Forum Dragon Ball Nao

» [Komedia] Daily Lives of High School Boys

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Właść. 男子高校生の日常 (Danshi Kōkōsei no Nichijō) Manga i anime opowiadające o losach trójki licealistów, których głównym zainteresowaniem są dziewczyny. Każdy odcinek składa się z paru mini historyjek, w których to trzej przyjaciele (i nie tylko, gdyż w niektórych historyjkach występują inni uczniowie liceum) rozważają na temat jakiegoś problemu i zwykle dochodzą do bezsensownych konkluzji, zwłaszcza Hidenori . Niekiedy tez robią głupoty i są przez ludzi przyłapywani na nich, czy też uczestniczą po prostu w życiu codziennym. Warto dodać, że od trzeciego epu, po formalnym endingu pojawia się krótkometrażowy spin-off "Funky High School Girls" będący alternatywą pierwowzoru i tym razem to trzy licealistki rozgryzają chłopców.

Obejrzałem pierwsze 4 epy. i muszę przyznać, że nawet dobre, dwa pierwsze odcinki miażdżyły, trzeci już lekko przynudzał, albo po prostu go nie zrozumiałem. Przez niektórych uważany za jedną z najlepszych komedii w tym roku.

Opening:
http://www.youtube.com/watch?v=Lst7wjJWGSY

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wieszak
Gekokujō
Gekokujō
Wieszak
Wiek: 13
Dni na forum: 3.806
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Skąd: Plastwil
Polecam te anime. Niektóre odcinki przynudzają, a inne są wprost masakryczne XD
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 1
Posty: 219
Dokładnie jest tak jak mówi mój poprzednik. Jest dużo nudnych momentów, ale dla kilku naprawdę szalonych akcji warto to oglądnąć, postacie są sympatyczne, mam nadzieję że zrobią kolejną serię.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ta seria to jest Gintama w warunkach licealnych. To samo studio (Sunrise), ten sam reżyser (Shinji Takamatsu), nawet muzyka podobna. Humor w zasadzie ten sam, ale tym razem bez parodiowania wszystkiego. Zresztą może powinienem zacząć od czegoś innego - jeden z trójki głównych bohaterów ma głos Gintokiego, a drugi Sogo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Komedia] Daily Lives of High School Boys
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook