Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 065, 06.11.2016

Strony:   1, 2
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Gdyby tak, to Hit nie powinien bać się Champy. Jak bez najmniejszych przeszkód Beerus pozbył się Zamasu, też powinno dać do myślenia.
No i w sumie nie bał się, przynajmniej na początku Dopiero gdy Champa powiedział, że pokaże im jak to bóg zniszczenia potrafi być straszny to nagle z nieznanych powodów, opadła mu chęć i szczęka do samej podłogi Mina Hita wyrażała wszystko. Nie lubię tej sceny, ale żeby tak nie pozostać bez kontrargumentu to w tej samej sadze Beerus bardzo się zdziwił poziomem mocy Goku gdy ten użył Kaio-kena plus jeszcze wcześniejsza i to z samego początku serii Super gdy przyznał, że użył 10% swoich możliwości przeciwko Vegecie.

Dlaczego w ostatnim czasie te "10%" figuruje w społeczności DB (nie mówię o forum) jako blef boga zniszczenia to nie mam pojęcia.

Champa jest aktualnie (a przynajmniej na to wygląda) "bez formy" i choć może nie jest pomiędzy braćmi taka przepaść jaka by się mogła wydawać to polemizowałbym, czy obaj są ponad wszystkimi postaciami z DB.

Goku w formie SSJ3 Beerus pokonał równie szybko Zamasu to zupełnie inna liga, choć trzeba przyznać, że jakiś tam trening z Blackiem (samym sobą) musiał przejść skoro jest w stanie walczyć z SSB pomijając ich doskonałą synchronizację i technikę.

Shounen napisał(a):
Drzewo Świata. (Dragon Ball Full Color: Majin Buu Saga t.6 Q&A).
A o tym to nie wiedziałem
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Ludzie nie moga rownac sie z bogami bo ich znaczeniee by nie mialo sensu. Zwiastun cos polowa zamasu odradzala sie co chwile to chyba ta slabsza. Po trzecie ile fuzja trwa ktos wie 15 minu czy z taka moca 5 minut jak bylo w GT chociaz sa slabsi od ssj4.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To jest Potara, więc nie ma ograniczenia czasowego

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Kemot81 napisał(a):
Ludzie nie moga rownac sie z bogami bo ich znaczeniee by nie mialo sensu. Zwiastun cos polowa zamasu odradzala sie co chwile to chyba ta slabsza. Po trzecie ile fuzja trwa ktos wie 15 minu czy z taka moca 5 minut jak bylo w GT chociaz sa slabsi od ssj4.
He he słabsi od ssj4? Kolego w tym uniwersum nie istnieje ssj4, zle smoki i inne wynalazki z Gt więc nie.ma też ograniczenia czasowego fuzji , po za tym jak już było mówione zaprezentowana fuzja Vegetto jest za pomocą boskich kolczyków Potara i jest ona nieodwracalna teoretycznie i nie ma ograniczeń czasowych więc Vegetto i Zamass mogą tłuc się do końca świata i jeden dzień dłużej a ich fuzja się nie rozpadnie

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
czyli jak się już scalili tą potarą, to nie będą się mogli rozdzielić? i niby do końca serii będzie już Vegetto?

mieliby okazję pobić najdłuższą walkę, czyli tą z freezą z DBZ... ale z racji tego, że będzie a przynajmniej ma być kolejny turniej itd., to albo rozdzielą się za pomocą Super Dragon Balls, albo nie wiem...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Do rozdzielenia Potary wystarczą nameczańskie smocze kule. Tak zrobił przecież Kibitoshin.

Grupa Mirai
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
albo żołądek Buu

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Albo raczej ujawni się kolejny sposób na cofnięcie efektu potarowej fuzji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Mam przeczucie, że Vegetto się rozdzieli jeszcze w czasie walki z Zamasu. Przecież to zbyt proste, żeby to on miał pokonać bossa arca.
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Hmm a czy po nadaniu potary Vegetto stanie sie bogiem? Tak jak stal sie nim Zamasu? Czy smiertelnik moze zabic Boga i czy sa oni potrzebni skoro Zamasu ich zabil?
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Z tego co zauważyłem, są kolczyki dla Bogów Światów i dla innych też są, ale mają inny kolor.

Zamasu zabrał Gowasu kolczyki, więc przejął jego funkcje, ale formalnie Bogiem Światów się nie stał

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez kinichi: 08.11.2016, 9:11
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Myślę że fuzja Zamass się rozpadnie po czymVegetto również ulegnie rozpadowi i będą walczyć indywidualnie , martwi mnie tylko ta nieśmiertelność Zamassu

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
pitek599 napisał(a):
Myślę że fuzja Zamass się rozpadnie po czymVegetto również ulegnie rozpadowi
Skąd takie przypuszczenia? Podejrzewam, że jednak Vegetto pokona Zamasu (scalonego) i będzie po sprawie.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kenji Harima napisał(a):
1) W serii widać zupełnie coś odwrotnego tzn. Goku dwukrotnie zawalczył z bogiem zniszczenia i radził sobie całkiem nieźle.
Majin Vegeta też nieźle sobie radził z Gokū SSJ2.



Kemot81 napisał(a):
Hmm a czy po nadaniu potary Vegetto stanie sie bogiem?
Już jest. Tak jak Gokū i Vegeta są, bo władają SSJGSSJ.

kinichi napisał(a):
Z tego co zauważyłem, są kolczyki dla Bogów Światów i dla innych też są, ale mają inny kolor.
Kolor nie ma tutaj znaczenia. W tej galerii masz zestawienie. Zresztą Vegetto na 99% powstanie z kolczyków Wschodniego (złote).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 065, 06.11.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook