Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Rok rządu PiS

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niedawno minęła pierwsza rocznica objęcia samodzielnych rządów przez PiS.
Jak oceniacie ten rok i dokonania rządu. Jakie plusy, jakie minusy i jakie w związku z tym oczekiwania, nadzieje i obawy na przyszłość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wojny z Rosją nie ma, gejów nie biją i nikt nie zmusza do dawania na tacę, czyli główne obawy opozycji się nie spełniły.

Zawód co do kwoty wolnej, poza tym śmierdząca sprawa z TK.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Na razie wstrzymam się z jakąś obszerniejszą i osobistą oceną, ale mogę napisać tyle, że przydałyby się zmiany kadrowe w MSZ -> Minister Waszczykowski jak na razie słabo się sprawdza na tym stanowisku, choć może przyjdzie jakiś hmm "sukces". Z PiS nigdy nie było mi po drodze, nie jestem entuzjastą tej partii aczkolwiek w przypadku większej draki stanę twardo za Rządem. Z plusów? Na pewno zmiana retoryki w porównaniu z tą z lat 2005-2007. Wtedy było trochę smutno, trochę strasznie, a czasem wręcz komicznie. Oczywiście w tamtym czasie byłem gimbusem, ale zaczęły się pierwsze, poważniejsze kontakty z szeroko rozumianą publicystyką więc co nieco pamiętam.

PS. Ogólnie jestem bardzo zaskoczony, że w dzisiejszych "Faktach" TVN POCHWALIŁ w pewien sposób program 500+. Fakt, że było to w kontekście "Szlachetnej Paczki", ale mimo wszystko TVN (nie licząc osoby Rymanowskiego, który jest jednym z bardziej obiektywnych dziennikarzy tej stacji, może nawet dziennikarzy w ogóle) coś pozytywnego mówi o działaniach Rządu? Mocny szok Jakiś ukryty interes?
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Obecny rząd to, jak ich Grzegorz Braun nazywa, żoliborska grupa rekonstrukcji historycznej "Sanacja". Banda zwariowanych socjalistów. Nie obniżają podatków, nie ułatwiają prowadzenia biznesu, nie przestają ładować kasy w idiotyczne inwestycje, nie likwidują niepotrzebnych instytucji, nie kasują kretyńskich przepisów, nie prywatyzują przedsiębiorstw, które tego wymagają, nie zatrzymują/cofają rozrostu administracji.

Etatyzm, socjalizm, głupota, zadłużanie i marnotrawstwo. Morawiecki opowiada jakieś farmazony o nowoczesnych technologiach, jak u nas "zwykłe" technologie mocno kuleją. Niech się zajmą ułatwianiem życia normalnym ludziom, a nie 0,5% przedsiębiorców, którzy zajmują się najnowocześniejszymi technologiami. Odblokowanie narodowego potencjału gospodarczego jest najważniejsze. Jak się to zrobi, Polacy już będą wiedzieli co dalej robić, jak będą mieli za co.

Jeśli chodzi o kwestie nie-gospodarcze, jest nieco lepiej. Denerwuje mnie jedynie niewykorzystywanie pełnych możliwości ośmieszania opozycji i przedstawiania własnych sukcesów. Ludzie odpowiedzialni za pijar, wizerunek, propagandę i media nie radzą sobie zbyt dobrze.

Nie będę krytykował nie-wsadzania bandytów i złodziei POlszewickich do pierdla, bo jasnym jest, że byłby wrzask na cały świat, jak to zły faszystowski reżym opozycję prześladuje. Na dobre by to nie wyszło, więc jest to zrozumiałe. Prowokowanie bezpieki też nie byłoby wskazane w obecnej sytuacji.

No to wystawiłem laurkę rządowi. Ale cóż... "lepi nie bedzie". Trzeba krytykować debilizmy, ale w innych działaniach obecną władzę wspierać. KODziarskiego dziadostwa, nowoczesnych Ryśków, platformianych folksdojczy i lizusów brukselskich, mafii ZSLowskiej i bolszewii SLDowskiej (PZPRowskiej) do władzy dopuścić za żadne skarby nie można.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Braun bardzo chętnie by z pisu w sejmie był, nie chcieli go, peszek. Kojiro jesteś mega słaby, popierasz złodziejstwo, popierasz wojnę, najważniejszy jest jakiś pijar i to co inni powiedzą. Nadałbys się do każdej partii.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Aś mi powiedział. Całkowicie mnie zdemaskowałeś. Zaorałeś mnie tak, że już się w życiu nie pozbieram.

Czas wycofać się z życia publicznego i kontynuować egzystencję w hańbie i upokorzeniu.
Cytując klasyka: „... a szkoda szczempić ryja, nie będę cytował.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Nie interesuje mnie oranie. Powiedziałem jak cię widzę. Nie morduj i nie kradnij.
don123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.786
Posty: 17
Gospodarczo jeszcze większy dramat niż platformersi...

Obyczajowo - może nieco lepiej. Z dwojga złego już wolę moher i pseudopatriotyzm niż "postępowych" i "nowoczesnych" bundesojropejczyków.

Tak czy siak - większych zmian nie ma - nadal rządzi koalicja POPiS.

Prezydent raczej ciapa, ale przynajmniej nie jest (przynajmniej jawnie) klaunem-agentem cudzych mocarstw.
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Zło jest zawsze złem Don.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Których polityków PiSu najbardziej lubicie, a którzy wam grają na nerwach?

Na chwilę obecną, moim ulubionym politykiem tej partii jest prof. Ryszard Legutko. Ostro jedzie z ^#$@#! w Unioburdelmencie. Masakruje ten plankton intelektualny, że aż miło się słucha.

Co do irytujących pajaców, to jeszcze muszę się zastanowić, bo jest wielu kandydatów do tego zaszczytnego tytułu. Jak się dyskusja rozkręci, to się zbiorę w sobie, i kogoś wybiorę.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.571
Posty: 24
Jeśli chodzi o czy lubie socjalistów, to nie ale jeśli chodzi o charakter usposobienie i takie tam do charyzmy to lubię wszystkich. By być dokładnym to ... Macierewicz (pozwolę sobie pisać po nazwisku bez pan ... chociaż hmmm xd), Kaczyński, Duda prezydent Polski, i tych dwóch siwych, jeden to nazywa się Legutko a drugiego nie pamiętam z nazwiska, ma taką twarz bardzo zmarszczoną zniszczoną i wory pod oczami. Nie lubię socjalistów o czym wspomniałem.
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Legutko pobierając pensję z unii jest tak samo wiarygodny jak ja jako papież. pozdro
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A czemu tak? Pobierasz pensję papieża?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Nie, ale chodzi o wiarygodność, pis tylko gada, w sprawie unii jest dokładnie taki sam jak po, czy inne sld. co mi po tym, że pis protestuje przeciw unii, a po chce tam być, skutek jest że będziemy tam do usranej śmierci.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Dominek napisał(a):
w sprawie unii jest dokładnie taki sam jak po
Dominek napisał(a):
co mi po tym, że pis protestuje przeciw unii
???

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Czego nie zrozumiałeś kochany?
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Protestują, czy nie protestują?

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.559
Ostrzeżenia: 2
Posty: 33
Protestują gadaniem, czyli nie znaczy to dokładnie nic. Nic się nie zmienia. utraciliśmy niepodległość w maju 2004 roku.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
W 2009 to już permanentnie. Cholera w sumie wie, co tam sobie Kaczyński zaplanował. Całkowicie antyunijne wrzeszczenie na cały świat by na nas ściągnęło krytykę napędzaną przez niemiecki kapitał - dobrze byśmy na tym nie wyszli. Pożyjemy, zobaczymy.

A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona!

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież PiS nie chce wychodzić z UE. Tak samo nie chce wojny z Rosją. I wielu innych nieopłacalnych rzeczy, którymi od lat straszy opozycja.

Od niezgadzania się w niektórych kwestiach do wychodzenia daleka droga. Co innego oczywiście, gdyby było poparcie obywateli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Rok rządu PiS
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook