Forum Dragon Ball Nao

» Forgotten Realms

Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Właściwie sama nie wiem czemu wcześniej nie pomyślałam o zamieszczeniu takiego tematu... Może akurat ktoś z was (oprócz wiadomej mi osoby ) interesuje sie i czytuje książki z Forgotten Realms ewentualnie inne podobnego typu.
Mnie osobiście czytywaniem fantasy zaraziła moja kumpela (wieki całe temu) która takowe kocha. A do sięgnięcia po Forgotten Realms skusił mnie Kamzo Niedawno więc szeroką wiedza na temat ich ksiązek sie nie pochwalę ale zawsze
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No widze niewielkie zainteresowanie ale moze to was zachęci:

"Dreamworks is planning to produce a film staring Drizzt Do'Urden with Wesley Snipes in the title role. The movie is still 2 years or so away. That time frame may change depending on the degree to which LOTR is a success. Get ready for a new wave of fantasy movies if LOTR is a monster smash. "
Źródło;www.gamingreport.com

Mam nadzieje ze to prawda
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Boże Łasiczko zsakoczyłaś mnie tą informacją i to oczywiście pozytywnie !! Ale niech tylko wybiorą innego aktora !! Nie wyobrażam sobie Drizzta z taką gębą !! A co do książke ja równierz zachęcam (Tolkien się chowa!!)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No owszem dobra wiadomsć chociaz mam nadzieje ze nie zrobią czarnego Drizzta
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Wesley Snipes
to nie mozliwe!! to nie moze byc prawda (lol) moj ziom ide na to do kina ... tego goscia normalnie kocham za role w Bladzie

END
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
czytuje czasami forgotten realms jest to ciekawa seriia
a propo tego filmu zarąbiście by było sobie go oglądnąć i to jeszcze z Wesley Snipesem

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.812
Posty: 58
Taaak Świat Forgotten realms czytam bardzo chętnie książki z tego świata autorstwa (R.A Salvatore'a) książki są miodzio!! Drizzt,Zaknafein,BRuenor

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja wolę Dungeons & Dragons osadzać w świecie z Forgotten Realms. Mogę puścić wodze fantazji i poczuć się w FR prawie jak w domu

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A widzialas kiedts gorszy film od Dungeons & Dragons? No dobra Yrek , francuski pocalunek i godziny. Mimo to d&d mialo ambicje pobic lotr. tak samo skonczy film
fr. A tekst ze jakakolwiek ksiazka z fantastyki jest lepsza od wladcy to dla mnie bluznierstwo

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Widzę, że większość osób zachwyca się Drizztem oraz związanymi z nim książkami. Sam nie omieszkałem zapoznać się z kilkoma i stwierdzam, że tylko fragmentami są dobre. Przynajmniej w porównaniu do "Wojny Pajęczej Królowej" (którą ponoć R.A nadzorował) czy "Groźby Z Morza" (jej pierwszej części) to się nie umywają.(Nie chcę nikogo urazić, tak więc podkreślam, że to tylko moje subiektywne zdanie) Sam Drizzt staje się nudny i przewidywalny. Nie wspominając już o Catti-brie, która to nagle z potulnej wychowanki Brenora staję się super herosem. Pierwsze z książek o Mrocznym Elfie są dobre, ale im dalej tym gorzej, z małymi przebłyskami.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Forgotten Realms
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook