie powinien go odnaleźć w swoim notatniku, gdyż notabene Trunks nie należał do tego świata.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Tuptus napisał(a):
Mateusz napisał(a):
Co z Królem Wszechrzeczy, żyje czy umarl? Może on się pojawi?
Żyje i raczej jestem za teorią, która mówi, że Wszechcuś jest tylko jeden. Że podczas spotkania z Goku wiedział już o jego walce z Zamasu i Blackiem.
Jak jeden? Jeden dla wszystkich linii czasowych? Niby dlaczego? Nigdzie nie było powiedziane, że jego pałac jest poza tym wszystkim.
Chyba mylisz Wszechusia z Najwyższą Boginią Czasu. Ona jest jedna, bo żyje poza czasem. Pojawia się co prawda tylko w Xenoverse i Heroes, ale jednak...

Nowości od grupy DBmangi
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.725
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
kinichi napisał(a):
Tuptus napisał(a):
Mateusz napisał(a):
Co z Królem Wszechrzeczy, żyje czy umarl? Może on się pojawi?
Żyje i raczej jestem za teorią, która mówi, że Wszechcuś jest tylko jeden. Że podczas spotkania z Goku wiedział już o jego walce z Zamasu i Blackiem.
Jak jeden? Jeden dla wszystkich linii czasowych? Niby dlaczego? Nigdzie nie było powiedziane, że jego pałac jest poza tym wszystkim.
Usłyszałem nie dawno taką teorie i przypadła mi do gustu Nie było powiedziane, że jego pałac jest ponad czasem, ale ktoś nad tym wszystkim panować musi, więc kandydatura Wszechcusia jest mocna.

kinichi napisał(a):
Chyba mylisz Wszechusia z Najwyższą Boginią Czasu. Ona jest jedna, bo żyje poza czasem. Pojawia się co prawda tylko w Xenoverse i Heroes, ale jednak...
Niestety nie grałem w żadną cześć Xenovers, ani w grę DB Heroes, ale jestem pewien, że nie są one kanoniczne. Fabuły w nich zawarte, to bardzo ciekawy Spin off, ale nic ponad to
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 063, 23.10.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook