Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 064, 30.10.2016

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego czwartego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 30.10.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Odcinek przyjemny, ale liczyłem, że fuzja jednak będzie wcześniej
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Epicki odcinek...

1. Ten moment z Bulmą i Zamasu
2. Ten moment z mafubą Trunksa
3. Choć o scaleniu wiedziałem tydzień temu to i tak emocje były pod koniec, dawajcie 65 odcinek!
4. Ta technika Goku Black z regenerującym się dymem spoko, podobna do Buu i tworzenia kopii z gumy, ale dym jakoś trudniej pokonać

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Fajnie, że Goku męczył Mafube całą noc, a Trunks ogarnął to w garażu w 5 minut.

Grupa Mirai
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Fajne to jest raczej, że debil tradycyjnie nawalił i nie wziął zaklęcia

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mogliby już zrobić, że Trunks nie trafia w to wiaderko, albo ona pęka w trakcie techniki, a nie robić z niego wielki talent...

Ogólnie odcinek ciekawy. Ciekawe jak to się rozwiąże. Moim zdaniem nowy Zamasu nie powinien być nieśmiertelny.

Obraz
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Dla mnie epicki moment odcinka jak Bulma odtwarza filmik na telefonie z Szatanem
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jak Trunks robił te wygibasy, to se pomyślałem, że może Bulma zrobiła zdjęcie lub filmik podczas prezentacji Piccolo, a tu bingo, wyciąga telefon!

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Strasznie nierówny. Black z kosą coś genialnego, choć scena zalatywała nieco Bleachem.

Ale Mafuba Trunksa to jakaś porażka. Kurs szybkiej nauki ze smartfona

Mateusz napisał(a):
Moim zdaniem nowy Zamasu nie powinien być nieśmiertelny.
Wtedy jego scalenie byłoby pozbawione sensu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Przeczytałem komentarze powyżej i widzę, że jestem najbardziej wymagający.

Po zeszłotygodniowym łomocie jaki w ciągu 30 sekund Vegeta spuścił Blackowi, miałem nadzieję, że animacja i akcja pójdzie tą drogą (choć widziałem zapowiedź kolejnego odcinka więc wiedziałem o fuzji). Ale oczywiście nie doczekałem się.
Nie wiem jak to się stało, że ten odcinek miał 20 minut, a nie działo się w nim nic wartego uwagi.
Goku i Vegeta dali ciała w beznadziejnej walce z różowymi klonami. Kiedy naprawdę próbowaliby ścigać Zamsu.
Sam Zamsu leciał kilka minut do Trunksa, a powinien lecieć kilka sekund.
Trunks uczący się Mafuby z komórki to jest zbezczeszczenie wszystkiego o co walczył Mutaito i KameSenin i wszystkiego za co oddali życie.
Bulma mizdrząca się do Zamsu jest obrazą dla wszystkich postaci. Tak jak to, że Trunks puścił tam matkę. Prawdziwy Trunks nigdy by tego nie zrobił. Tak jak nie ma mowy, by nauczyć się Mafuby w 30 sekund...
Na koniec mieliśmy pokojne patrzenie jak Zamsu i Black się fuzjonują, bez nawet poderwania się z ziemi i próby ich powstrzymania...
Animacja bolała moje oczy. Nadal pieką. Nie wiem jak to jest możliwe, ze w tę serię zaangażowani są weterani z DBZ. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Może im płacą cukierkami zamiast prawdziwymi pieniędzmi, czy co.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 30.10.2016, 14:03
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Liczyłem na porządne zmasakrowane Blacka przez Vegete a skończyło się tym że powyższy w ciągu sekundy się wzmocnił i nie tylko książę sayan ale i Goku nie mogli sobie poradzić z ,, bożym dymem''
,Czary rozgoryczenia dopełniła mafuba Trunksa , Mutarito pracował wiele lat żeby ją opanować,Kame Sennin też na pewno długo jej uczył się, nawet TenShinhan kilka dni się jej uczył, nie wątpię że Trunks jest zdolnym chłopakiem i nauka nie sprawia mu trudności ale nie całe pięć minut na naukę mafuby
to juz kpina

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 30.10.2016, 14:15
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta szybka nauka Mafuby byłaby jeszcze do zaakceptowania*, gdyby nie fakt, że parę odcinków wcześniej Goku spędził na nauce całą noc. No chyba że to kolejny motyw z cyklu, że Goku to głąb.

* Ostatecznie Saiyanie w DBZ mają nieporównywalnie większą kontrolę nad ki niż Żółwi Pustelnik.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Goku to głąb, ale życiowy. Goku to geniusz jeżeli chodzi o sztuki walki, który potrafił nauczyć się Kamehamehy widząc jej wykonanie raz, gdy miał 12 lat.
Dla mnie ten Trunks to po prostu plot hole. I to ogromny i niepotrzebny. Bo nie prowadził do niczego.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Mateusz napisał(a):
Moim zdaniem nowy Zamasu nie powinien być nieśmiertelny.
Jak Vegeta i Gokū się scalili, Vegetto był przecież „żywy”, bez aureoli. Wtedy tylko Gokū „miał życie” (od Rō Kaiōshina), Vegeta pozostawał martwy. Tutaj węszę analogię.

Shounen napisał(a):
Strasznie nierówny. Black z kosą coś genialnego, choć scena zalatywała nieco Bleachem.
Dla mnie tandeta straszna. Chociaż obrazowanie „przekuwania gniewu w moc” kupuję.


Hidden napisał(a):
plot hole
Ta nowomowa. Ja się tu głowie, co za „płot” i kogo on „hole”. Czas sobie sprawić okulary.


Jedyne, co na mnie zrobiło niemałe wrażenie, to Zamasu kręcący się w Mafūbie. Nie wiem czemu, ale to było jakieś takie miłe i przyjemne.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Tak masz rację to było miłe kiedy się slyszy w głosie Zamassu przerażenie że.jednak śmiertelnik.moze go przechytrzyc.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Tragedia w dbz ten jeden odcinek by trwal z 20 dlaczego oni tak galopuja z tym. Tak wychodzi kiszka z dobrego materialu. Zaczeli tak cala serie DBS przyspieszac Przed premiera gierek musza skonczyc zapewne. Jak by nie mogli zrobic walki Black vegeta caly odcinek dobre lanie sie po mordach. Nastepny o mafubie gdzie Goku go wykonuje, a nie ofermie nawet zamasu spierd.... Kolejny o odcinek jak dochodzi do fuzji po zacietej walce i klimat bylby lepszy. Wychodzi tylko migawkowy obraz gdzie nawet urywaja klatki w walce bo po co rysowac jak to vegeta zlapal blacka za nogi. Musza to poprawic bo tu nie ogladaja sami mlodzi co wszystko lykaja. Pewnie tak sie pospiesza Jak w telexpresie ze goku w nastepnym odcinku wcisnie guzik zeno i koniec epika bo lezeli na ziemi po solidnym lomocie zostal tylko Trunks legendarny sayanin. Takim oto sposobem najszybciej zniszcza co ekscytowalo DB mianowicie zaciete walki trwajace w nieskonczonosc.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Takim oto sposobem najszybciej zniszcza co ekscytowalo DB mianowicie zaciete walki trwajace w nieskonczonosc.
Uczciwie mówiąc, nie wszystkich to ekscytowało, a dzisiejszych widzów tym bardziej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Odcinek spoko, musieli trochę zwolnic by jakoś wprowadzić tę fuzje. Mafuba użyta przez Trunksa, trochę kłuje w oczy ale koniec końców wyszła z niej dupa bo zapomnieli pieczęci.

Także uważam, że przez tę fuzje Blamasu może się powalić, bo nie wydaje mi się, że będzie wtedy nieśmiertelny. W końcu to już jest inna osoba a smok dał nieśmiertelność konkretnemu Zamasu, chociaż i tak to jedna i ta sama osoba.

Czuje, że sprawę załatwi Wszystek, albo go wezwą, albo sam się pojawi bo Goku w końcu obiecał, że znajdzie mu kumpla ; p (bo i takie przecieki sa o ile tytuły sa prawdziwe)

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Czuje, że sprawę załatwi Wszystek, albo go wezwą, albo sam się pojawi bo Goku w końcu obiecał, że znajdzie mu kumpla ; p (bo i takie przecieki sa o ile tytuły sa prawdziwe)
Bo ludzie myśleli, że "Supreme God" w tytule kolejnego odcinka odnosi się właśnie do niego. Ale co bardziej kumaci od początku wiedzieli, że to chodzi o fuzję Zamasu

Zenek ma się pojawić przede wszystkim dlatego, że Toriyama zapowiadał, a jak na razie był tylko w jednym odcinku, w którym nic się nie działo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Widzę, że Goku „The Grim Reaper” Black zaczyna przecinać sąsiednie wymiary, czy odkształcać rzeczywistość. Spodziewałem się, że „Plan Bulmy” będzie polegał na kuszeniu swoimi ekhem wdziękami. Kabaret. Walki całkiem niezłe, ale troszeczkę za dużo tych przerw na pogaduchy pomiędzy nimi, dlatego nadal wolę te turniejowe (jak już się tłukli to się tłukli, choć krótko poza finałem).

Mafuba Trunksa niespecjalnie mnie drażni tylko z jednego powodu → twórcy konsekwentnie pokazują, że jego potencjał może być nawet większy niż Goku i Vegety, a emocje dają mu jeszcze większego kopa niż Gohanowi. Najpierw jakaś wariacja poziomu SSJ2(?) a teraz ta technika.

Wcześniej kompletnie nie radził sobie z Blackiem, a teraz jest w stanie walczyć z nim jak równy z równym nawet gdy ten używa formy SSR (Rose), choć krótko.

Szczerze? To obaj Zamasu (celowo nie odmieniam na 'owie) są bardziej przegięci. Przypływ mocy Goku Blacka nie ma końca, a przypominam, że Zamas przejął jego ciało PRZED spotkaniem z Beerusem, a więc PRZED rytuałem w SSG. Uznam, że to efekt boskich mocy Zamasu (nie chodzi mi o Ki tylko sposób w jaki wykorzystuje potencjał posiadanego ciała). Te podróże w czasie tam i z powrotem były już trochę męczące więc mam nadzieję, że nie będzie więcej wycieczek.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 064, 30.10.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook