Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 103, 13.08.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 13.08.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Ciekawe dwie walki Gohana, faktycznie ten poziom SSJ God w następnym, ale też walki zapowiadają się ciekawie...

Ciekawe czy Gohan rozklei się po zobaczeniu tego zdjęcia, które zostało po przeciwniku, i czy odbije to się na pozostałych walkach... bo nie bez potrzeby to chyba pokazali

No i plus za pomoc C17 w kierunku Goku

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Być może zacznie nabierać wątpliwości i w ten sposób odpadnie.

Odcinek z rodzaju tych przeciętnych.

Tak na logikę ci z dziesiątego, skoro pozostało ich tylko dwóch-trzech, powinni kryć się po kątach, a nie rwać się do walki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Strasznie nie podobał mi się dzisiejszy odcinek. Jedynie ta smutna końcówka jakoś go ratowała. Po jednym z lepszych (102) ten jest jednym z najgorszych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Pam Mateusz: 14.08.2017, 0:45
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Szkoda mi Kaioshina Gowasu z 10 uniwersum,po tym co przeszedł z Zamassu polubiłem tego starca . O ile tych cwaniaków z 9 wszechświat nie bylo mi szkoda to po zniszczeniu 10 było jakoś smutno:(

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek dobry mniej irytujacy od poprzedniego. Szybko ubywa tych zawodnikow dlatego walki takie bez wielkich fajerwerkow. Dziwi mnie ze gosciu z tajna technika przegrywa. Widocznie slabe techniki robia sie tajne. Po drugie instant transmision nie rozwiazany mistrz w tej technice bedzie problemem. Pikolo mial swoje 5 sekund to plus. Gohan w starym stylu te jego tatatatata. Plotki odpadaja 7 wszechswiat sie trzyma. C17 bardzo pewny siebie normalnie koks hehehe. Czekam na kolejne tajne techniki. Teraz mam pytanie co sie stanie jak czas minie i bedzie po 1 zawodniku ? Usuna wszystkich? Ojciec aniolow groznie wyglada pokazal by swoja moc z jakims bogiem ktory w desperacji by zatakowal zenusia
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek słabszy od poprzedniego, niestety. Wybrakowany pod wieloma względami, a szkoda, bo można było obie walki o wiele lepiej rozegrać.

Ciekawa ta zapowiedź, Dyspo samojeden da Hitowi takie wciry? Smutno…


Kemot81 napisał(a):
pokazal by swoja moc z jakims bogiem ktory w desperacji by zatakowal zenusia
Hm, to by było nawet spoko.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.064
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Gdzie Vegeta, gdzie Freeza, gdzie Ten Shin.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W innym miejscu areny? Gdyby każdy miał być w każdym odcinku, to byłoby to zwyczajnie słabe, dlatego tak się nie robi. Oni będą mieli swoje odcinki, może oprócz tego ostatniego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Rubuni i Obuni (czy jakoś tak) wyglądali w końcu spoko, a nie jak różowe landryny, miśki czy roboty z parą. I oczywiście odpadli szybko. A szkoda, bo to lepsze niż serduszka i pierdoły.
Mocne było wymazanie 10 Wszechświata. Zwłaszcza jak Gohan zobaczył zdjęcie Obuniego z rodziną. Świetna muzyka.
Hit i Królik mnie nie interesowali.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 103, 13.08.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook