Forum Dragon Ball Nao

» Gackt

Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 32
Dni na forum: 5.243
Plusy: 15
Posty: 1.600
Skąd: Biskupiec
Wielki zawód. Liczyłem na dużo nowego (i solidnego!) materiału, a tu otrzymujemy danie, gdzie odgrzewano kotlety wymieszano dla niepoznaki ze świeżymi produktami. Niektóre z tych kawałków ukazały się na singlach już kilka ładnych lat temu. Oj Gackto, Gackto. Niby sporo się u niego zawsze dzieje, ale konkretnego albumu studyjnego jak nie było, tak nie ma (już ponad 10 lat!).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 36
Dni na forum: 3.890
Plusy: 15
Posty: 3.920
Skąd: 絶望の海の底から
Przesluchalem ten nowy album Gackta i musze przyznac, ze dupy nie urywa. Liczylem na cos wiecej, zwlaszcza jezeli wezmie sie pod uwage ile minelo od poprzedniego albumu "Diabolos". "Reborn" nie licze, bo dla mnie to po prostu jeszcze jedna kompilacja. Coz... troche szkoda.


Pozdrawiam

「静観は緩慢な自殺だ。絶望という安寧に耽溺するのは易しい。 だが、今は変わらねばならぬのです!神を必要としない存在へと!
私に絶望はない。」
"Patrzec w milczeniu to powolne samobojstwo. Latwo jest pograzyc sie w bezpiecznych glebinach rozpaczy. Ale, teraz musimy sie zmienic! W istnienie, ktore nie potrzebuje boga! Nie ma we mnie rozpaczy"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook