Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 086, 16.04.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do osiemdziesiątego szóstego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 16.04.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Fajnie, że po raz kolejny w DBS wspomniano Uuba. Ogólnie odcinek przyjemny, a ten zachód słońca robił klimat. Powrót 17 na +
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dobre wejście #17. Zupełnie jakby to nie była postać "epizodyczna", która pojawiła się raptem w jednej sadze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ilość komentarzy chyba świadczy o poziomie tego odcinka. Po prostu nudny, mógł być, mogło go nie być. W ogóle nie wciągnął.
W zapowiedzi pojawili się kosmici i tutaj miałem nadzieję, że zaatakują Ziemię, kiedy najsilniejsi wojownicy będą na turnieju, ale jak się okazuje chcą tylko ukraść różowe zwierzę.

Obraz
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Dziwi mnie wzrost mocy pozostałych,, drugoplanowych '' wojownikow na ziemi. O ile poziom Majin Buu nie dziwi , w końcu [ ort! ] może on się rozwijać ewoluowac i udoskonalić o tyle poziom cyborgow powinien być chyba zamknięty, sa istotami na poziomie ssj i byłem bardzo zniesmacxony kiedy c17 walczył na równi z Goku SSJB. To samo zniesmaczenie miałem po walce Gohana a potem Goku z Krilinem.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jestem pewien, że Kuririn i inni Ziemianie tak czy siak nic nie zdziałają, a androidy to jednak coś więcej niż ludzie, więc OK.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Zjawil sie ubb czy to ostatnia seria 100 odcinkow i koniec. C17 ladnie walczyl nawet dal rade blue.
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Odcinek kapitalny jak każdy z DBS. 17tka jest słabsza niż Buu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Zjawil sie ubb czy to ostatnia seria 100 odcinkow i koniec.
No chyba się nie zjawił. To może być ostatnia saga, prawda, ale jakoś nie widzę związku. (W każdym razie powinni później wystartować z kolejną z uniwersum, bo inaczej to bez sensu, skoro swoje zarabia).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
timmy
Wojownik
Wojownik
timmy
Dni na forum: 4.417
Posty: 33
Dla mnie obrazowanie mocy w tej serii to jest zupełna porażka, załóżmy hipotetycznie, że Goku nie poznał Beerusa (Zamasu też się nie pojawił) to wciąż (prawdopodobnie) jego maksymalnym poziomem byłoby SSJ3 , a skoro 17-tka walczył na "równi" z SSB to wychodzi na to, że 17tka ochraniając zwierzątka przeskoczył SSJ3, Fat Buu, Kid Buu czy nawet Vegito z walki z Buhanem... zwłaszcza, że ich siła podczas sagi Androidów była nieco większa niż SSJ to moim zdaniem realnym poziomem do osiągnięcia przez niego to poziom SSJ2, ale nic powyżej co więcej Androidy z przyszłości Trunksa mimo ciągłej "zabawy" i mordowania ludzi na sile jakoś nie przybierały i Trunks po powrocie z przeszłości bez najmniejszego problemu się z nimi rozprawił, czyli ich siła nie wzrosła, a być może nawet zmalała. Niestety, ale absurdów co do mocy w tej serii jest cała masa.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Bardzo fajny odcinek. Tła w tym odcinku były wspaniałe. Nadało to odcinkowi wyjątkowości.
Pochwalić muszę także animację

- https://sakugabooru.com/data/c17445fb5e748ea ... 5b1523.mp4

Jestem fanem stylu jakim operuje ten animator. Jest to tak szybkie i dynamiczne, że może to być jedne z lepszych (jak nie najlepszych) cięć w serii Super.

Co do Uub'a. Chodzą teorie, że po tej sadze będzie time-skip, i następna saga skupi się na tej postaci.
Mysle, ze nie jest to glupie z racji tego, że F.Trunks także był wspominany chyba z 3 razy zanim powstała nowa saga z nim w roli głównej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Diamante napisał(a):
Jestem fanem stylu jakim operuje ten animator. Jest to tak szybkie i dynamiczne, że może to być jedne z lepszych (jak nie najlepszych) cięć w serii Super.
Tyle że postacie w tej scenie wyglądają nad wyraz obrzydliwie.

Diamante napisał(a):
Co do Uub'a. Chodzą teorie, że po tej sadze będzie time-skip, i następna saga skupi się na tej postaci.
Chyba musiałby to być timeskip aż do czasów serii GT. Bo z tym wyrostkiem z końca Z raczej ciężko będzie zrobić coś chwytliwego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Diamante napisał(a):
Jestem fanem stylu jakim operuje ten animator. Jest to tak szybkie i dynamiczne, że może to być jedne z lepszych (jak nie najlepszych) cięć w serii Super.
Shounen napisał(a):
Tyle że postacie w tej scenie wyglądają nad wyraz obrzydliwie.
Jego sztuka może być drażniąca dla nie których osób, ale żeby czerpać jakąś radość z jego stylu, radził bym nie dbać o szczegóły, a cieszyć się płynną dynamiczną animacją, ciosami z impetem oraz ekspresyjną mimiką postaci.


Shounen
Chyba musiałby to być timeskip aż do czasów serii GT. Bo z tym wyrostkiem z końca Z raczej ciężko będzie zrobić coś chwytliwego.
Czy ja wiem ? Ja własnie polubiłem bardziej Uub'a nierozgarniętego dzieciaka z końca Zetki, niz tego przedstawionego z GT, ale wiem o co Ci chodzi. W koncu saga nie mogla by sie skupic na slabym dzieciaku.
W sumie chcial bym zobaczyć w Super jego treningi z trenującym go Goku. W GT zostało to spłycone przeskokiem czasowym.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Jestem pewien, że Kuririn i inni Ziemianie tak czy siak nic nie zdziałają, a androidy to jednak coś więcej niż ludzie, więc OK.
A ja myślę, że specjalna formuła turnieju będzie dla nich jakimś atutem. Ponadto nie bez kozery Kuririn został wyciągnięty za uszy i przedstawiony jako doświadczony wojownik, przed którym ukorzył się Gohan. Zresztą dziadek jest brany pod uwagę w sytuacji zagrożenia istnienia wszechświata. Myślę, że nie przez przypadek.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Shounen z tego co pamietam DBS mial miec 100 odcinkow taka byla informacja gdy seria wchodzila.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
miał mieć i zarazem nie miał mieć 100 odcinków, wtedy to była tylko przypuszczalna ilość odcinków a nie dopięta liczba bez możliwości kontynuacji...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Halfish Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.571
Posty: 68
Skąd: UK

DB / OPM / SNK / FG
https://www.youtube.com/channel/UC5mhzN90b7ugdQPP1Z2zOmQ
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Moja reakcja na temat teorii, że Uub jest synem 17.
Obraz
Nie idź tym tropem. Zmień tytuł filmu i nie rób osobnego o tej teorii.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gdyby miał nim być, to Dende nie omieszkałby o tym wspomnieć. Obstawiam, że zobaczymy rodzinkę #17 w jednej scenie po turnieju.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 086, 16.04.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook