Forum Dragon Ball Nao

» [Cześć!] Jestem waperem.

VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.593
Posty: 24
Jak w temacie. Wapuje i jestem na grupie hajsownicy gimpera oraz Malczyńskich. Gitara siema.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.045
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Witamy. Co cię skłoniło do rejestracji na forum o Dragon Ball'u? Może coś więcej o tym?
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.593
Posty: 24
Znajomy polecił. Lubię filmy animowane japończyków, napiszę więcej kultura Japonii jest ciekawa i niekiedy wyczesana. Niedawno po raz któryś z rzędu obejrzałem, film Death Note ... Jest co kminić. Kilka fanowskich produkcji DBZ .. goku gpro xd. Drame Gto, serie anime znam, tak jak wiele innych o szkolnym życiu, okruchy życia, dramat, shounen, komedia, parodie np. ??? No ten nihijou, poprawcie jak źle napisałem. O mirai nikki dobra seria do myślenia. Z shounen, to wiadomo DB i pozostałe serie ale tego super nie oglądam, bleach, ??? naruto, fery tail, soul eter. No, są pozycje ciekawe. A wapuje od nie całego miesiąca.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Cześć!] Jestem waperem.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook