Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 112, 22.10.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwunastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 22.10.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Szkoda Cabby
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Lepsze to, niż gdyby miał osiągnąć SSGSS. Wbrew obiegowej opinii scenarzyści nie spamują bezsensownie kolejnymi poziomami (choć można było mieć obawy). Ostatecznie swoje zrobił, więc postanowiono nie przeciągać. Ogólnie mam wrażenie, że odcinek był mocno przeciętny, ale umknęło mi parę scen, więc będę musiał jeszcze zweryfikować opinię.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Wreszcie jakieś walki będą z Universe 6
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Vegeta z Cabbą na plus

Freeza ... więc jego intencje już znamy

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Jednak Vegetą to prawdziwy patriota, dumny książę Sayan majacy jaja i ambicje nie tak jak Goku który tylko śmieszy i ma glupawki, nam nadzieję że jego pięć minut nadeszło i pokaże klasę w czasie walki z Toppo

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Nic ciekawego Goku bedzie teraz sie regenerowal z 500 odcinkow. Czekamy na Vegete skoro przegra czy wysadzi arene? Czy jako,dumny sayan wysadzi sie Nudy skoro,Jiren ocenil zawodnikow ze nie ma juz nikogo silnego . Sredniaki beda sie teraz bily i nam spamowaly odcinki.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek taki se. SSJ2 Cabba, ale kompletny brak dramaturgii, no sorki, ale wielka bada, która jest chyba z tej grupy walczących miłością nie wzbudza jakiś negatywnych uczuć. Nie to co Freeza, Cell czy Buu. Tutaj w sumie wolałbym, żeby Cabba ją rozwalił na zwykłym SSJ-cie, a potem, żeby go Freeza pod ścianę podstawił i mógł włączyć na chwilę SSJ2.

Dziwię się ten Kale, że będzie walczyć z osłabionym Goku, czy to duma Saiyan?

Dobry tekst tego z wąsem do Vegety, że on też jest tylko dodatkiem dla Goku xD Jeśli Vegeta nie osiągnął nowego poziomu, a na to się nie zanosi, to powinien dostać niezły wpiernicz.

Trochę się dziwie Piccolo i Gohanowi, strasznie zasapani są, a spodziewałem się szybkiego rozstrzygnięcia.

Obraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Takie tam porównanie jeszcze do DBZ

Obraz

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No nie powiem, fajne. Dobrze odzwierciedla różnice poziomów tych serii. Ech ile ja bym dał za powrót tamtego Son Gohana.

Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Dodałbym jeszcze dialog kiedy Cabba uderzył Monne i jej słowa, że zabolało - podobnie na Namek gdy Goku walczył z Freezą i w końcu ten poczuł ból.

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Porównanie z DBZ ciekawe, ale nie odebrałem go w kategoriach lepsze/gorsze - po prostu inne. Podczas oglądania odcinka nawet nie skojarzyłem. Zresztą się sobie nie dziwię, bo jednak naciągane.

Mateusz napisał(a):
wielka bada, która jest chyba z tej grupy walczących miłością nie wzbudza jakiś negatywnych uczuć
Nie wiem, jak mogłeś ją przyrównać do ekipy z U2, jak w tej wielkiej kuli nie było za grosz miłości. Dostajesz miiiiiinusa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mateusz napisał(a):
Dziwię się ten Kale, że będzie walczyć z osłabionym Goku, czy to duma Saiyan?
Caulifla, ale i tak zmęczony Goku jest o parę klas lepszy od niej. Goku ma walczyć w SSJ3 to wśród aktualnych Godów czy Ultrainstynktów będzie praktycznie odpoczywał.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek raczej średni. Cabba bardziej żałosny niż Gohan, a to już sztuka. Vegeta kontra Toppo? To już trzeci „poważny” pojedynek Księcia (Magetta i Le Briant), ciekawe, czy też się będzie z nim przepychał przez następne 2-3 odcinki i koniec końców się rozejdą. Smutne, że Freezer się pozłocił w walce z Cabbam. Jak tylko Cabba wzniecił tumany swoim Garlic-Hō., już wiedziałem, że Zamrażalnik się przemienił, choć wciąż liczyłem, że oprze się pokusie. Niepotrzebne, niepotrzebne, dla takiego słabeusza nie ma się co nadwyrężać, popisywać też nie ma się przed kim. Jak jeszcze podczas walki z Frostem Golden Freezer mógł mieć wymowę (de)moralizatorsko-oświatową, tak tutaj ani to fajne, ani specjalnie upokarzające dla przeciwnika.

Fajne momenty? Gagi z Vegetą i nawiązanie do ewentualnej wycieczki na Sadalę. Reszta przeciętna.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Gohan taki kozak a z Nameczanami sobie nie radzi? Przewijałam na scenach z Saiyanami-podróbami, nie mogłam tego ścierpieć.
No jasne, Bulma, Bra i Trunks mogą zginąć, a Vegeta ratuje wroga. No bez przesady... I jakieś relacje mistrz-uczeń, zupełnie bez sensu, raz tam kiedyś walczyli.
Spoko podsumowanie Freezy A Cabba nie ma mięśni, jakiś wychudzony jak anoreksja xd. Końcówka Vegeta-Goku, fajna, ta rozmowa trochę ratowała słaby odcinek.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 112, 22.10.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook