Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 58, 59, 60  
Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.706
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Kakarotto181094 napisał(a):
a mi sie wydaje ze bedzie to ktos pdoobny do Demigry z nowerj gry Db beda Boscy SS i beda walczyc ze zlymi Bogami a co do dlugosci m\ dla mnie moze miec tyle samo co Z a nawet i wiecej byle by ladowanie energi nie trwalo 5 odcinkow no i milo by zobaczec w acji postacie taie jak Gohan , Goten Trunks i ich fuzja no i Picollo a no i Uub bo w Gt go zeszmacili
Jesli już to zeszmacili Gohana i Gotena. Trunksa ratuje jedynie akcja z Mutem. Co do Uuba to się kompletnie nie zgadzam. Stał się silniejszy od Majina Buu. Jego energia była w granicach Metal Rilda, a może nawet większa... Załatwił jednym ki blastem Rilda lvl 1 w czasie sagi "Super 17". Prawie pokonał Baby Tsufula lvl 3. Podczas sagi "Shadow Dragon" zastosował całkiem niezłą dźwignię przeciwko Li-Shenronowi. Zatrzymało go to na krótką chwilę mimo sporej różnicy w mocy pomiędzy nimi. Okazał się godnym następcą Goku. Stale trenował i rósł w siłę.

Właśnie jak już wspomniano Uuba to czemu nie pojawia się on w serii "Super"? Przypominam Panowie jak się kończył seria "Z". Jego brak uważam za dużą gafę. Czy rzeczywiście "Super" trzyma ciągłość fabuły z serią "Z"?

Piccolo zgoda. W GT w zasadzie nie odgrywał żadnej roli. Przydałaby się oddzielna saga z nim w serii "Super" i zwiększenie mocy przez nową asymilację. Może z Mega Piccolo z przeszłości?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Prince Diamand napisał(a):
Jego brak uważam za dużą gafę.
Co widzisz interesującego w oglądaniu Uuba robiącego w pieluchy? Bo ja nic. To nie jest Pan, żeby można było cieszyć oko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Uub nie został pominięty w DBSuper, przed turniejem w 6 Wszechświecie został on wspomniany przez Goku, ale był on wtedy niemowlakiem... więć Uub istnieje w serii DBSuper.


PoProstuMateusz napisał(a):
To nie powód by stawiać jakąś serię anime ponad mangę DB.
Ja nie stawiam Anime ponad Mangę, to są dwa osobne dzieła i tak je odbieram.

Jeśli już to manga DBSuper jest o niebo lepsza od serii TV.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Diablo2020 napisał(a):
Jeśli już to manga DBSuper jest o niebo lepsza od serii TV.
Tylko ma gorszą muzykę i mniejszy fps
I pominęli sagę Frizera. Nawet doczytując "DB - Wskrzeszenie F" nie mamy ciągłości fabuły.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Szczegóły... ale przynajmniej lepiej przedstawionu turniej, a jak będzie z obecną sagą się okaże
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Diablo2020 napisał(a):
PoProstuMateusz napisał(a):
To nie powód by stawiać jakąś serię anime ponad mangę DB.
Ja nie stawiam Anime ponad Mangę, to są dwa osobne dzieła i tak je odbieram.

Jeśli już to manga DBSuper jest o niebo lepsza od serii TV.
Nie mówię o mandze DB Super, a o mandze DB, a konkretnie o rozdziałach 517-519, których "kanoniczność" podałeś w wątpliwość przez serię DBS co jest smutne
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Prince Diamand napisał(a):
Właśnie jak już wspomniano Uuba to czemu nie pojawia się on w serii "Super"? Przypominam Panowie jak się kończył seria "Z". Jego brak uważam za dużą gafę. Czy rzeczywiście "Super" trzyma ciągłość fabuły z serią "Z"?
Za duża gafę to można uznać takie stwierdzenie Przecież Uub żyje (Goku wspomniał o tym) ale jest jeszcze małym dzieckiem, niewiele starszym od Pan. W DBZ Goku Goku spotkał go osobiście dopiero na turnieju. Teraz Uub dorasta i kiedyś zacznie pomagać rodzicom, w kocu decydując się na udział w turnieju.
Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.706
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Serio? Nie sądzę. Zobacz jak się skończyło "Z"? Przez taki bieg wypadków w "Super" mamy zaprzeczenie fabuły "Z". Skąd Goku w "Super" mógłby wiedzieć o Uubie jeśli poznał go dopiero na turnieju sztuk walki w "Z"? Dopiero w czasie walki z nim na turnieju zorientował się, że to dobra reinkarnacja złego Buu. Nic nie wskazywało, aby wcześniej wiedział o nim cokolwiek. Nagle w "Super" wie, że dorasta i kiedyś zacznie pomagać rodzicom. Nie zapominaj też, że przecież "Super" nie następuje po "Z"...

Dodano po 6 minutach
Shounen napisał(a):
Prince Diamand napisał(a):
Jego brak uważam za dużą gafę.
Co widzisz interesującego w oglądaniu Uuba robiącego w pieluchy? Bo ja nic. To nie jest Pan, żeby można było cieszyć oko.
Co to za porównania Uuba do Pan? Po drugie: nie żebym się czepiał ale znowu brak argumentu. Zwykłe stwierdzenie "bo ja nic" bez uzasadnienia. Rozumiem, że nie potrafisz tego uzasadnić i bronić własnego zdania? Robiącego w pieluchy? Ten facet przewyższył mocą Buu. Pokonał Rilda jednym ki blastem. Prawie pokonał Baby Tsufula na trzecim poziomie. Gohan od Rilda dostawał baty. Gohan, Goten, Trunks i Pan wspólnie nie dorównywali mu mocą. Co widzę w nim interesującego? Postać stanowiącą powiew świeżości, rozwijającą się i znacznie różniącą od Saiyan. O gustach nie powinno się dyskutować. Tobie się Uub nie podoba. Ja mam przeciwne zdanie.

Dodano po 10 minutach
Diablo2020 napisał(a):
Uub nie został pominięty w DBSuper, przed turniejem w 6 Wszechświecie został on wspomniany przez Goku, ale był on wtedy niemowlakiem... więć Uub istnieje w serii DBSuper.
No tak tylko trzeba uważnie czytać co ja napisałem... Chodziło mi o to, że nie odgrywa on w "Super" żadnej roli. Nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. No właśnie niby skąd wie o Uubie? Przecież spotyka go dopiero w późniejszym czasie na turnieju w serii "Z"... Teraz wychodzi lekkie nagięcie fabuły. Goku nie powinien jeszcze o nim wiedzieć.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Prince Diamand napisał(a):
Co to za porównania Uuba do Pan?
Może takie, że oboje są dziećmi? I z tego powodu nie mógłby wnieść do serii nic innego oprócz robienia w pieluchy? Ale dobrze, napisz, jak sobie wyobrażasz jego ewentualną rolę w tej serii, zamiast przedstawiać jego historię z GT.

Ciekawe stwierdzenie, że Uub mi się nie podoba, ale prosiłbym o darowanie sobie kłamliwych "argumentów".

Nie zapominaj też, że przecież "Super" nie następuje po "Z"...
I właśnie dlatego na 90% Uub się nie pojawi w tej serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Prince Diamand napisał(a):
Skąd Goku w "Super" mógłby wiedzieć o Uubie jeśli poznał go dopiero na turnieju sztuk walki w "Z"? Dopiero w czasie walki z nim na turnieju zorientował się, że to dobra reinkarnacja złego Buu. Nic nie wskazywało, aby wcześniej wiedział o nim cokolwiek. Nagle w "Super" wie, że dorasta i kiedyś zacznie pomagać rodzicom. Nie zapominaj też, że przecież "Super" nie następuje po "Z"...
Podczas ostatecznej walki z Buu Goku życzył sobie, żeby zły Buu w przyszłości narodził się jako ktoś dobry. Goku już podczas walki z Buu myślał o walce z jego reinkarnacją.

Być może w serii Super wyczuł Ki Uuba, nie wiedząc o nic kompletnie nic więcej. Ani w jakim jest wieku, ani jakiej jest płci i jak się nazywa. To chyba zrozumiałe.

Podczas ostatniego turnieju ukazanego w DBZ, spotkanie i walka z Uubem tylko go utwierdziło w tym - że ma do czynienia z reinkarnacją złego Buu.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Panowie, kartofle w piwnicy gniją. Naprawdę.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Gokufight Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 4.432
Posty: 22
vegeta391 napisał(a):
Panowie, kartofle w piwnicy gniją. Naprawdę.
Zgadzam się tu z Vegetą. Gdyż nie było w ogóle mowy o Uubie w Dragon ball Super. Dziękuję.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Gokufight, mowa była, owszem. Patrz 30 odcinek, 9 minuta.

Mój komentarz miał dotyczyć tych ich pierdół i dywagacji z rzyci wziętych. Jak to przeczytałem, to mi kartofle zaczęły w piwnicy gnić. Tyle.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Gokufight Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 4.432
Posty: 22
No fakt była mowa o UUbie. A co do kartofli to ile masz w tej piwnicy? A co robisz z kartofli?? Kluski robisz?
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Gokufight napisał(a):
A co robisz z kartofli??
Wycina małe Uuby z logo DBS.

Prawda, mowa u reinkarnacji Buu buła już w DBS. Że istnieje i Goku go wyczuwa. Ale dopiero w końcówce DBZ dowiadujemy się, że ma na imię Uub. Dlatego jego imię w DBS nie powinno paść.
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.944
Posty: 21
Tytuły następnych odcinków:

Goku w niebezpieczeństwie!? Najsilniejszy zabójca przybywa do 7 wszechświata zabić Goku! Jest wysłany przez nieznaną osobę!
27 listopada: "Przybądź, Shen Longu! Czyje marzenie się spełni?"
4 grudnia: "Goku kontra Arale! Ziemia zbliża się do końca wskutek tej walki?
11 grudnia: "Wyzwanie od Champy! Zmierzmy się w baseballu!"
18 grudnia: "Goku umiera! Rozkaz zabójstwa, który musi zostać wykonany"

Jeżeli Goku zginie, to już go wskrzesić nie będzie można, czy ten limit wskrzeszeń zniesiono? Bo nasz mały łysolek ginął więcej razy. Bo jeżeli tak, to byłby problem z wskrzeszeniem Goku.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
18 grudnia nowa saga ma zostać zapowiedziana (podczas Jump Festy), a nie się zacząć. Zresztą to nie do końca potwierdzona informacja.

Ciekawe, o co chodzi z tą walką Goku i Aralki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Ale przynajmniej nie turniej

Obraz

Goku znów będzie miał ubranie z sagi ODRODZENIE "F" i WOJOWNICY SZUSTEGO WSZECHŚWIATA trochę kijowo, że tak co chwilę zminiają mu ubranie... ale zawsze jakaś zmiana

I nowa saga będzie nosić tytuł ZLECENIE ZABÓJSTWA... i pojawi się Hit przynajmniej nie jest to jednorazowa postać, którą stoworzono na chwilę tak jak myślałem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bo to są grafiki z zapowiedzi sagi Champy, dlatego Goku jest tak ubrany. Myślę, że w anime niekoniecznie będzie tak samo.

Diablo2020 napisał(a):
I nowa saga będzie nosić tytuł ZLECENIE ZABÓJSTWA... i pojawi się Hit przynajmniej nie jest to jednorazowa postać, którą stoworzono na chwilę tak jak myślałem
Piszesz z takim przekonaniem, ale nic nie jest potwierdzone. Na tym skanie nie ma sformułowania "nowa saga". I na pewno nie będzie nosić takiego niecodziennego tytułu. To po prostu zapowiedź.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook