Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 111, 15.10.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto jedenastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 15.10.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Odcinek bardziej niż przyzwoity, muszę powiedzieć. Mimo tego, że Hit koniec końców odpadł. Przez chwilę bałem się, że dokona autodestrukcji. Do końca miałem nadzieję, że Hit jeszcze „poweowoluuje” i rąbnie trochę tego Jirena.

A Freezer obłędny => „jesteśmy kwita”

Szkoda, że Vegeta kupę robi. Bije się z tą biedronką i bije i nic z tego nie wynika. „Biedronka, uwierz w swoją miłość”.

Największym minusem tego odcinka była chyba nadmierna „wielowątkowość”. Jak jeszcze pierwszoplanowa walka Hita z Jirenem była całkiem fajna, tak reszta tego, co działa się w tle czy po walce, to już kpina.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Największym minusem tego odcinka była chyba nadmierna „wielowątkowość”. Jak jeszcze pierwszoplanowa walka Hita z Jirenem była całkiem fajna, tak reszta tego, co działa się w tle czy po walce, to już kpina.
Bez przesady. Te wstawki pozwalały trochę "odpocząć" od głównej walki. No ale ja lubię czarodziejki z U2. Choć Nameczan mogli sobie darować, bo nieudane mieli to wejście.

Ostatnio odcinek kolejny po insert songu to był zawód (40), ale tym razem niemal utrzymali poziom.

Że Hit odpadnie niestety szło się domyślić w drugiej połowie - za bardzo się zaangażował w tę walkę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Shounen napisał(a):
Że Hit odpadnie niestety szło się domyślić w drugiej połowie - za bardzo się zaangażował w tę walkę.
Tak, tak, zgadzam się. Myślałem tylko, że będzie to na takiej zasadzie:
a) Jiren opuszcza gardę, uważając, że Hit do pięt mu nie dorasta.
b) Wyewoluowany Hit sprzedaje serię superciosów Jirenowi i Jiren obrywa.
c) Jiren się wkurza, bo zlekceważył Hita, przypakowuje i wywala go z ringu np. oczami.

Takie małe porównanie kwestii obu panów. Freezer to ma jednak pamięć.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Goku nie może wytrzymać, że Jiren uznał go za słabego do walszej walki

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Odc lepszy niż ostatnie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
A Freezer obłędny => „jesteśmy kwita”
Pytanie, po co to było. Jeśli twórcy ostatecznie i tak zamierzają go uśmiercić, to takie trochę daremne. Być może nie zamierzają.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ta latająca pulchna motylica Ribrianne zaczyna być irytująca, czekam z niecierpliwością aż zobaczę ja na ławce na widowni.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek Ok dlaczego Hit Jirena nie wywalil a ring gdy go zlapal w pulapke? Nameczanie mam nadzieje silniejsi niz nasz Serduszko. Nasz bohater Jiren olal reszte wiec ani vegeta ani kayle czy cabby to smiecie. Reszta zawodnikow to cieniasy. Nawet Goku olal bo mu do piet nie dorasta ciekawe jako smiertelnik ma moc bogow. Ale to kwestie juz Zamasu rostrzygal i przegral. Jak Zamasu pokonal Jiren ma ktos teorie? Ciekawi mnie plan Freeza na pokonanie Jiren.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie spodziewałem się, że Hit odpadnie.
vegeta391 napisał(a):
Największym minusem tego odcinka była chyba nadmierna „wielowątkowość”.
Zgodzę się z tym, mogli troszkę wydłużyć walkę Hita o jakieś ciekawsze ciosy, strategie, a nie takie mordobicie i jeden cios (swoją drogą Jiren powinien się zorientować i zablokować cios Hita).

bardyt napisał(a):
Goku nie może wytrzymać, że Jiren uznał go za słabego do walszej walki
Właśnie, widać, że go to drażni, a przecież sam wie jak jest, Jiren go kompletnie rozwalił. Mimo to Goku stanowi pewne zagrożenie i na miejscu Jirena od razu bym się go pozbył, bo nie wygląda na głupca - w końcu trzyma gardę, umie działać w grupie. Myślę, że Goku powinien popytać Whisa, jak utrzymać ten poziom, bo pewnie coś mógłby mu doradzić.

pitek599 napisał(a):
Ta latająca pulchna motylica Ribrianne zaczyna być irytująca, czekam z niecierpliwością aż zobaczę ja na ławce na widowni.
Brakuje tylko, żeby miłość zwyciężyła i wyrzuciła Vegete za pole walki. Zresztą Vegeta na tym turnieju ma mniejszą skuteczność niż Krillin czy inny Tien xD Trochę masakra, bo jak jeszcze Goku się bawił z tą paniusią, tak Vegeta powinien ją zdmuchnąć raz dwa i podbijać do tych przydupasów Jirena, bo to jego poziom.

Obraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Dwie kwestie, jak dobrze kojarzę, Jiren stosując ten wybuch w powietrzu, poprzednim razem też się odwrócił Bo jeśli tak, to ciekawe czemu...

No i czemu ten klaun tylko z nim kontaktował się poprzez umysł... i jak to połączenie z nim ma powiązanie... a może nie ma wcale?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
pitek599 napisał(a):
Ta latająca pulchna motylica Ribrianne zaczyna być irytująca, czekam z niecierpliwością aż zobaczę ja na ławce na widowni.
Ona jest najlepsza. Ja ją bardzo lubię, choć rozumiem niechęć do tej postaci.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
bardyt napisał(a):
No i czemu ten klaun tylko z nim kontaktował się poprzez umysł... i jak to połączenie z nim ma powiązanie... a może nie ma wcale?
A to nie była zwykła telepatia? Tak czy siak, osobliwe toto.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Raczej nie doszukiwałbym się w tym niczego specjalnego. Z innymi nie rozmawiał, bo nie było o czym.

Pam Mateusz napisał(a):
pitek599 napisał(a):
Ta latająca pulchna motylica Ribrianne zaczyna być irytująca, czekam z niecierpliwością aż zobaczę ja na ławce na widowni.
Ona jest najlepsza. Ja ją bardzo lubię
+1

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Nie zdziwię się jeśli Ribrianne wyrzuci Vegetą za ring zważywszy ze ksiaze sayan póki co na tym turnieju nic nie pokazał.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hit do czasu tego odcinka też nic nie pokazał, nie mówiąc już o Cabbie, Caulifli, Gohanie, Piccolo czy Freezie. Nie może być wszystko naraz. A fani zamiast poczekać, to już stawiają Vegetę niżej niż Kuririna, choć wcześniej inni fani (bo wierzę, że nie ci sami) narzekali, że w serii ciągle tylko Saiyanie i Saiyanie, a o Ziemianach twórcy zapomnieli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Mnie natomiast dziwi zażyłość? między Jirenem a bogami. Wszyscy Aniołowie i Królowie Światów zwracają się do zawodników z końcówką -san, natomiast Jiren jest tu chyba jedynym wyjątkiem. Czyżby to miało wskazywać na jakieś powiązanie między nimi?

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"San" dodaje przede wszystkim Arcykapłan, reszta już niekoniecznie. Vermoud i Kai z U11 nie dodawali tego przyrostka również do imienia Toppo i pewnie żadnego z zawodników. Marcarita nie wiem, bo mało się odzywa.

Mateusz napisał(a):
Trochę masakra, bo jak jeszcze Goku się bawił z tą paniusią, tak Vegeta powinien ją zdmuchnąć raz dwa i podbijać do tych przydupasów Jirena, bo to jego poziom.
Vegeta też się z nią bawił, a poza tym obaj bez przemiany w SSJ. Niestety od paru odcinków robi się z niej popychadło, może dostanie wkrótce transformację.

Kemot81 napisał(a):
Jak Zamasu pokonal Jiren ma ktos teorie?
Możesz przyjąć, że w tamtej linii czasowej i w tamtym czasie nie było Jirena.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shounen napisał(a):
Pytanie, po co to było. Jeśli twórcy ostatecznie i tak zamierzają go uśmiercić, to takie trochę daremne. Być może nie zamierzają.
W kategorii ulitowanie jest 1-1. Teraz wystarczy tylko wygrać. Tak to widzę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A fani zamiast poczekać, to już stawiają Vegetę niżej niż Kuririna, choć wcześniej inni fani (bo wierzę, że nie ci sami) narzekali, że w serii ciągle tylko Saiyanie i Saiyanie, a o Ziemianach twórcy zapomnieli.
Ale to można podłączyć. Co za problem zrobić fajne odcinki, jakoś w Naruto się da i nawet słabi bohaterowie się do czegoś przydają.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 111, 15.10.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook