Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 071, 18.12.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do siedemdziesiątego pierwszego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 18.12.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
R.I.P Goku przynajmniej na tydzień ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kolejny dobry odcinek. Świetne wprowadzenie Hita, niezły podkład muzyczny. I chyba pierwszy raz w historii DB na początku odcinka pokazano jego zakończenie. Ktoś się orientuje, jak się nazywa taki zabieg?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
grzybo
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.763
Posty: 6
Super odcinek. Ciekawi mnie rola Whisa w tym wszystkim. Miał taką podejrzaną minę kiedy Vegeta zapytał o Goku...
Ciekawe jak przejdą do tej walki co była w trailerze. Troche bez sensu jakby wskrzesili go instantowo kulami w następnym odcinku - chociaz chyba zostało im to jedno niewykorzystane życzenie

A taki zabieg to o ile pamiętam tzw konstrukcja klamrowa
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wydaje mi się, że to Whis nasłał Hita w ramach treningu, a Goku oczywiście na to przystał Trochę naciągana hipoteza, ale prawdopodobna.

Grupa Mirai
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie jest naciągana, 100% pewna. Gdyby było inaczej pokazanie Whisa w tym odcinku nie miałoby sensu.
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.109
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Yasiek napisał(a):
Wydaje mi się, że to Whis nasłał Hita w ramach treningu, a Goku oczywiście na to przystał Trochę naciągana hipoteza, ale prawdopodobna.
To że Whis jest tajemniczym zleceniodawcą Hita, jest raczej pewne. Podobnie jak fakt, że jest to pokręcony, ale jednak, sposób treningu. Wydaje mi się jednak, że Goku nie wie o tym, że cały zamach jest częścią ćwiczeń. Chyba...Bo w sumie zachowywałby się poważniej i bardziej się martwił całą sytuacją. No ale z drugiej strony - to Kakarotto.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No to do wskrzeszenia Goku też wcale nie potrzeba Smoczych Kul, skoro Whis w sumie może cofnąć czas (jeśli zdąży). Aczkolwiek w przypadku cofnięcia czasu przez Whisa Goku nie będzie nic pamiętać.

Grupa Mirai
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.793
Posty: 105
Odcinek tajemniczy to co kazdy lubi. Hit pokazal klase jeden cios no no robi wrażenie. Ciekawe Hit przez ten czas pokazal postepy czekam teraz na Goku co wytrenowal. bedzie ciekawie. Jak by tak Hit walczyl z Zamasu pyk jeden cios koniec Arc. Mogli go wynajać
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Słaby odcinek, kolejny też zapowiada się niesmacznie. Goku pokonany jednym uderzeniem...

Obraz
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Mysle ze Hit zalatwilby Black i Zamassu o ile ten nie mialby niesmiertrlnosci .Jesli chodzi o71 odcinek to czapki z głów za ten jeden cios, Goku byl bez radny :)ciekawe jak Kakarott sie rozwinie w zwiaxku z nowym treningiem

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To co mi się w Dragon Ballu od dawna nie podoba, a także tu, to kwestia power upów. Hit jak sam powiedział ewoluował podczas walki z Goku, bo nigdy nie spotkał nikogo tak silnego. Po turnieju musiał ewoluować jeszcze bardziej, o tyle mocno, że załatwił Goku na przysłowiowego strzała, mimo że ten także się nieustannie wzmacniał. Hit wzmocnił też swoją umiejętność specjalną na tyle, że Goku już nic nie mógł zdziałać, chociaż na turnieju jako tako ją rozpracował. I zapewne Goku zaliczy takiego power upa, że po długiej i ciężkiej walce rewanżowej pokona Hita, który także podczas tej walki ewoluuje po raz kolejny.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
grzybo
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.763
Posty: 6
Al Ed Upek napisał(a):
Po turnieju musiał ewoluować jeszcze bardziej, o tyle mocno, że załatwił Goku na przysłowiowego strzała, mimo że ten także się nieustannie wzmacniał. Hit wzmocnił też swoją umiejętność specjalną na tyle, że Goku już nic nie mógł zdziałać, chociaż na turnieju jako tako ją rozpracował.
Hit po turnieju nie miał raczej po co ewoluować (plus musiałby mieć na kim trenować - kogoś o sile zbliżonej do jego własnej, bo on ewoluował jak saiyanie w trakcie trudnej walki), tak jak nie musiał nigdy wcześniej bo w swoim wszechświecie nie miał sobie równego.

Zamiast rozwijać time jump to najwyraźniej opracował coś nowego (lub nie opracował tylko już znał). Więc to wzmocnienie techniki nie wiem czy miało miesjce

Hit sam przyznał, że nie użyje drugi raz tej samej techniki (Time Jump), bo Goku ją akurat znał. Wg tłumaczenia on użył teraz zupełnie innej techniki której Goku nie znał i nie umiał skontrować. No i efekt był jaki był
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.207
Posty: 292
tak w nawiązaniu do pierwszej serii DB + ten odcinek

Obraz

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A nawet nie zwróciłem na to uwagi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mila analogia.

Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Początek wielce intrygujący, choć za mało dramatyczny.

Zachowanie Goku ciekawe, takie inne, no a mały Goten słodki. „To wygląda lamersko” o stroju Gohana, teraz widać wpływ Trunksa Vegeta trenujący u Whisa to taki pomysł… No, nie wiem, czy jeszcze to zaakceptowałam, on zawsze był takim samotnym wilkiem, nie potrzebował i nie chciał mentorów, powinni ukazać trochę jego wątpliwości odnośnie takiej akcji, no i ta jego mina, jak się dowiedział, że Goku jest głównym zawodnikiem. No ale te ukłony, to straszne, widząc go w takim stanie i w dodatku nie czującego upokorzenia, mam ochotę wyłączyć odcinek… Tylko przenikliwość została mu jak zwykle ta sama.

Goku z wielką rybą paradujący po mieście xd. Śledzenie dość zabawne. Gohan z tymi okularami i swetrem wygląda okropnie. Idea „czyhania” na życie Goku jest ciekawa, w końcu wymyślili coś innego niż walka twarzą w twarz, taki atak z zaskoczenia jest bardziej nieczysty, w miarę świeży pomysł, bo chociaż były cyborgi, szybko się pojawiły, a szukanie Goku widzieliśmy tylko z ich perspektywy. Hit jest interesującą postacią, przynajmniej na razie, bo Zamasu też taki był… początkowo.

Fajna rozmowa Goku z Hitem, ale walka… w sumie, nie, nie walka, a jeden cios – WTF? Pewnie się wyjaśni, ale jednak trochę nieogarnięte i mało dramatyczne, mimo wszystko, jakoś człowiek nie odczuwa, że Goku zginął. ;p

W DBS jakoś zamazują charaktery postaci, zmieniają, spłycają, sprowadzają najczęściej do 2-3 rzeczy, jakby to były zabawki z ograniczoną ilością funkcji. Goten to przyjaciel Trunksa i syn Goku, Gohan to mąż i ojciec oraz koleś w wieśniackim stroju, Goku to walka i żarcie, Vegeta to pajacowanie (sorry, w DBS tak jest) i rywalizacja z Goku, no i tak dalej z każdym. Smutne.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 071, 18.12.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook