Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Online MMORPG

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Son-Goku Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Son-Goku
Dni na forum: 2.452
Plusy: 14
Ja gram caly czas i to jest zwiazane z tym, ze na Korei nie ma kto grac, tak jest bardzo mało ludzi, a malo ludzi=malo pieniedzy i dla tych 50 graczy nie oplaca sie serwera trzymac...
Son-Goku Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Son-Goku
Dni na forum: 2.452
Plusy: 14
Właśnie zapomnialem napisac to jest koniec DBO !! Wszystkie servery wylaczaja 31 pażdziernika...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.782
Plusy: 64
Trochę to smutne, że gra się kończy, jak jeszcze nawet jej odpowiednio nie rozwinęli, a w Japonii ostatecznie premiery nie miała. Nie mówiąc już o tym, że grę dłużej tworzyli, niż pożyła.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Bloodmorgh
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 942
Niestety, ale kończy się era MMORPG, co nie znaczy, że nie zobaczymy jeszcze Dragon Balla przy okazji np gier mobilnych liczę na jakąś fajną apkę w przyszłości
kinichi
Super Saiyanin
Super Saiyanin
kinichi
Dni na forum: 3.788
Plusy: 11
Obraz
https://dbo.global/
Obecnie jest wersja Beta. Trwa tłumaczenie i poprawki, potem będzie reset kont. Ale grać można
Trzeba tylko:
1. Zarejestrować się na stronie.
2. Pobrać grę.
3. Rozpakować.
4. Odpalić bez instalacji
5. Zalogować się i grać.
KamiGoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KamiGoku
Dni na forum: 529
MMO w świecie DBZ to była naprawdę dobra koncepcja. Problem w tym, że dzisiaj najlepszy pomysł wymaga najlepszego wykonania. To już nie są czasy, gdzie zrobi się cokolwiek z podobizną Goku i polecą na to tłumy. MMO to bardzo ciężki, absorbujący i ryzykowny temat. Po drodze wpadli na pomysł z Xenoversem i chyba ostatecznie to wyszło lepiej.

Fajnie, że pozwalają fanom na rozwijanie DBO. Takie projekty mają mega klimat jeśli są dobrze prowadzone. Ja DBO znalazłem tu jakiś czas temu. Gra się mega fajnie, a akcja z dorastaniem naprawdę super. Ale niestety biorąc pod uwagę całość, DBO pojawiło się chyba po prostu trochę za późno, dlatego nie wypaliło.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.782
Plusy: 64
Moim zdaniem na zachodni rynek by się sprawdziła. Ludzie z Polski mogą narzekać, że kiepska, ale jeśli klepali w tajwańską wersję bezmyślnie kolejne questy bez jakiegokolwiek zrozumienia fabuły, to sorry. Zagadką dla mnie pozostaje, dlaczego nawet nie uruchomiono jej w Japonii.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » Dragon Ball » Gry Dragon Ball » Dragon Ball Online MMORPG
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump