Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 108, 24.09.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto ósmego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 24.09.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Pierwsza połowa słaba, druga super. Frizer miszcz.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Z tym Frieza to do końca nigdy nic nie wiadomo w kolejnym odcinku jest coś o Spirit Bomb, oby Zeno nie podniósł ręki i nie przesłał Goku energii

Frost - Erased

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
No Fierza udawał obojętnego a potem rywala ale pomógł a ciekawe czy Frost został Unicestwiony czy zabrany gdzieś za to co chciał zrobić na ławce karnej?
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dzisiejszy odcinek sponsoruje lodówka z systemem no frost.

Grupa Mirai
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Czyzby Freeza zlikwidowal Frosta dlatego ze sie rozczarował jego full power?Tak mi to wygląda , po prostu [ ort! ] zobaczyl ze z takim poziomem za duzo mu nie pomoze wiec wyrzucił Frosta za arene zeby nie wzbudzac podejrzeń, chyba ze sie mylę i Frezza jest wierny U7

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez pitek599: 02.10.2017, 15:41
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ciekawe czy nie bez powodu padła sugestia Whisa, że Freezer gdy wygra Super Smocze Kule zażyczy sobie moc tak potężną, że będzie mógł unicestwić Boga. Czyżby zapędy na nowego Boga Zniszczenia?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Myślę, że ktoś tak zły zwyczajnie nie mógłby pełnić tej funkcji (choć tak naprawdę nie wiadomo, jak zdobywa się to stanowisko). Zresztą Freeza nie chce niszczyć, on chce panować. No i nie ma opcji, że wygra turniej To tylko takie hajpowanie Whisa, on ciągle to robi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek ciekawy i zaskakujacy. Gohan bez formy cieniutko. Freeza musi cos odwalic bo inaczej by musieli go wskrzesic. Kolejna wazna kwesta zyczenia do spelnienia otwiera nowa droge. Freeza moglby cofnac czas do Nameck Teraz kwestia trybun Freeza przetestowal zasade dzialania. Nastepna ofiara bedzie cierpiala az trybuny nie znikna. Wszechswiat 6 nie wykryl blefu a to miszcze.
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Kolejny raz odcinek z Gohanem i kolejny raz Gohan przedstawiony jako słabiak.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Kemot81 napisał(a):
Kolejna wazna kwesta zyczenia do spelnienia otwiera nowa droge. Freeza moglby cofnac czas do Nameck
Równie dobrze Freeza może wskrzesić wszystkie wymazane wszechświaty za pomocą Super Smoczych Kul, stworzyć z tego nową armię i ponownie mielibyśmy starcie wszystkich postaci


Dalej po turnieju furtkę mamy dla 4 wszechświatów, które nie biorą udziału w turnieju... tylko dalej nie wiem jak poprowadzić fabułę, by do nich nawiązać po turnieju, no ale to już liczę na twórców anime, że coś wymyślą 

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
bardyt napisał(a):
Dalej po turnieju furtkę mamy dla 4 wszechświatów, które nie biorą udziału w turnieju...
Wiesz, to jak była furtka do szóstego wszechświata po turnieju z Champą. A czy ktoś jeszcze się ludzi, że Vegeta odwiedzi Sadarę i nie będzie to co najwyżej 1-odcinkowa historia?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek bardzo fajny. Nie mam zastrzeżeń. Yadratianin dostał za swoje. Gohan został upokorzony. Freezer okazał się nie być idiotą. Frosta wymazano. Ponadto dobre dialogi, fajna muzyka i śmiechowe nazwy ataków Baleriny. Odcinek jak najbardziej jeden z lepszych, zdecydowanie powyżej średniej w tej sadze.



pitek599 napisał(a):
pomorze
Śląsk!!!


Maniek123404 napisał(a):
Frost został Unicestwiony czy zabrany gdzieś za to co chciał zrobić na ławce karnej?
Wszechuś go wymazał, na 100% przepadł. Ciekawe tylko, jak będzie brzmiało życzenie (super smocze kule) po turnieju i czy również Frost odzyska życie („Supersmoku, odtwórz/wskrześ wszystkich poza tymi złymi”? ).

Łukasz napisał(a):
Czyżby zapędy na nowego Boga Zniszczenia?
Chyba ma zapędy na bycie Zen'ō. W Siódmym przeszkadza mu Beerus, bo go ogranicza., więc jasne, że chciałby się go pozbyć przy pierwszej po temu sposobności.


Shounen napisał(a):
Myślę, że ktoś tak zły zwyczajnie nie mógłby pełnić tej funkcji
A Quitela i Sidra? Nie powiesz mi, że oni są „dobrzy” czy „neutralni”. Ja jednak myślę, że są tylko dwa kryteria, jakie musi spełniać kandydat:
-musi być supersilny,
-musi być słabszy od anioła-opiekuna.


pitek599 napisał(a):
Czyzby Freeza zlikwidowal Frosta dlatego ze sie rozczarował jego full power?Tak mi to wygląda
Dlaczego niby Freezer miałby zawierać sojusz z kimś takim jak Frost? Dla więzów rasowych? Freezer nie chciał nawet Colda wskrzeszać, po cóż mu jakiś słabiak z innego wszechświata? Freezer jest imperatorem, cesarzem, potrzebuje jedynie sług, które będą wykonywać jego polecenia i zarządzać imperium. Freezer byłby w stanie sprzymierzyć się jedynie z silniejszym i jedynie dla własnego dobra. Potrafi się ukorzyć i błagać o litość, ale tylko kiedy zostaje przyparty do ściany i tylko po to, by zaraz oponentowi/aliantowi wbić nóż w plecy. Pragnie potęgi, władzy i zemsty na Son Gokū, do tego nijak ma się Frost i granie dla barw przeciwnych, zwieńczeniem którego (grania) i tak byłoby wymazanie. Ponadto jeżeli we Froście jest chociaż odrobina Freezera – a wierzę, że jest – mógłby stać się kiedyś poważnym zagrożeniem dla Freezera, jakby tylko ździebko potrenował. Nie wierzę też, by Frost chciał z Freezerem zawierać jakiekolwiek sojusze. On chciał go jedynie wykorzystać; głupek sądził, że mu zamydli oczy, zwracając się do niego grzecznościowo, per sempai (starszy kolega), i dzięki temu będzie mógł posłużyć się nim podczas czyszczenia ringu. Dobrze rozegrane, scenarzyści, chapeau bas!
Ponadto:
あとご存じだと思いますがもう一つ教えてさしあげます。 それは…。 誰も信用しないことです。
Ponadto – choć myślę, że sam zdajesz sobie z tego sprawę – [chciałbym] zdradzić ci jeszcze jedną tajemnicę. Tajemnica ta to… „Nie ufać nikomu”.

私があなたのような小者と手を組むと思いますか?
Naprawdę myślałeś, że połączyłbym ziły z plebejuszem twojego sortu?




Shounen napisał(a):
No i nie ma opcji, że wygra turniej
Ja tam bym chciał, żeby rzeczywiście to on przechyli szalę zwycięstwa w pojedynku z Jirenem, nie Vegeta. Naprawdę fajnie by było, gdyby Freezer stał się nowym rywalem Gokū. Nie mówię, że ma się zmienić w ciepłe kluczy i zacząć warzyć Whisowi ośmiorniczki, co to, to nie. Tylko żeby nie siedział znowu w tym kokonie.


Kemot81 napisał(a):
Wszechswiat 6 nie wykryl blefu a to miszcze.
Że Champa się nie zorientował, to jeszcze mogę zrozumieć, ale Vados? (Whisa i Beerusa przemilczę). Może nie chciała spoilerować? Można przyjąć, że Vados nie zna Freezera i nie wie, jaka tak naprawdę moc w nim drzemie, jednak skoro Gohan sczaił, to?

Kemot81 napisał(a):
Freeza moglby cofnac czas do Nameck
Jakkolwiek niefajne, to podobne schematy były w tych tam, DB Online i Xenoverse, tylko nie było cofania, a mieszanie w przeszłości.

Pan Michał napisał(a):
Kolejny raz odcinek z Gohanem i kolejny raz Gohan przedstawiony jako słabiak.
Też się rozczarowałem, bo liczyłem, że Freezer go solidnie poturbuje. Koniec końców miarkuję, że rozczarowanie zdecydowanie pozytywne.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Gohan został upokorzony.
Nie sądzę. Nawet Freeza powiedział, że Gohan z Jimeze nie walczył na poważnie.

No i swoją drogą Yardratianin wypadł i nie dostaliśmy słowa wyjaśnienia, skąd on się wziął w tym drugim wszechświecie.

vegeta391 napisał(a):
A Quitela i Sidra? Nie powiesz mi, że oni są „dobrzy” czy „neutralni”.
Mają po prostu "duży temperament", ale sadystycznych skłonności nie przejawiają.

vegeta391 napisał(a):
Nie mówię, że ma się zmienić w ciepłe kluczy i zacząć warzyć Whisowi ośmiorniczki, co to, to nie.
Za 20 lat podczas emisji serii "Super Dragon Ball Super Z" wspomnisz te słowa

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
vegeta391 napisał(a):
ciepłe kluczy
Kluchy hue hue hue

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 108, 24.09.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook