Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 065, 06.11.2016

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sześćdziesiątego piątego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 06.11.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
TU SPOOILER

VEGETTO KURDE W KOLEJNYM EPIE!!!!!

Nowy odcinek słaby graficznie i akcją. Oczy bolały i dusza.
Ale pracuje aż do nocy, to obejrzałem.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
FiledHero Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
FiledHero
Wiek: 26
Dni na forum: 2.851
Posty: 2
Skąd: Szczecin
I wszystko stało się jasne Vegitto ssjb . Odcinek zapewne ciekawy pozostało czekać na napisy .
pozdrawiam
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Fantastyczny odcinek. Bardzo emocjonalny. Garlic-gun ojca i syna, rozwścieczony Goku, no i na koniec fantastyczna zapowiedz. Vegetto !

Co do jakosci, sztuka byla dość szorstka i malo szczegółowa, ale za to animacja jak na Tate przystało dobra.

Nastepny odcinek bedzie robił Shida ! OMG
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niezły wspólny atak Trunksa i Vegety. W przypadku rodziny Sonów to nie byłoby nic zaskakującego.

Ogólnie ciekawie, jest dramatyzm. Plus za Ósemka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dla mnie dziwny odcinek. Mogliby pokazać Kaiokena Goku.

Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Diamante: 06.11.2016, 2:14
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nieśmiertelnego boga Kaiokenem by nie pokonał, a tylko zostałby kaleką na następne kilka odcinków. Mnie brakowało jakiejś piosenki i ogólnie sceny jak właśnie z walki z użyciem Kaiokena.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Gdy wleciał ending to myslałem, że jest dobrze. Gdy pojawiła się zapowiedź 66 to było wręcz idealnie.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Szybko zleciał odcinek. Plus za działo Garlicka w wykonaniu ojca i syna.
No i fakt, następny ep zapowiada się nieźle. Ciekawe, możliwe że Zamasu jest tylko w połowie nieśmiertelny?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Ciekawe, możliwe że Zamasu jest tylko w połowie nieśmiertelny?
To samo pomyślałem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Jeśli Zamass.jest nieśmiertelny to.faktycznie jest bardzo trudny do.zniszczenia , ciekawe jaka moc trzeba dysponować żeby zniszczyć nieśmiertelny organizm,;i czy fuzja.Goku i Vegety wyzwoli taka moc, Odcinek minol bardzo szybko dużo walki i ciekawe ataki boga Zamass,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
pitek599 napisał(a):
Jeśli Zamass.jest nieśmiertelny to.faktycznie jest bardzo trudny do.zniszczenia , ciekawe jaka moc trzeba dysponować żeby zniszczyć nieśmiertelny organizm,;i czy fuzja.Goku i Vegety wyzwoli taka moc, Odcinek minol bardzo szybko dużo walki i ciekawe ataki boga Zamass,
Według mnie to i tak ostatecznie się skończy na Genki Damie ze względu na jej "mistyczne" właściwości (niby kulka Ki, ale z bonusem). Skoro już tyle technik zostało użytych i nie zdały egzaminu to i Vegetto może tutaj niczego nie zdziałać, choć w teorii powinien być znacznie potężniejszy od Zamasu.

Więcej o samym epku wypowiem się później
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Genki Dama nie miałaby sensu, nie ma od kogo pobrać energii, byłaby dużo słabsza niż ta użyta do pokonania Buu
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Murzin napisał(a):
Genki Dama nie miałaby sensu, nie ma od kogo pobrać energii, byłaby dużo słabsza niż ta użyta do pokonania Buu
Nie chodzi mi o "czystą" Genki Dame tylko jakąś zmianę tej techniki na rzecz power upa lub/i ciosu ostatecznego dla Vegetto/Trunksa/Kogoś tam Na to ta garstka osób wystarczy. Jeśli motywem tego konfliktu są zmagania "śmiertelników" z samym "bogiem" to miałoby to sens tym bardziej, że w tym odcinku ludzie ze świata Trunksa są dość umotywowani do walki o swój świat.

Wyciąganie teraz Zen'ou albo nie daj Boże (zaczyna mi się to udzielać) Beerusa (on też musi mieć jakieś ograniczenia jak chodzi o siłę) z kapelusza całkowicie chyba by zabiło klimat tego finałowego pojedynku.

Sam odcinek bardzo dobry. Zamasu z tą aureolą wygląda jak postać żywcem wyjęta z j-rpga i właściwie... tak też się zachowuje Ciągle jakieś przemowy, inkantacje, zachwyt nad sobą samym. Przynajmniej teraz czuć, że walczą z bogiem. Kreska jak było powiedziane wcześniej taka sobie, ale nie ma co narzekać, bo pod tym względem saga trzyma poziom. Nietypowy przeciwnik jak na DB, ale nie powiem, że to coś złego. Podoba mi się , choć nadal nie kupuje motywu Zamasu, że oczyszczając „świat” ze śmiertelników przywróci jego czystą, prawdziwą formę. Wszystko super, ale co gdy życie świadomie bardziej lub mniej pojawi się? „Ludzka logika nie jest w stanie pojąć boskiej”. No ok.

Tak swoją drogą odnośnie zwiastuna:

a cóż to się dzieje z ciałem Zamasu? Czyżby pierścień lub nadmiar mocy zaczął je wypaczać, a może Mai tym strzałem z 63 odcinka uszkodziła kolczyk Potara? Ostatecznie Kamehama Goku wzmocniona Kaio-kenem (Goku może użyć tej techniki w następnym odcinku) spowodowała jakieś zniszczenia
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Ja jednak chciałbym by wtrąciłby się tam Beerus, ale żeby dostał w końcu porządny oklep od Zamasu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Wszystko super, ale co gdy życie świadomie bardziej lub mniej pojawi się?
Życie tworzą bogowie, a jedynym bogiem będzie najwyraźniej Zamasu, więc jeśli ma rację, to się nie pojawi.

Murzin napisał(a):
Ja jednak chciałbym by wtrąciłby się tam Beerus, ale żeby dostał w końcu porządny oklep od Zamasu
Beerus prawdopodobnie zwyczajnie go przerasta, tak jak i fuzję Goku i Vegety. Dlatego go nie ma w przyszłości, żeby to Saiyanie po raz kolejny mogli się wykazać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Murzin napisał(a):
Ja jednak chciałbym by wtrąciłby się tam Beerus, ale żeby dostał w końcu porządny oklep od Zamasu
No chyba, że tak W takim przypadku nie miałbym nic przeciwko. Nie żebym nie lubił Berka, ale nadal jestem zdania, że zarówno on jak i jego brat mieliby problem z Blackiem SSR, czy Goku SSB + Kaioken, a co dopiero z połączonym Zamasu. Argument w stylu "wywiad Toriyamy" nie trafia do mnie głównie z dwóch powodów:

1) W serii widać zupełnie coś odwrotnego tzn. Goku dwukrotnie zawalczył z bogiem zniszczenia i radził sobie całkiem nieźle.
2) Mija dobre pół roku albo i więcej od jego udzielenia. Zresztą Toriyama mówił tylko o Goku i Vegecie, nic nie było o postaciach powstałych na skutek fuzji.

Shounen napisał(a):
Życie tworzą bogowie, a jedynym bogiem będzie najwyraźniej Zamasu, więc jeśli ma rację, to się nie pojawi.
Kto tworzy bogów? Gdzie jest Zen'ou lub jakiś inny byt w tym wszystkim? Nadal jest dużo niewiadomych. Oczywiście można spekulować np. Zen'ou o niczym nie wie i wszystko jest trzymane w ścisłej tajemnicy lub zna finał tej historii tzn., że nasi bohaterowie sami dadzą sobie radę.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
zarówno on jak i jego brat mieliby problem z Blackiem SSR, czy Goku SSB + Kaioken
Gdyby tak, to Hit nie powinien bać się Champy, bo miał porównywalną moc z Goku. O jego zmęczeniu też ciężko mówić w tamtym momencie. A jednak bał się ewidentnie. A sam Champa też był raczej niewzruszony ich walką. Jak bez najmniejszych przeszkód Beerus pozbył się Zamasu, też powinno dać do myślenia.

Kenji Harima napisał(a):
Kto tworzy bogów?
Drzewo Świata. (Dragon Ball Full Color: Majin Buu Saga t.6 Q&A).

O Zen'o można gdybać, ale zapewne się pojawi i się dowiemy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Kenji Harima napisał(a):
pitek599 napisał(a):
Jeśli Zamass.jest nieśmiertelny to.faktycznie jest bardzo trudny do.zniszczenia , ciekawe jaka moc trzeba dysponować żeby zniszczyć nieśmiertelny organizm,;i czy fuzja.Goku i Vegety wyzwoli taka moc, Odcinek minol bardzo szybko dużo walki i ciekawe ataki boga Zamass,
Według mnie to i tak ostatecznie się skończy na Genki Damie ze względu na jej "mistyczne" właściwości (niby kulka Ki, ale z bonusem). Skoro już tyle technik zostało użytych i nie zdały egzaminu to i Vegetto może tutaj niczego nie zdziałać, choć w teorii powinien być znacznie potężniejszy od Zamasu.

Więcej o samym epku wypowiem się później
Gengi Dama nie ma tu sensu poniewaz ziemia jest wyludniona , nie mamy tez zadnych wiadomosci czy inne rasy ,planety które mogły by dac energi do takiej ,,kuli zycia"nie podzielily juz losu ziemi wiec potencalnych ,,dawcow energi "jest za malo,
Po drugie moc Zamassu jest przerazajaca mysle ze energi z jednego wszechswiata mogło by zabraknac zeby go zniszczyc .
Po trzecie czas do zebrania energi tak poteznej tez jest znaczny i nie mysle zeby Zamass spokojnie czekal na zebranie energi przez Goku,

Z matematycznego punktu widzenia Vegetto ssb powinien byc silniejszy od tego Zamassu poniewaz Black jest na podobnym poziomie co sayanie a zamass jest duzo slabszy od Songa i Vegety jedynym jego plusem jest niesmiertelnsc. wiec gdyby fuzyjny Zamass nie mial niesmiertelnosci lub miaj ja w ograniczeniu to jest jak najbardziej w zasiegu Vegetto

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 06.11.2016, 18:37
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 065, 06.11.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook