Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 093, 04.06.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dziewięćdziesiątego trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 04.06.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.728
Posty: 373
Bardzo przyjemny odcinek. Podobała mi się przemiana Pani Jarmużki i cały ten watek Saiyan. Mysz kombinator też spoko.
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Legendarny Super Saiyanin coś pięknego po tylu latach zawsze coś

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Maniek123404: 04.06.2017, 9:57
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nigdy nie byłem fanem Brolly'ego, a jego żeńska wersja jest wręcz odrażająca.
Nie wiem jak wygląda 'polityczna poprawność' w Japonii, ale taki manewr mi pod to podchodzi.
Dodatkowo wyczuć można jeszcze wątek lesbijski.

Zdecydowanie bardziej podobał mi się dialog Goku i Freezy. Jednak będzie chciał wskrzeszenia a ten baran Goku się zgodził. No cóż, zobaczymy jak to dalej się potoczy

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta cała Kale jest na swój sposób strasznie zabawna. A jeśli wziąć pod uwagę jej przemianę, to już maksymalnie. Liczę na to, że imię Broliego w tej serii się nigdy nie pojawi.

Yasiek napisał(a):
Nie wiem jak wygląda 'polityczna poprawność' w Japonii, ale taki manewr mi pod to podchodzi.
Ale w czym problem?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Ciekawe, który wszechświat złamie pierwszy zasady turnieju, np. co do kwestii zabijania przeciwników...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Shounen napisał(a):
Yasiek napisał(a):
Nie wiem jak wygląda 'polityczna poprawność' w Japonii, ale taki manewr mi pod to podchodzi.
Ale w czym problem?
W tym, że wygląda to na robione na siłę i/lub pod publiczkę. Pomysły się skończyły, to odgrzejmy kotleta, ale zmieńmy przy okazji płeć/rasę/religię. Coś jak czarny L w Death Note albo ostatni herosi z Marvela: http://www.spidersweb.pl/rozrywka/2016/07/09/nowy-marvel/

Grupa Mirai
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Zapachnialo DB i normalnie za krotki ten odcinek . Widac kazdy wszechswiat ma swojego legendarnego super sayana aż strach pomyslec jak by opanowal Blue. Duzy plus Brolly byl legenda i dalej przynosi dreszczyk emocji myslac o jego potencjale. Freeza tez widze nieczego sobie ma potencjal pewnie znajac poziom blue go przekroczy aby nie popelnic bledu z rewanżu. Bedzie ciekawiej z nim niz z Buu. Kto jest silniejszy ? Po drugie dobry buu jest za nudny. Orientuje sie ktos czy za pomoca kul mogl Buu obudzic czy braknie czasu na nie ?Najciekawsze jednak z odcinka jest to ze Berus przegral z smiertelnikiem. Dochodzimy do poziomow boga zniszczenia prosze panstwa. Ogromna moc przed nami to dopiero poczatek nowej ery w DB mam nadzieje.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Albo chęć umieszczenia LSSJ w kanonie. Swoją drogą, jestem ciekaw reakcji Goku i Vegety.

Ciekawe czy LSSJ mogą osiągnąć też Saiyanie z U7. Kto wie, może tajemniczą przemianą Goku będzie właśnie LSSJ? Nie zdziwiłoby mnie to.

Przy okazji, taka myśl mi przyszła do głowy. Teoretycznie Cabba i jego koleżanki mogą osiągnąć poziom God. Do wskoczenia na boski poziom wymaganych jest bodajże pięciu Saiyan, a na turnieju - łącznie z Gohanem - będzie pięciu.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek nawet okej.

Obraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Piotrek66 napisał(a):
Przy okazji, taka myśl mi przyszła do głowy. Teoretycznie Cabba i jego koleżanki mogą osiągnąć poziom God. Do wskoczenia na boski poziom wymaganych jest bodajże pięciu Saiyan, a na turnieju - łącznie z Gohanem - będzie pięciu.
Raczej nie możliwe, rytuał przejścia na poziom God trwa zbyt długo, a jak dobrze pamiętam, to jeszcze wszyscy muszą trzymać się za ręce by przekazać moc... nie wyobrażam sobie, że to w ogóle miałoby miejsce, nie będzie czasu na takie powerupy...

EDIT:

bardziej co ja bym chciał zobaczyć, to jak CI sayanie z drugiego wszechświata zamieniają się małpę... bo tego dawno nie było, albo jeszcze nie było...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
bardyt napisał(a):
bardziej co ja bym chciał zobaczyć, to jak CI sayanie z drugiego wszechświata zamieniają się małpę... bo tego dawno nie było, albo jeszcze nie było...
Nie mają ogonów, więc się pewnie nie zmieniają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.063
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Strasznie dziecinny ten odcinek, z resztą jak 90% innych. "Mrowienie w plecach" to już przesada a przemiana tej wątłej dziewczyny z jakiegoś błahego powodu to śmiech na sali.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
genialny_zolw napisał(a):
Strasznie dziecinny ten odcinek, z resztą jak 90% innych. "Mrowienie w plecach" to już przesada a przemiana tej wątłej dziewczyny z jakiegoś błahego powodu to śmiech na sali.
Oczywiście, bo Broli zmieniał się w LSSJ z bardzo ważnej przyczyny. Oj tak. Bo Kakarotto płakał. Ojoj.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Dodatkowo wyczuć można jeszcze wątek lesbijski.
Niezupełnie, to co najwyżej uwielbienie do swojej liderki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.380
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
I z tego uwielbienia chciała zabić Cabbę? Kale uspokoiła się dopiero, gdy Kalafior powiedziała, że nie zakocha się w kimś takim jak Cabba. Także jakiś motyw miłosny jest, ale jaki to się okaże.
Tym bardziej, że nie jest raczej jej siostrą, oni mają tylko taki zwyczaj nazywać kogoś 'braciszkiem' czy 'siostrzyczką' (w przypadku DB tak było z Trunksem i Tapionem).

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Właśnie, to nazywanie siostrą też może dać do myślenia, jaka relacja ich łączy. Jestem pewien, że ten wątek się nie rozwinie. To jest shonen, a ten motyw był potrzebny tylko po to, żeby Kale mogła się przemienić.

Taki Tenshinhan też podobno jest ten tego

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
bardyt napisał(a):
Raczej nie możliwe, rytuał przejścia na poziom God trwa zbyt długo, a jak dobrze pamiętam, to jeszcze wszyscy muszą trzymać się za ręce by przekazać moc... nie wyobrażam sobie, że to w ogóle miałoby miejsce, nie będzie czasu na takie powerupy...
Bez przesady. Rytuał trwa nie dłużej niż parę minut, może mniej. Poza tym - oczywistym wydaje się raczej, że przynajmniej na początkowym etapie turnieju U6 i U7 będą naturalnymi sojusznikami. Saiyanie stanowią tylko pewną część obu ekip, więc teoretycznie pozostali członkowie zespołów mogliby chronić Saiyan podczas rytuału. Bo mogłoby to przynieść duże korzyści.

genialny_zolw napisał(a):
Strasznie dziecinny ten odcinek, z resztą jak 90% innych. "Mrowienie w plecach" to już przesada a przemiana tej wątłej dziewczyny z jakiegoś błahego powodu to śmiech na sali.
Obserwując narzekania związane z "mrowieniem na plecach" mam nieodparte wrażenie, że osoby krytykujące ten motyw nie zdają sobie sprawy z jednej, ale za to istotnej rzeczy. Caufila, Cabba i Kale pochodzą z INNEGO WSZECHŚWIATA. Takiego, w którym ewolucja rasy Saiyan mogła podążyć (i zapewne podążyła) innym torem.

Poza tym - "mrowienie na plecach" zdaje się być tylko jednym ze sposobów prowadzącym do osiągnięcia SSJ. Drugim jest właśnie złość.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piotrek66 napisał(a):
oczywistym wydaje się raczej, że przynajmniej na początkowym etapie turnieju U6 i U7 będą naturalnymi sojusznikami
Jak czytam, to wszyscy zakładają taki scenariusz, bo i wydaje się dość prawdopodobny, ale jak na razie nie ma ku temu żadnych przesłanek, żeby bliźniacze wszechświaty ze sobą współpracowały. Niby mają ze sobą coś wspólnego, ale tu każdy będzie musiał walczyć dla siebie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 093, 04.06.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook