Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 102, 06.08.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto drugiego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 06.08.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.251
Posty: 365
najbardziej irytujący odcinek DBSuper...
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
ani fajne, ani śmieszne



- powtórzone sceny transformacji
- w ogóle nie wiem co to miało, gdy C17 przerwał im transformacje, przyleciał "Justice Flash" pogadać sobie z nimi, a one same z naszymi bohaterami, gdzie w tym momencie powinni dostać kopa i wylecieć z ringu, bo to nie miejsce i czas na pogadanki
- pierwsza połowa drugiego odcinka też zapowiada się kiepsko, ale powinni się z nimi zdążyć rozprawić, z zapowiedzi w drugiej widzę mamy tego królika i hita, plus Gohana, więc liczę, że tu będzie coś fajnego

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.820
Posty: 60
Kale miała lepsze wejście
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Co odcinek, to lepszy. Na wstępie nieoczekiwany atak #17 i pogadanka na ten temat, a potem już cała walka na wysokim poziomie. I ponownie efektowna bariera z ki.

Domyślam się, że on to zrobił, bo jemu samemu są obce jakiekolwiek transformacje.

bardyt napisał(a):
gdzie w tym momencie powinni dostać kopa i wylecieć z ringu, bo to nie miejsce i czas na pogadanki
Widocznie nie tylko Goku traktuje to jako zabawę. To taka nauka, że spinanie się nic nie da - dziewiąty pozdrawia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Szkoda, że nadal nie mamy ani jednej scenki z tego co dzieje się na ziemi w naszym wszechświecie... chciałbym by na ziemi równolegle z końcem turnieju coś się wydarzyło choć nie wiem jakby tu powiązać dwa wątki ze sobą...


Goku w taki sposób wygra turniej:
Obraz

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Jeden z lepszych odcinków.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nigdy nie byłem fanem Czarodziejki z księżyca, dlatego uważam takie sceny/postacie w Dragon Ballu za żenujące i uwłaczające całej serii.

Grupa Mirai
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Najlpszy Freeza,, co tak smierdzi?" Generalnie odcinek sredni , mało Vegety,Gohana, czy wspomnianego wczesniej Freeza.Jak zwykłe C17 najlepszy .Ogolnie nasze androidy radza sobie bardzo dobrze. W takim tepie ten turniej potrwa z 30 odcinkow

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.793
Posty: 105
Parodia wyszla czarodziejek z ksiezyca a przy okazji DBS. Kicz smierdzacy dobrze to Freeza skomentowal. Transformacja irytujaca zapychacz czasu. Juz wolalem gadane DBZ niz te walki z C17 brak esencji i emocji. C17 i C18 odwzorowany w 100% to plus. Niestety brak brutalnosci dominuje na turnieju. Epic z Zamasu pozostaje najlepszy.
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.064
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
O em gie co ja właśnie obejrzałem. Niech mi któs zwróci 20 min mojego życia
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Dużo humoru, fajne walki. Więcej takich odcinków! Tego zabrało w 103 i wyszło bardzo słabo.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Odcinek niezgorszy, tylko brakowało większego udziału Freezera. Siedemnastka naprawdę fajnie poprowadzony, dobrze rozpisali tę postać.

PS ma nadzieję, że Gohan dostanie po ryju i wyleci z ringu.

PPS Co was takie niesmaczy? Oddział Ginyū w wersji żeńskiej? Zawsze mogłyby jeszcze tańczyć niczym Bracia Parapara.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ostatecznie walki są normalne, bez żadnych magicznych ataków, więc też nie rozumiem. Poza tym fanom jakby umyka fakt, że Brianne de Chateau zmieniła się w grubaskę, a nie po prostu w maho shojo. Nie ma też żadnych różdżek i innych głupot.

#17 ma ostatnio dużo czasu antenowego, więc jeśli ma być klasycznie, to on jest pierwszy do odstrzału.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Początek był tak tragiczny i żenujący, że musiałam przewinąć. Czy to bajeczka dla 4-latek czy DB? I te serduszka, e... Vegeta walczący z różowym plackiem - jezu, za jakie grzechy musiałam to oglądać? Bardzo słaby odcinek, aż człowiek nie ma chęci na dalsze.
Jedyne, co było tu dobre, to C17. Lubię jego spokój. Dość konsekwentna postać.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 102, 06.08.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook