Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
to ciekawe jakie postępy zrobił Hit, że będzie wstanie zabić goku, bo sagę wcześniej byli (wydawało mi się, na równi), a po walce z Zamasu, to Goku powininen urosnąć w siłę, więc Hit teoretycznie powinien mieć mniejsze szanse, bo raczej musiałoby być przypadkiem to, że walczył z równie silnym przeciwnikiem przez co też urósł w siłę... czy może się mylę ?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
bardyt napisał(a):
raczej musiałoby być przypadkiem to, że walczył z równie silnym przeciwnikiem przez co też urósł w siłę... czy może się mylę ?
Hit rósł w siłę podczas walki z Goku, więc przy kolejnym starciu/spotkaniu może być podobnie

Nowości od grupy DBmangi
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Goku zginie i pójdzie na treningi do Zeno albo Arcykaplana ;P

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ciekawe, czy to starcie z Aralką rozwiąże odwieczny spór o to, kto jest silniejszy. Choć znając życie, pewnie nie będzie żadnej walki

Przeczytałem fajną teorię, że może Hit dostał zlecenie, ale na Blacka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
W sumie to po zastanowieniu się może tak być, że to będzie góra z 4-5 odcinków z Hitem i dopiero w styczniu/lutym rudzy noea saga... lub do anime nawalą tyle filerów, że aż miło... a manag najpierw przedstawi nowy arc, a potem dopiero będzie on w anime... skoro piszą, że manga ma wyprzedzić anime... innego logicznego wytłumaczenia nje ma.
Demoniasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Demoniasty
Wiek: 27
Dni na forum: 2.687
Posty: 13
Skąd: Z krainy płonącego ognia :)
Witam, jestem tutaj dość świeżym użytkownikiem, a to jest mój pierwszy post

Szykuje się masa fillerowych odcinków po dość średniej sadze Mirai Trunksa. Robię sobie w tym momecie przerwę i zobaczę je dopiero ja się nowa saga już zacznie.

Co do nadchodzących odcinków, cóż fajnie, że znowu zobaczymy postać Hita i być może czegoś ciekawego się o nim dowiemy oraz być może poznamy trochę 6 wrzechświata, choć to pewnie będzie jakaś fillerowa saga, przed tą właściwą.
Niestety, ale teraz nieszczególnie jestem tą serią zainteresowany, po średniej sadze Trunksa, która tylko z początku była interesująca, a w miarę jak się rozwijała to pojawiły się tylko nielogiczności i niepotrzebne wciskanie gagów na siłę oraz krótkie walki, a o zmarnowanym potencjale już nie wspomnę.
namso91 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
namso91
Wiek: 32
Dni na forum: 2.687
Posty: 5
Skąd: Warszawa
#Demoniasty

Pełna zgoda
Jest pewien niedosyt i zażenowanie, bo saga Mirai Trunksa zaczęła się bardzo dobrze jak na dbs.
Fajnie, że zobaczymy znowu Hita. Jest to jedna z nielicznych(nowych) postaci, które podobają mi się w tej serii.
Demoniasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Demoniasty
Wiek: 27
Dni na forum: 2.687
Posty: 13
Skąd: Z krainy płonącego ognia :)
namso91

Właśnie, z początku saga zapowiadała się fajnie, a tu wyszedł taki średniak, a nawet gorzej niż średniak. Teraz już wiem, żeby się nie nastawiać na nie wiadomo co, bo się człowiek tylko przejedzie

A co do Hita, to tak, jest jedną z najciekawszych postaci w tej serii.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Demoniasty napisał(a):
niepotrzebne wciskanie gagów na siłę
Co jak co, ale w tej sadze gagów było najmniej. Kto zna One Piece, tego żarty w różnych sytuacjach nie powinny dziwić.

Mimo wszystko uważam, że saga Trunksa im się zwyczajnie udała. Mogli tylko zakończenie przeciągnąć na kilka odcinków i dodać jakieś pozory jego sensowności, to by wystarczyło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Demoniasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Demoniasty
Wiek: 27
Dni na forum: 2.687
Posty: 13
Skąd: Z krainy płonącego ognia :)
Shounen

One Pieca nie oglądałem jeszcze, gdyż ilość tych odcinków nie przeraża

A gagów było, nawet bardzo dużo, chodzi mi szczególnie o te z pilafami, które dla mnie były akurat nieśmieszne.

Co do zakończenia to się zgadzam. Mogło być więcej walki, a szczególnie Vegetto vs Zamasu.
Nikolas_Kejdż Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Nikolas_Kejdż
Dni na forum: 2.687
Posty: 9
Skąd: Acapulco
No cóż, po zawodzie jakim była ostatnia saga z Blackiem, która okazała się do bólu sztampowa, pretensjonalna i odtwórcza, nie mam żadnych wymagań.

Wiele serii (nie ograniczając się jedynie do anime czy mang) które lubię jak np. Terminator spotykał smutny koniec przez nie warte oglądania kolejne kontynuacje.

Jednakże Dragon Ball Super wskoczył na nowy poziom, nigdy więcej nie obejrzę od początku DBS, bo jest to seria brzydka, głupia i nudna i taka też koniec końców była saga Blacka.

Więc oczekiwań nie mam i szkoda szczempić ryja.

Od siebie dodam, że jestem nowy, jestem Kejdż i macie mnie szanować, cześć.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
Co do sagi z Blackiem, to była dobra... no może przeginali z tym wracaniem w czasie tam i z powrotem, ale i tka było dobrze... szkoda, że Vegetto był tylko na chwilę, ale zawsze coś... zwłaszcza po sadze z turniejem, która była czymś nowym, nowe postacie i tak dalej, ale i tak przewidywalna była, a saga z Blackiem od początku była pełna zaskakujących zwrotów... nie będę wspominał dwóch pierwszych sag, które były po prostu rozszerzonymi filmami, ale DBSuper ma swój urok...
wielkidym123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.210
Posty: 10
Przepraszam za offtop, ale widzę, że na to forum przybyło kilku nowych użytkowników, którzy otrzymali bana na dbpolska za gównoburze i sianie fermentu na forum. Chłopaki, mam nadzieję, że tutaj sobie tego oszczędzicie. Pozdrawiam serdecznie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Też mam nadzieję, ale co tam się działo, wierzę, że nas tutaj specjalnie nie obchodzi. Też przepraszam za offtop i liczę, że nie zostanie kontynuowany.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
Kogo obstawiacie, że wydał zlecenie zabójstwa Goku? Mi jedynie przychodzi do głowy niestety Champa, który Hita zna... biorąc pod uwagę, że turniej przegrał, strzelam, że jak Goku jest głupkowaty, to starcie w Baseballu wygra, to Champa przegra drugi raz, a przy okazji wcześniej czy później będzie ten turniej wszechświatów, więc Champa ma czego się obawiać, bo nie może przegrać na nim kolejny raz... w sumie powód idealny do tego by zlecić zabójstwo Goku, a co Wy myślicie?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Cholek56 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 25
Dni na forum: 2.687
Posty: 2
wielkidym123 napisał(a):
Przepraszam za offtop, ale widzę, że na to forum przybyło kilku nowych użytkowników, którzy otrzymali bana na dbpolska za gównoburze i sianie fermentu na forum. Chłopaki, mam nadzieję, że tutaj sobie tego oszczędzicie. Pozdrawiam serdecznie
Siema. Sorry ze pierwszy post i offtop ale trzeba sprostować.
Ani tu ani tam nie robiliśmy/nie będziemy robić gownoburz. Jeśli kogoś kto pisał negatywne opinie z argumentami nazywało się hejterami to nie my je wywolywalismy. Zakładaliśmy różne tematy żeby forum nie skupialo się wyłącznie na DB. Jeśli ktoś negatywnej opinii nie potrafi przyjąć i od hejterow wyzywa nie nasza wina . Również pozdrawiam

Co do nowej sagii jestem źle nastawiony. Saga blacka zapowiadała świetnie no ale im dalej tym coraz słabiej, głupie akcje, Power upy Trunksa nie wiadmo skąd. No ostatni odc pod względem logiki i różnic między poziomami najsłabszy ale technicznie najlepszy

Bardyt:
Ja obstawiam że ktoś z wyższej rangi bliski Zeno. Będzie wkurzony że zwykły śmiertelnik jest bezczelny wobec Wszechusia a że sam nie może Goku wyeliminować żeby gniewu Zeno nie sprowadzić to Hita wynajmie. Chociaż obstawiam ze. Hit pomoże zleceniodawcę dopaść. Albo zleceniodawca będzie tak jak piszesz Champa
Demoniasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Demoniasty
Wiek: 27
Dni na forum: 2.687
Posty: 13
Skąd: Z krainy płonącego ognia :)
wielkidym123

Z góry przepraszam za offtop.

My nie jesteśmy z tych, co robili gównoburze i siali ferment na dbpolska. Otóż fakty są zgoła inne i bardzo mnie smuci fakt, że oceniłeś nas tylko na podstawie tej afery nie znając dokładnie jej szczegółów. My byliśmy aktywnymi użytkownikami, którzy trzymali tamto forum przy życiu. Nie będę się rozpisywał w szczegóły, żeby offtopu nie robić.

Ale nie martw się, jak pisałem, my nie jesteśmy osobami, które robią syf, także spokojna wasza rozczochrana

Dopiszę jeszcze co do sagi Blacka, że nie podobało mi się to ciagłe przylatywanie i wracanie. A to Goku nie wziął senzu, a to polecieli bez planu. Saga zapowiadała się na prawdę dobrze, a koniec końców wyszło słabo.
namso91 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
namso91
Wiek: 32
Dni na forum: 2.687
Posty: 5
Skąd: Warszawa
wielkidym123 napisał(a):
Przepraszam za offtop, ale widzę, że na to forum przybyło kilku nowych użytkowników, którzy otrzymali bana na dbpolska za gównoburze i sianie fermentu na forum. Chłopaki, mam nadzieję, że tutaj sobie tego oszczędzicie. Pozdrawiam serdecznie
Witam
Akurat sprawa jest dużo bardziej skomplikowana i była to prywatna vendetta, dla której to musiano zajrzeć w czyjeś wiadomości prywatne. Jeżeli dla kogoś negatywna i szczera opinia na temat danego epka anime, jest prowokacją lub wszczęciem gównoburzy, a wyzywanie innych już nie...To bardzo mi przykro. Starałbym się to wyjaśnić szerzej, ale po pierwsze nie chcę kontynuować tutaj offtopu, a po drugie, swoim ciepłym przywitaniem, pokazałeś że raczej nie należysz do osób neutralnych z tamtego forum. Bynajmniej nie zamierzam już tutaj poruszać tej sprawy i chciałem się jakoś określić, skoro już zacząłeś.

Również przepraszam za offtop i pozdrawiam, a ciebie jeżeli jesteś zainteresowany, zachęcam do dyskusji na priv w celu uniknięcia offtopu.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez namso91: 19.11.2016, 21:54
Nikolas_Kejdż Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Nikolas_Kejdż
Dni na forum: 2.687
Posty: 9
Skąd: Acapulco
A ja nie będę przepraszał za offtop bo nie ja go zacząłem, a rozpowszechnianie nieprawdy trzeba ukrócić w zarodku.

Tutaj jest filmik w którym jest wyjaśniona sprawa jeśli ktoś chce poznać szczegóły, a nie rozpowiadać plotki o tym, że grupa fanów anime, wszystkich zaczepiała i dokuczała, za to, że lubili DBS, bo to nie prawda.

Każdy ma prawo lubić co chce, ale problem się zaczyna w momencie, gdy ktoś nie potrafi przyjać krytyki i to krytyki pozbawionej przytyków do kogokolwiek, wtedy zaczyna się wmawianie hejterstwa i chamstwa.

Tutaj jest pokazana inna strona tego medalu, pozdrawiam i dziękuję.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook