Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Smocze Kule po 21 TB

gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Jak wiadomo, tylko osiem miesięcy minęło od spełnienia życzenia Ulonga do sagi RR. Jakie są możliwe wyjaśnienia tej przedwczesnej aktywacji Smoczych Kul na gruncie mechanizmów świata?
Rozumiem, że to jest wina samego Toriyamy. Czy może jakieś oficjalne media wypowiadały się nad tym, jak to naprawić?
Liczę na Waszą kreatywność, jeśli nie ma żadnych oficjalnych wskazówek. Ja mam 2 koncepcje, ale zdradzę je później.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Smocze Kule stwierdziły, że życzenie Ulonga było głupie, więc aktywowały się po połowie roku. Nie ma w tej sprawie żadnego oficjalnego wyjaśnienia, bo i ciężko, żeby było. Proponuję, byś przedstawił swoje propozycje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Pomyślałem, że albo to nigdy nie był naprawdę okrągły rok (gdyż nigdy chyba nie widzieliśmy kul, które naocznie odzyskiwałyby moc oprócz sytuacji z ożywieniem opiekuna kul), albo to sam Wszechmogący aktywował je wcześniej z sobie tylko znanego powodu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
W przypadku ziemskich być może nie widzieliśmy, ale po pokonaniu Freezy bohaterowie czekali 130 dni na odzyskanie mocy przez nameczańskie kule (1/3 czasu ziemskich). Czyli dodając to do wiedzy ogólnej Bulmy, należy przyjąć, że to jednak był rok.

No i skoro wtedy nie mogli przyspieszyć tego procesu, tylko cierpliwie czekali, to można przyjąć, że twórca kul nie ma możliwości ich wcześniejszej aktywacji (tak jak i sam nie potrafi spełniać życzeń),

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przecież nie jest powiedziane, że wszystko zaczęło się już dzień po zakończeniu turnieju. Tak naprawdę nie wiemy ile czasu minęło od zakończenia turnieju do poszukiwania kul.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Wyczytałem na angielskiej Wikii, że twórca mógł aktywować kule wcześniej, ale nie wiem, do czego to się odnosi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Stawiam, że ktoś uznał tak jak tutaj napisałeś i to dopisał. Tam nie odróżniają faktów od domysłów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Fillerowy odcinek 30 podaje ustami Pilafa, że minął rok i 15 dni. Może to jednak kalendarium się myli, a twórcy to naprawili?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Raczej nie. Żółwi Pustelnik mówi w trzecim tomie do mnicha podczas treningów, że turniej odbędzie się za 8 miesięcy. Ponadto Bulma wyruszyła w podróż jakoś w okolicach letnich wakacji, turniej natomiast miał miejsce w maju.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Smocze Kule po 21 TB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook