Forum Dragon Ball Nao

» Jaki zawód chcielibyście mieć? ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Po części juz wybrałem. Chodzę do TM i po skończeniu tej szkoły bede Technikiem Mechanikiem. Ale to mnie nie pociesza, planuje studiować . . .
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Zawód? Sam nie wiem, jestem jądną z niewielu osób jakie znam (czyt. jedyną), która nigdy nie chciała być policjantem, strażakiem, kosmonautą itp.
no nie wiem czy nie spotkales ja dokladnie nie wiem jeszcze, ale jak mi zdrowie dopiesze to chce byc kosmonauta, ale z moim sercem to nigdy nic nie wiadomo

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Nauczyciel Historii bądź coz związanego z tym przedmiotem Nic więcej.
Jako student historii dam Ci dobrą radę- zastanów sie nad swoim wyborem
A tak poważnie... Nauczanie to cięzki i dzis bardzo niewdzięczny i równie niedocenieany zawód... A jesli chodzi o cos związanego z tym przedmiotem- zawsze możesz zostac dziennikarzem, ale nominalnie rzed historykami stoja trzy główne drogi rozwoju kariery.
Pierwsza to wsopmniana perzez Ciebie praca nauczyciela.
Druga to jeszcze trudniejsza i bardziej zmudna profesja archiwisty. Nie chce zagłębiac się w szczegóły, bo... bo tak
Trzecia, chyba najdziwniejsza, to tzw. edytorstwo tekstów historycznych. I tu podobnie zostane jedynie przynazwie bez zbednych informacji.
Ale zycze powodzenia... Sobie z reszta także

lecz chyba najprościej i mi najprzyjemniej byłoby zostać architektem.
Najprościej? OJ nie masz racji... To bardzo trudny zawód i bardzo, a le to bardzo wymagające, pracochłonne i skomplikowane studia.
Jesli masz talent, to startuj na uczelnie o charakterze artystycznym. Tu dużo [ ort! ] łatwiej zrobic karierę
No dobra... tyle od "wójka dobra rada"
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Zapomniałam dodać że ja już pracuje, na razie [ ort! ] jako opiekunka, ale na wakacjach będe pracowała w zakładzie mojej mamy (pracuje w drukarni), chyba że poprosze mojego wujka żeby mi dał jakieś zajęcie (oczywiście za kase) w jego firmie (robi meble). Ale oczywiście nie będe chciała tego robić całe życie.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Cytat:
lecz chyba najprościej i mi najprzyjemniej byłoby zostać architektem.

Najprościej? OJ nie masz racji... To bardzo trudny zawód i bardzo, a le to bardzo wymagające, pracochłonne i skomplikowane studia.
Jesli masz talent, to startuj na uczelnie o charakterze artystycznym. Tu dużo [ ort! ] łatwiej zrobic karierę
Miałem na myśli to, że po prostu to lubię, przez co łatwiej bym to przyswajał, niż np. Bio-chemię (tego wyjątkowo nie lubię (tzn. Biologi i Chemi)

Zrobie kariere z wykształceniem artystycznym, ale jako kto? Jaka by mnie czekała przyszłość, bo może to i ciekawy pomysł? (przypominam, uliczny rysownik odpada )

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja skromnie chicałbym zostać kierowcą samochodów cieżarowych zaczesto niebyłbym w domu ale zato sporo pieniedzy sie dostaje za kurs

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Well... ja w sumie trochę boję się komukolwiek doradzać, bo nie chciałbym, aby ktoś przez moją radę zniszczył sobie życie (znam taki przypadek)... zresztą, po części jest to spowodowane tym, że jestem jeszcze dzieciakiem i w sumie mało wiem o życiu... a Krysiowi już zupełnie nic doradzić nie potrafię, bo artysty nie ma we mnie za grosz

Niemniej, ja sam chciałbym rozwinąć się w jednym z dwóch chyba najbardziej interesujących mnie kierunków: fizyce lub chemii. Niestety, ta druga nierozerwalnie łączy się z biologią, która stoi w mojej szkole na wręcz żenującym poziomie... dlatego na razie będę raczej zmuszony wybrać w ogólniaku matfizę jako profil, bo biochemia chyba odpada...

Jeśli chodzi o dalszą karierę, to widzę się obecnie w dwóch zawodach. Pierwszy to nauczyciel fizyki w jakimś dobrym liceum. Robota trudna, pracochłonna, wyczerpująca i niewdzięczna, ale mimo wszystko chciałbym to robić – może z zamiłowania do fizyki? Druga natomiast wymagałaby skończenia niezwykle wymagającego, ale jakże dla mnie interesującego kierunku studiów – farmacji. Później mógłbym np. otworzyć własną aptekę ;d

Poza wymienionymi, interesuję się także wieloma innymi naukami. Należy do nich również historia, jednak niestety – o ile niektóre jej działy wręcz mnie fascynują, o tyle przy innych mógłbym zasnąć. Jeszcze matematyka – tyle że jest ona, wbrew pozorom, niezwykle trudna. Hmm, ktoś wspominał o zdecydowaniu?

A pewnie i tak skończę jako autor opowiadań fantasy... i umrę z głodu, bo nikt nie będzie ich chciał czytać, nie wspominając o kupowaniu ;p

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych dobrych wyborów oraz osiągnięcia zawodowego spełnienia (bardzo trywialnie to brzmi czy tylko trochę?...)

PS Longer (tudzież Dai), za posty w tym temacie Cię normalnie kocham!...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Hm... No to ja sobie upatrzyłem na razie [ ort! ] studia - Telekonunikacja z .....(???) - znaczy się internet, nowo powstały kierunek na politechnice rzeszowskiej. Co dalej? Nie wiem? Może będę adminem sieci...


Mister, dominator, i w ogóle [ ort! ] paladyn czyt. Xan napisał(a):
Poza wymienionymi, interesuję się także wieloma innymi naukami. Należy do nich również historia, jednak niestety – o ile niektóre jej działy wręcz mnie fascynują, o tyle przy innych mógłbym zasnąć. Jeszcze matematyka – tyle że jest ona, wbrew pozorom, niezwykle trudna. Hmm, ktoś wspominał o zdecydowaniu?

A pewnie i tak skończę jako autor opowiadań fantasy... i umrę z głodu, bo nikt nie będzie ich chciał czytać, nie wspominając o kupowaniu ;p

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych dobrych wyborów oraz osiągnięcia zawodowego spełnienia (bardzo trywialnie to brzmi czy tylko trochę?...)

Nic dodać nic ująć może poza kolejnym

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Szpaner...
Nie mam i mówiąc szczerze nie chcę mieć wpływu na decyzje, które dotyczą twojej przyszłości. To przecież twoje życie:)
Ale mówię serio- z talentem, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem(a takie łatwo zdobyc studiując np. w Krakowie lub Warszawie) i przy sprzyjających okolicznościach nie trudno jest zrobić karierę bedąc artystą-plastykiem.
Co do ulicznego rysownika to pmysł ostatecznie nie jest taki zły. Tylko kto bedzie płacić składki na ZUS??? I zima interes raczej kiepsko by się krecił...
Wracając...
O marzenia trzeba walczyć, bo nic nie przychodzi ot tak sobie, bez wysiłku...
Przecież, jak już mówiłem, marzyć to za mało... Trzeba trochę się namęczyć...
Ale warto marzyć, bo marzenia się spełniają
Pozdrawiam wszystkich zdecytdowanych(jak Linka) i niezdecydowanych(jak ja- tzn. siebie nie pozdrawiam... a z resztą, co mi tam:) siebie też ).

ps. Widzieliście!? Xan mnie kocha

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Dai Kaiosama napisał(a):
Jako student historii dam Ci dobrą radę- zastanów sie nad swoim wyborem
A tak poważnie... Nauczanie to cięzki i dzis bardzo niewdzięczny i równie niedocenieany zawód... A jesli chodzi o cos związanego z tym przedmiotem- zawsze możesz zostac dziennikarzem, ale nominalnie rzed historykami stoja trzy główne drogi rozwoju kariery.
Pierwsza to wsopmniana perzez Ciebie praca nauczyciela.
Druga to jeszcze trudniejsza i bardziej zmudna profesja archiwisty. Nie chce zagłębiac się w szczegóły, bo... bo tak
Trzecia, chyba najdziwniejsza, to tzw. edytorstwo tekstów historycznych. I tu podobnie zostane jedynie przynazwie bez zbednych informacji.
Ale zycze powodzenia... Sobie z reszta także
Dziękuje za rade Dai Kaiosama, na pewno [ ort! ] będzie przydatna, co do nauczyciela to niestety masz racje, ale to wszystko zależy od charakteru i prezentowania go odpowiednio w oczach uczniów. Ja już przemyślałem i raczej nic nie zmienie już. Co nie zmienia faktu, że lubie dostawać rady od doświadczonych starszych osób.
Bardzo jestem ci wdzięczny

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja to już sama nie wiem Najpierw myślałam o Informatyce, jak ja patrze na mojego brata ile on się uczy, to ja tera już wysiadam Może pójde na tłumacza, bo mi języki łatwo do głowy wchodzą
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
ja chciałbym zostać kierowcom
Songoku ssj4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Songoku ssj4
Wiek: 32
Dni na forum: 6.541
Posty: 31
Skąd: Planeta Vegeta
ja to bym chciał zostać albo kucharzem, albo weterynażem
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Niemniej, ja sam chciałbym rozwinąć się w jednym z dwóch chyba najbardziej interesujących mnie kierunków: fizyce lub chemii. Niestety, ta druga nierozerwalnie łączy się z biologią,
powiem szcerze ze ucze sie chemii w collagu i chemia malo laczy sie z biologia, zapewne zgodze sie, ze pewne rzeczy lepiej jest zrozumiec kiedy sie robi takze biologie, ktorej ja nie robi, a i tak bardzo dobrze wszystko rozumiem nie widze perzszkod dla Ciebie w chemii

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Każdy z nas na pewno marzy o tym aby mieć pracę w której mało robimy a dużo dostajemy mamony... Hmmm.... moim wymażonym zawodem jest architektura... Wile osób powtarza że mam talent w rysowaniu.... że coś z tego będzie:D a ja nie biorę tego do serca. Mam jednak szanse na Architekta ponieważ z MAtematyki mam przeważnie oceny 4/5 .. może się to spełni.. kto wie jak mi gwiazdy piszą..
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja jeszcze nie wiem, kim chcialbym byc w przyszlosci .. A rodzice juz mi zycie truja, zebym myslal o jakims zawodzie!! A dopiero chodze do 1 klasy liceum. Co bedzie za rok, to nie wiem, beda gadac pewnie o emeryturze
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Linka napisała... eee... napisał(a):
powiem szcerze ze ucze sie chemii w collagu i chemia malo laczy sie z biologia, zapewne zgodze sie, ze pewne rzeczy lepiej jest zrozumiec kiedy sie robi takze biologie, ktorej ja nie robi, a i tak bardzo dobrze wszystko rozumiem nie widze perzszkod dla Ciebie w chemii
Miło mi, że ktoś jeszcze czyta moje posty, a nawet na nie odpowiada, do tego udzielając mi rad Dziękuję. Anyway, chemia łączy się zarówno z biologią, jak i z fizyką, lecz farmacja bazuje raczej na pierwszym połączeniu. Dlatego jeśli mam iść w tym kierunku, to muszę się uczyć również biologii...

Niemniej, chyba już zdecydowałem. Zaryzykuję. Pójdę na biochemię. W końcu raz się żyje, prawda?

Legolas_ssj4 napisał(a):
Każdy z nas na pewno marzy o tym aby mieć pracę w której mało robimy a dużo dostajemy mamony...
Mów za siebie, a nie za każdego Ja osobiście chciałbym pracować dość ciężko - lecz nie tak, by zajmowało to cały mój czas - i dostawać odpowiednie do tego wynagrodzenie. Wszak praca uszlachetnie.

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
A ja zostane owocem jogobelli a tak na serio to nie wiem... no wlasnie zeby duzo zarabiac, ale sie rowniez zbytnio nie przemeczac kiedys nawet myslalem nad prawnikiem, ale to za duza charówka. moze..... (lubie robic foty, rysowac, cwiczyc pk, grac, sluchac muzy....) Zbiera mi sie na jakiegoś dziennikarza (cos w stylu faktu, super expressu [tych porąbanych gazet ])

nie wiem [ ort! ], nie myslalem nad tym nigdy tak na powaznie...... jestem za mlody

++++++++++++++++++
Stare czasy. Teraz na poważnie:
Plany na przyszłość wiążą się z prawem, fotografią/grafiką bądź freeridingiem. Zainteresowania zróżnicowane jak i uczelnie na które musiałbym się wybrać. Tu przydałby się UJ, tu ASP... Mimo wszystko, skoro w liceum obrałem profil humanistyczny, chyba w tym kierunku podążę. Fotografia zejdzie na plan drugi, freeriding, jak to z freeridingiem, na plan trzeci - zimowy. I tak by mi odpowiadało, ale nie jestem pewien czy prawo nie jest zbyt ciężkim kierunkiem na moją pamięć i chęć uczenia.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 22.09.2008, 14:42
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Może aktorem albo raperem, albo fajnie by było prowadzić jakiś [cenzura] program, ale to tylko marzenia jak na razie trzeba skończyć szkołe.
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
Ja bym chciał być pilotem do telewizora . Ale tak naprawde to albo informatykiem albo fotografem

EDIT do wypowiedzi poniżej: Zgadzam sie z Kakarotto91 ja też na 100% nie zostane matematykiem a do tego fizykiem też nie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Jaki zawód chcielibyście mieć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook