Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 074, 15.01.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do siedemdziesiątego czwartego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 15.01.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.279
Posty: 402
Bardzo przyjemny odcinek z niezlą animacja oraz kreską. Szkoda, ze nie pokazali Gohana SSJ bez kasku..

Następny zapowiada się takze ciekawie. Lubie Kuririna.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Poprzedni dla mnie dużo ciekawszy. Tutaj na plus tylko końcowa walka i sama końcówka, ponownie dzięki Jaco. I Goku w kinie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Oglądając ten odcinek czułem się zażenowany. Nie wiedziałem czy to Dragon Ball, czy jakieś durne bajki, które ogląda mój siostrzeniec, czy też może PowerRangers, których nie cierpię. Budowanie napięcia kompletnie bezcelowe, naprawdę nie rozumiem co mają na celu takie odcinki, czy tak trudno wymyślić coś, co trzyma się kupy? Graficznie również słabo.

Jedyny plus to zachowanie Videl w kwestii upozorowanej zdrady.

Mam nadzieję, że powrót do głównej fabuły nada trochę lepszego tonu tej serii.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.162
Plusy: 12
Posty: 663
Nie wiem, ile lat ma twój siostrzeniec, ale target DB Super to 10-letni Japończycy

Na plus również zachowanie idolki, która podjęła życiową decyzję. Oraz Pan kibicująca ojcu

Nowości od grupy DBmangi
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.346
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Odgapienie od Baby’ego z DBGT, no ale zobaczymy, jak będzie. Zabawne zmieszanie Gohana po słowach Jaco, że niby ma randkę z aktorką, a on nie powie Videl. Przecież to i tak wyjdzie prędzej czy później. Fajna intryga od Barry’ego, faktycznie skurczybyk z niego.

Eee… Grubo, Gohana nie było całą noc, przyłazi nad ranem bez żadnej wiadomości (nie mówiąc, że się całował), a Videl czeka potulnie i jeszcze wszystko spoko. ;p Podarła zdjęcia i go wybroniła, nie wiem, czy to przesadne zaufanie czy przesadna głupota. xd

Zwykły pasożyt pokonuje Gohana – wstyd! I zamiast go zabić, zabrał Pan, mało przekonujące.

Potwór wygląda śmiesznie. ;p Cała akcja jeszcze słabsza niż w poprzednim odcinku (jak to w ogóle możliwe?!), to już lepsze są amatorskie filmiki zmontowane z tych odcinków przez fanów, ukazujące wydarzenia z innej perspektywy.

Goku wychodzący z kina i mówiący, że zasnął – hahaha

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 074, 15.01.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook