Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Nieodebrane połączenie / Chakushin Ari (2003)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dzwoni Twoja komórka. Ale zamiast dzwonka - dziwna nieznajoma melodia. Nie zdążyłeś odpowiedzieć. Na wyświetlaczu napis - "Jedno nieodebrane połączenie". Numer dzwoniącego - Twój własny. Czas połączenia jest bardzo dziwny - przesunięty od dzisiejszej daty o trzy dni w przyszłość. Jedna wiadomość na Poczcie Głosowej. To Twój własny głos, nic nie znaczące słowa, jakieś obce dźwięki i nagle - mrożący krew w żyłach krzyk. To wszystko wydaje się czyimś głupim żartem, ale pozostały Ci tylko 3 dni życia...

Tyle z opisu fabuly filmu. Ja ostatnio obejrzalem ten horror i musze przyznac, ze calkiem mi sie spodobal. A jak jest z Wami? Widzieliscie "Nieodebrane Polaczenie"? Jezeli tak to zapraszam do wypowiadania sie w temacie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hayato napisał(a):
A jak jest z Wami? Widzieliscie "Nieodebrane Polaczenie"? Jezeli tak to zapraszam do wypowiadania sie w temacie.
Widziałam wersję japońską i amerykańską, amerykańska bije na głowę japońską. Fabuła jest lepiej zarysowana i bardziej trzyma w napięciu, w japońskiej jak zwykle przerost formy nad treścią.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Film "Nieodebrane Połączenie" wersję japońską, oglądałem 2 lub nawet 3 lata temu. Nie jest to jakiś super wybitny film, ale nie jest też najgorszy, ot taki typowy japoński horror. Pamiętam, że bardzo podobała mi się melodyjka grana tuż przed otrzymaniem wiadomości telefonicznej. Niestety filmu nie mogę porównać do wersji zachodniej, gdyż jeszcze nie było dane mi jej ujrzeć.

Obraz
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Też widziałam tylko wersję japońską, bo obejrzałam z powodu reżysera. Naprawdę porządny horror, bez fajerwerków, ale trzymał mnie w napięciu do samego końca. Niektóre wydarzenia trochę ni z gruchy ni pietruchy, ale u Miikego to chyba norma.
Melodyjka jakoś mi w ogóle nie zapadła w pamięć, może dlatego, że jedyny dzwonek jaki toleruję to wibracje. Fajnie dobrani aktorzy, nie znalazłam żadnej osoby, która by mnie szczególnie irytowała idiotyzmem a to rzadkość.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W sumie dobry, tylko fabuła, czy może raczej zakończenie, pozostawia wiele do życzenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Nieodebrane połączenie / Chakushin Ari (2003)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook