Forum Dragon Ball Nao

» Filmy o superbohaterach

Najlepszy superbohater filmowy?

Najlepszy superbohater filmowy?
Spider-Man 53,85% 7 53,85%
Fantastic Four 7,69% 1 7,69%
Hulk 0,00% 0 0,00%
Batman 38,46% 5 38,46%
Wszystkich głosów: 13
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jaki jest Wasz ulubiony bohater filmowy Mój to Spider Man i Fantastic Four
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak dla mnie pierwsze miejsce zawsze będzie należało do Batmanów w reżyserii Tima Burtona. Klimat mrocznego Gotham jest nie do podrobienia , a scenografia u tego reżysera zawsze była arcyfajna. Sama postać batmana jest jajciekawsza ze wszystkich zamaskowanych bohaterów ( mówię tu o starym batmanie bez robina , batgirl i tympodobnych cipkach ). Przeciwnicy są po prostu nie do podrobienia. Każdy ma coś z deklem , włącznie z głównym bohaterem , który walczy z rozdwojeniem jaźni o pozostanie człowiekiem.

Batman forever był imitacją filmów Burtona . Stracił naprawdę wiele , ale dalej trzymał poziom. Batman i robin to porażka której nie chce mi się nawet komentować.
Batman początek jest bardzo fajnym filmem , bo nie próbuje naśladować pierwszych dwóch części jak "Forever" , a mimo wszystko zachowuje ducha komiksu.

Dwie pierwsze części spider-mana były najwyżej średnie. Aktor grający główną rolę strasznie mnie irytował , i miałem wrażenie że jest spocony i obślizgły. Same filmy mają momenty strasznie przydługie i irytujące , jednak sceny akcji to dobrze wykonane rzemiosło.

Pierwsza część x-menów była znośna. Nie irytowała jak spider-man , a aktoży byli dobrze dobrani. Oczywiście film był typową hollywoodzką papką , ale przynajmniej ładnie podaną. Dwójka to powtórka z rozrywki , tyle że bardziej nużąca. Brak wyraźnego głównego wroga i mielizny scenariusza doprowadzały czasem do nerwicy , ale i tak film był w miarę znośny. Trójka budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony tródno wymyślić równie durną fabułę , ale z drugiej [ ort! ] bardzo mnie ucieszyło zabicie Xawiera i Cyclopsa. Jeszcze tylko dobić ice-mana ,angela , pyro , havoka , i paru innych , a czwórka mogłaby być fajna.

Punisher to naprawdę dobrze zrobiony film. Osobiście bardzo lubię Franka Castela . Kolo nie bawi się w popierdółki jak fantastyczni x-spider-mani tylko zabija przeciwników. Fajne. Trochę mnie wkurzyło zabicie Ruskiego , ale przynajmniej wcześniej trochę obił głównego bohatera. Ot typowy film dla faceta do piwka po ciężkim dniu.

Supermen do cipiek i cipkiem pozostanie. W dodatku ma obleśne gacie na rajtuzach

Nick fury z Davidem Hasselhoffem jest filmem tak skrajnie idiotycznie kretyńskim że oglądałem go z niekłamaną przyjemnością. Najbardziej podobał mi się motyw jak główny bohater został zabity przez swoją przeciwniczkę. [ minuta ciszy]. Następnie bez wyjaśnień pojawił się za jej plecami informując że zabiła tylko jego sobowtuja. Majstersztyk.

Zorro to bardzo przyjemna rozrywka. Trochę odmużdzająca , ale to nawet dobrze. Fllm nie sili się na więcej niż dobrą sensacje , i chwała mu za to.

Hulka , Spawna , Fantastic four , Catwooman i tympodobnych bzdetów nie oglądałem , więc i nie ocenię.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.867
Posty: 72
Ja tam najbardziej lubię Spider-mana
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
1.Spider Man
2.Fantastic Four
3.Ghost Rider
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Spider-Man - podobają mi się jego zdolności , filmy z tym bohaterem także są niezłe , a kreskówka dostateczna .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ulubiony bohater filmowy zawsze i wszędzie Batman , głównie chodzi mi o wizje Tima Burtona i Christophera Nolana, bo resztą jest poniżej krytyki a już starutki serial z Adamem Westem to porażka i komedyjka pierwszej próby. Zasadniczo dwie pierwsze części Batman Burtona rządzą , ciekawa mroczna stylistyka , plejada gwiazd z Nicholsonem na czele , do gustu najbardziej przypadł mi Batman Returns za ciężki , duszny psychodeliczny klimat , trzecie miejsce zajmuje Batman Begins, Nolan który bardziej nawiązuje do komiksu,paradoksalnie niż dziełka Burtona,zwłaszcza do dzieł Franka Millera miedzy innymi takich komiksów jak Batman Year One czy The Dark Knight Returns , najbardziej lubię Batman z tego względu że jest człowiekiem, pieruńsko wyćwiczonym ale zawsze człowiekiem , dla mnie Batman był zawszę odpowiedzią na cukierkowatego Supermana który wygląda jak pedzio w tych gaciach i rajtuzach.

Co do Spider-mana to ogólnie sceny akcji , zabawa z siecią , był zrobione rewelacyjnie i mogły się podobać , fabuła największy zgrzyt tej produkcji , strasznie przegadana i irytująca , Toby jako pająk był nawet niezły niema mu nic do zarzucenia ,zagrał całkiem przezwoicie , dla mnie największą porażką był trzeci Spider, nastawiłem się na liczne walki z Venomem, ogólna rozpierduchę a tu Venom pojawia się prawie pod koniec filmu,porażka.
Jednym słowem średnie amerykańskie filmy ani złe ani dobre , przeciętne.

Punisher, ale tyko ta stara wersja z Dolphem Lundgrenem bo ta nowa jakoś mnie nie zachwyciła,stara cześć z Dolphim miała klimat brudnego i wiecznie nękanego przez gangi miasta, gdzie diabeł mówi dobranoc. Postać Punisher
mocna , dobrze zarysowana i przezwoicie zagrana.

X-men dobre weekendowe filmy nie aspirujące do bycia czymś więcej niż adaptacja komiksu,dla mnie przyjemne filmidło z barwnymi bohaterami,oglądałem z przyjemnością, postać Wolwiego na plus, co tu dużo mówić trzy części X-menów są nawet nawet.

Fantastyczna czwórka oglądałem tylko pierwszą cześć, ale po obejrzeniu tego marnego widowiska nie chcę oglądać drugiej części , na plus bym zaliczył jeno, jak zawszę śliczną Jessice Albę.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obejrzałem niedawno Avengers i tak mi się spodobały te wszystkie postacie, że chętnie bym zahaczył też o inne produkcje. Które najlepsze? Niesamowicie dużo tego wychodzi w ostatnich latach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Trylogia Iron Mana (choć nie daruje im zrobienia z Mandaryna komika w 3), dwa filmy o Thorze (3 w drodze), Ant-Mana i dwa filmy o KA, trzeciej części nie polecam, bo to takie Avengers 2.5 było z konfliktem wewnętrznym, pomysł dobry, ale mi nie podszedł.

Dr. Strange również dobry film, choć tej postaci nigdy nie kojarzyłem poza kilkoma odcinkami bajkowego Spider-Mana.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.024
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Wszystkie są słabe, bo jeszcze o mnie nic nie nakręcili. To oczywiste.



Odnośnie tematu: Z wymienionych:
1. Spider-man
2. Fantastic Four

Reasons? Nostalgia factor.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kojirō Sasaki napisał(a):
Odnośnie tematu: Z wymienionych:
1. Spider-man
2. Fantastic Four
O jakie konkretne filmy ci chodzi? Ostatni Spider-Man to dno i kilo mułu, to samo F4.

Zobaczymy jaki będzie nowy SM w MU.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.024
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Katz napisał(a):
O jakie konkretne filmy ci chodzi? Ostatni Spider-Man to dno i kilo mułu, to samo F4.

Zobaczymy jaki będzie nowy SM w MU.
Biorąc pod uwagę główne pytanie:
Dark napisał(a):
Jaki jest Wasz ulubiony bohater filmowy (...)
Miałem na myśli bohaterów

Spiner-Manów oglądałem trzech:
1. http://www.filmweb.pl/Spiderman
2. http://www.filmweb.pl/2.Spiderman
3. http://www.filmweb.pl/3.Spiderman

Jedynka i dwójka były spoko a trójka średnia (w sumie to nie bardzo ją pamiętam).

Fantastyczną czwórkę oglądałem tylko tą: http://www.filmweb.pl/Fantastyczna.Czworka
Nie wiem, czy bym dziś przebrnął - wolę pozostawić wspomnienia z dzieciństwa.

Szczerze mówiąc, nic mi dupy nie urwało. Reszta filmów tego gatunku / z tej stajni ciągle oczekuje premiery na moim ekranie.

(na bank coś pominąłem)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Filmy o superbohaterach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook