Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» DB Super odcinek 113, 29.10.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto trzynastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 29.10.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.197
Posty: 291
W sumie okej, ale odnośnie zapowiedzi kolejnego odcinka, to ciekawe skąd one mają to coś?

Kolczyki Potaro?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.810
Posty: 60
Szkoda że mało pokazują SS3
Szykuje się fuzja
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
bardyt napisał(a):
Kolczyki Potaro?
Może im rzucą z trybun? Ewentualnie od początku turnieju mają przy sobie jeden egzemplarz.

SSJ3 było mało, bo zużywa energię. Zresztą przed odcinkiem część widzów standardowo pluła na twórców, że to przemiana bez sensu, skoro przecież Goku ma regenerować siły. Dla mnie niemal oczywiste, że wynik fuzji wejdzie na ten poziom - sytuacja analogiczna do Gotenksa w sadze Buu, więc i ponarzekać na bezsensowność, że tak szybko to osiągnęły, nie będzie można.

Odcinek świetny. Przez cały czas praktycznie walka, ale saiyańskie walki nawet w tej serii mają w sobie to coś, że chce się oglądać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.197
Posty: 291
Tak przy okazji słuszna uwaga wg. mnie

Obraz


SSJ3 mało, ale i tak dobrze, że mamy kilka form w ciągu turnieju i każda przydaje się na innego zawodnika, bo można by to spłycić do naparzania non stop SSJ Blue ;]

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.810
Posty: 60
Fuzja dziewczyn osiągnie. One są silniejsze od Trunksa i Gotena a Ci scaleni Gotenksem osiągają SSJ3 xd

Dobrze ze nie nauczył ich ssj3 ich Goku xd
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Walki nawet ok. Chyba to pierwszy odcinek w tej sadze, gdzie była w zasadzie sama walka. Szkoda, że znów mieszają te poziomy mocy. Kale powinna zmiażdżyć Goku przecież.

Obraz
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.998
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
A skąd. "Kanonicznie" LSSJ ma moc niższą niż SSJ2 i to jest utrzymane. Widać wyraźnie, że wtedy Goku robił sobie jaja, a teraz grał poważnie. SSJB to poziom, który może mieć nawet zero jednostek, bo uruchamia dostęp do całego przedziału mocy, skoro polega na perfekcyjnym wykorzystaniu Ki
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.783
Posty: 105
Zabawa Sayan taki tytul powinien miec ten odcinek. Kyle i Califa szybko sie ucza tak jak dzieci Trunks i Goten. To ich odpowiednicy w tym turnieju czyli SSj3. Animacja ok scenariusz malo,wciagajacy bo przepasc ich dzieli. Legendarny SSj ciekawe do czego zmusi Goku. Tylko czuje ze ten LSsj bedzie tylko Legenda Porazki. Czekam na Vegete i jego instynkt. W ciagu minuty ssj2 Calify przescignol Goku ssj2 takie mam wrazenie.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.197
Posty: 291
Goku jak zwykle się bawi, także te jego przemiany ciężko wyczuć. Co innego u Goku SSJ3 walczący na poważnie, a co innego dla zabawy. Ostatnio Gohan wypowiedział zdanie "Jestem pewny, że ojciec sobie poradzi i wie co robi". Czy mniej więcej tak to szło...


A tak w ogóle co do kwestii tych smoczych kul... załóżmy wszystkie wszechświaty przegrywają, zostaje 7 wszechświat, to kto może skorzystać ze smoczych kul? Każdy po kolei, czy tylko jedna osoba wygrana w całym turnieju? I jeśli tylko jedna osoba, to jeśli w naszym wszechświecie zostanie Goku, Vegeta i Freeza, to kto ma prawo do życzenia ze smoczych kul?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.131
Plusy: 12
Posty: 663
bardyt napisał(a):
jeśli w naszym wszechświecie zostanie Goku, Vegeta i Freeza, to kto ma prawo do życzenia ze smoczych kul?
Beerus, bo zdąży zgłodnieć

A tak serio, to Arcykapłan i KamiPady na pewno zliczają ciosy i wygrane pojedynki, dzięki czemu dowiemy się, kto jest najlepszy. Ewentualnie Wszechusie każą im walczyć do końca, bo to fajna zabawa.

Nowości od grupy DBmangi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Odcinek naprawdę fajny, jedyne, co mnie denerwowało, to drący się wniebogłosy Champa. Vados mogłaby mu założyć knebel. Jak już było powiedziane, naprawdę przyjemnie było popatrzeć na saiyański pojedynek. Trochę śmieszne, że tak się wszyscy bohaterowie Cauliflą ekscytowali, nihil novi sub Solo, imo.

I genialny wywód Whisa:
武術はケンカとは違いますからね。
ただやみくもに殴りかかればいいというものではないんです。
常に相手との間合いをはかり相手の呼吸と動きを感じ取りその中で勝機を見いだし物にする。
それができてこそ真の武道家。
ただのケンカ野郎とは違います。
Sztuki walki to nie bijatyki.
Nie wystarczy tylko uderzać gdzie popadnie.
Trzymanie przeciwnika na dystans oraz baczne obserwowanie jego ruchów i oddechu to elementy, które pozwalają zatriumfować.
To umiejętności, którymi odznaczają się wojownicy,
tym samym odróżnia ich to od pospolitych zawadiaków.



Kemot81 napisał(a):
Kyle i Califa szybko sie ucza tak jak dzieci Trunks i Goten.
Kalifat od razu

Potary są zielone, więc pewnie należą do Fuwy.

Shounen, „Ultrainstinct” na dobre zadomowił się w nomenklaturze i nie wypleni się go już za żadne skarby. Dołącza tedy do grona kwiatków tłumaczeniowych u boku Mastera Shena. Z dupy, bo fajnie brzmi. Lepsze chyba to, niż pozostawienie oryginału lub spaczenie go do jakiegoś „Saibamena”.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Dołącza tedy do grona kwiatków tłumaczeniowych u boku Mastera Shena. Z dupy, bo fajnie brzmi. Lepsze chyba to, niż pozostawienie oryginału lub spaczenie go do jakiegoś „Saibamena”.
Myślę, że ta nazwa jest z tzw. nieprzetłumaczalnych, dlatego nadano po prostu inną, ale ciekaw jestem, jak będzie w polskiej mandze. Niby w oryginale jest ~egoistyczny, ale zastanawiam się, czy w japońskim to słowo też ma wydźwięk negatywny i zwyczajnie nie pasuje do sytuacji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.719
Posty: 373
Według mnie odcinek był spoko. Podoba mi się ten motyw Saiyan z 6 wszechświata.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 113, 29.10.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook