Forum Dragon Ball Nao

» Seria GTA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj ukończyłem główny wątek fabularny (choć parę pobocznych jeszcze mi zostało min misje od Lestera). z filmów na YT jak wyszła na past geny spokojnie dawałem jej 10/10 i teraz po ograniu mogę zrobić to ponownie. Genialna gra po której zmienia mi się ocena GTA IV która praktycznie pod każdym względem przy V wygląda jak jakiś żart, ratuje ją tylko fabuła. mimo, że gra ma już dwa lata, bo dopiero teraz wyszła na PC, to bije wszystkie dotychczasowe sandboxy i pewnie przyszłe innych gównianych firm. PRawdziwą konkurencje upatruje w Mafii III i kolejnej grze od R* (RDR2?).

W V fabuła jest nieco słabsza, ale jeżeli chodzi o R* to dalej trzyma poziom. Nie podobało mi się to, że była to taka trochę komedia sensacyjna, bo przy każdej nawet najbardziej dramatycznej chwili któryś z bohaterów rzucił jakimś tekstem i już spadałem z krzesła. Wybrałem zakończenie w którym wszyscy przeżyli albowiem uważam, że to jest chyba zakończenie kanoniczne. W Ludendorf zawinili oboje i Michael i Trevor, bo pierwszy zbratał się później z psami, a drugi !? zostawiając ich na pastwe losu. Druga sprawa, że to Franklin chyba miał być egzekutorem któregoś z zabójstw i według mnie nie miał żadnego powodu. To co się wydarzyło między Michaelem a Trevorem to są ich sprawy, jego wtedy nie było. Michael wprowadził go do "zawodu", Trevor z kolei... ratował dupę (gdyby nie on, to by ich !? z tymi dragami na Grove Street) więc uważam, że postąpiłem słusznie.

Postacie zostały świetnie zrealizowane, zarówno główne jak i ich rodziny, kumple czy wrogowie. Z trójki bohaterów odstawał jednak trochę Michael, bo mimo, że był zrobiony dobrze to jego paplanie o spokojnym życiu i rodzinie nie kontrastowało z resztą, bo jeden jeszcze o tym nie myślał pewnie a drugi był zbyt niereformowalny.

Cóż kiedyś przejdę grę jeszcze raz z innymi wariantami napadów i może z innym zakończeniem. Teraz pozostało dobicie do 100% by ujrzeć UFO i GTA Online. Licze także na jakiś fajny dodatek fabularny.

Mój końcowy raport psychiatryczny:
http://i.imgur.com/ygjfv1H.png

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Katz napisał(a):
Wybrałem zakończenie w którym wszyscy przeżyli albowiem uważam, że to jest chyba zakończenie kanoniczne. W Ludendorf zawinili oboje i Michael i Trevor, bo pierwszy zbratał się później z psami, a drugi !? zostawiając ich na pastwe losu. Druga sprawa, że to Franklin chyba miał być egzekutorem któregoś z zabójstw i według mnie nie miał żadnego powodu. To co się wydarzyło między Michaelem a Trevorem to są ich sprawy, jego wtedy nie było. Michael wprowadził go do "zawodu", Trevor z kolei... ratował dupę (gdyby nie on, to by ich !? z tymi dragami na Grove Street) więc uważam, że postąpiłem słusznie.
Oczywiście. Przyjaciół się nie zdradza nawet w grze. Wyborcy Komorowskiego pewnie zabijają Trevora. Taki jestem konserwatywny, że nawet w grze nie potrafię być lewakiem.

Moim ulubionym bohaterem jest Michael. W zdziadziałym pijaczku nie panującym nad żoną i dziećmi żyjącym w alienacji wobec panujących fatalnych zasad, obyczajów i mód widzę przyszłego siebie. To co zrobił z Lazlowem było mega - tak się powinno postępować z jego odpowiednikami w naszym kraju.
Trevor jest megazajebistym intrygującym i nieprzewidywalnym szaleńcem. Pompa z niego na okrągło, a kulminacją był związek z panią Madrazo.
Franklin trochę młotek, ale spoko. Zna się na robocie.
Lamar to prawdziwy nygga.

Ja swój raport przegapiłem, ale jak skończę grę ponownie to sobie go zachowam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Natsuru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 2.716
Posty: 11
Skąd: Japonia
Gta V jeszcze nie grałem ... Jednakże SA jest najlepsze i tak
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dopiero za kolejnym razem dostrzegłem niesamowity kunszt Trevora. Kiedy wybiera się subtelną opcję napadu na bank rezerw i chłopaki muszą pokazać swoje legitymacje Gruppe Sechs Trevor pokazał swoją. Pamiętacie to?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Seria GTA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook