Forum Dragon Ball Nao

» Najstraszniejsza postać

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Najstraszniejsza postać w DB

Najstraszniejsza postać w DB
Freeza 25,96% 27 25,96%
Cell 14,42% 15 14,42%
Buu 19,23% 20 19,23%
Vegeta 5,77% 6 5,77%
Piccolo Daimao 11,54% 12 11,54%
Pilaf 4,81% 5 4,81%
Ktoś inny... 18,27% 19 18,27%
Wszystkich głosów: 104
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Najstraszniejsza postać? Ciężko odpowiedzieć, bo każda z nich miała prezentować sobą zło, agresywność, sadyzm. No może oprócz Pilafa, który był zdecydowanie postacią komiczną. Pierwsza postać która mi się skojażyła to Frizer. Ale czy słusznie? Frizer w pewien sposób był miły i nawet sympatyczny, jeżeli nikt mu się nie sprzeciwiał i był właśnie w dobrym nastroju. Niszczył niby planety, wybijał różne ludy, ale szczerze [ ort! ] mówiąc - Brolly niszczył całe galaktyki i układy gwiezdne (dla zasady i złości). Z innej perspektywy Buu był wrodzonym złem... Ciężko mi odpowiedzieć która ze złych postaci jest najstraszniejsza, bo do żadnej z nich nie czuję strachu, raczej ciekawość.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Druga przemiana Freezera i Piccolo Damaio. Ten pierwszy jest wyjatkowo obrzydliwy i po prostu nie mogę na niego patrzeć. Piccolo Damaio to typowy szatan. Demoniczny wygląd, serce pękające od nadmiaru zła. Porządnie przeraził mnie, gdy po raz pierwszy walczył z Goku. Bieny maluch.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Najstraszniejszy był Sanszinron hehehe( czy jak to tam sie pisze).. a tak na poważnie to bezduszny Freezer, który nawet w piekle dopingował Buu aby zniszczył Songa... a po chwili zastanowienia to w sumie żaden z nich nie był straszny, bo każdego przeciwnika polubiłam
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lischenlong też był straszny. Taki wielki, biały smok z rogami i zabójczym spojrzeniem. Vegeta wie coś o jego kłach, w końcu się na nie nadział. W dodatku był najsilniejszym bad manem w całym Dragon Ballu. Nawet Goku SSJ4 nie dawał mu rady. Lischenlong robi wrażenie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja stawiam na Buu, ale najbardziej to na jego ostateczną forme Kid Buu. TO że jest zły dowodzi to że ubijał wszystko co sie rusza. Ale poza tym [ ort! ] był jak my bo bardzo lubiał cukierki i czekolade .
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Moim zdaniem z czasem rozwoju Dragon Ball każda postać jest straszna ... każda postać sprawiała wiele trudu, łez i śmierci.. Gdybym miał wybierać to między Freezerem a Buu... Zachowywali się jak wandale (Niszczyli oni wszystko dla samej radości niszczenia) zabijali niewinnych... Ale i tak wydaje mi się że Buu był silniejszy i mocniejszy od freezy, ale poznjąć Mr Satana pokazało się jego dobre serce.. (Freezer przed eksplozją Namek również wyraził skruchę i prosił Goku aby go zabrał ze sobą)
Mój głos idzie na Buu ( chodzi mi tu jednak o Fat Buu )
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
E tam, zaraz, że straszni... Nawet na siłę nie mogę sobie wyobrazić, że któraś z postaci wymienionych w ankiecie, mogłaby wywoływać gęsią skórkę Na upartego mógłbym wybrać czarownicę, która połączyła się przez przypadek z Rou Dai Kaioshinem (tak, tak. Z tym zboczonym staruszkiem . Paskudna, że aż strach Ewentualnie dorzucam Mr Satana za najbardziej przerażającą fryzurę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
end
Ziemianin
Ziemianin
end
Wiek: 39
Dni na forum: 6.533
Posty: 6
Skąd: Konstancin Jeziorna
moim zdaniem to brolly to jest dopiero typ przerazajacy
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cooler był straszny, gorszy od Freezera, tamten był przynajmniej przyjemniejszy
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja bym wydygal jak bym stana oko w oko z Brollym

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
a ja bym wydygał tak po większym zastanowieniu to chyba przed każdym z "głownych" złych charakterów ale chyba najbardziej przed Brollym i Buu (każda forma oprócz Fat), miałbym pełne gacie i bym nawet uciec nie umiał
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.515
Posty: 69
Chi-Chi - ten charakterek. Już bym wolał stanąc oko w oko z Frezerem
Tak naprawdę to żadna postac z DB nie wydaje mi się by straszna.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
moze to dziwne, ale dla mnie najstraszniejszy był Boo w 1 postaci jaka wystepuje w DBZ. Taki przyjemny z wyglądu grubasek o infantylnym wyrazie twarzy, a zarazem tak nieprzewidywalna i destruktywna hustawka nastrojow. Ten kontrast jako tak moglby mnie przerazic. Do tego jego mina gdy sie denerowal, np. wtedy gdy po zaprzyjaźnieniu z Mr Satan'em zabito ich pieska ciekawa postać.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Zest Greekart Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Zest Greekart
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Posty: 9
Skąd: USA from LA
Cell w pierwszej formie był zdecydowanie najstraszniejszy, te jego zębiska i ogon sprawiają że nie chciał bym się z nim spotkać w ciemnej uliczce.
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.483
Posty: 38
moim zdanie najstraszniejszy byl freezer poniewaz byl bezlitosny i bezwzgledny wobec wszystkich bez skrupułow zabijał swoich zolniezy itd.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.538
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
kluczową i straszną postać w Dragon Ball'u.. był Piccolo Daimao ( ojca Szatana Serduszko jr.). Każdy się go obawiał.. Miał obrzydliwy wyraz twarzy i niszczył to co mu się nie podobało! A z Zetki tak jak poprzednicy wydaje mi się że był to Freezer! Niszczył planety i wszystko co napotkał aby zdobyc swój cel!

Zwracam Ci honor Franqey... dzięki za zwrócenie uwagi:]

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Legolas: 03.07.2006, 11:25
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To ty zapomniałeś okularów. Zniszczyłeś wiarygodność ankiety , i teraz będziesz się smażył w piekle , a picolo daimo będzie cię smagał ognistym i włochatym ... pejczem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
najstraszniejszy wg mnie byl son gohan jak sie wkurzyl na cella!! To przerazliwe spojrzenie pelne zlosci, poswiata i w ogole... <lol>

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
TronKii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.481
Posty: 4
Skąd: Warszawa
ja najbardziej balem sie wkurzonego brolliego jak szedl.. on niema oczu czy tma powiek
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uważam, że najstarszą osobą w Dragon Ball jest East Kaioshin, może nie podany został jego wiek, ale tak jakoś przystało na Boga żyć już długo

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najstraszniejsza postać
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook