Forum Dragon Ball Nao

» Shingeki no Kyojin / Attack on Titan

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.236
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rozumiem, że podstawą dla anime jest manga, ale ta jest naprawdę konkretnie do przodu. Na tyle do przodu, że nie trzeba robić roku przerwy.

Dodano po 2 minutach
A tak generalnie to najsłabszym punktem SnK jest główny bohater.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Za to jak fajnie będzie zobaczyć jego przemianę w dorosłego mężczyznę, który jest w stanie kogoś ochronić.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Na tyle do przodu, że nie trzeba robić roku przerwy.
Nie trzeba, ale stawiam, że twórcy chcieliby odtąd wydawać regularnie np. po 12 odcinków rocznie. Zamiast teraz więcej, a później dłużej czekać. Być może góra wie już, kiedy manga się mniej więcej skończy i sobie wszystko policzyli.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Seria niemalże idealna. Anime całkowicie oczarowało moją wyobraźnie i świat w nim przedstawiony, fabula oraz muzyka. Wszystko w tej serii jest na najwyższym możliwym poziomie. Moze zabrzmię jak retard jak powiem, ze jest to najlepsze anime jakie było mi dane oglądać?
Spokojnie można uznać, je za klasyk podobnie jak Death Note czy Monster.
Najlepsza jest ta cala otoczka tajemnicy oraz tego co się w przyszłości wydarzy. Drugi sezon trochę wyjawił tajemnic, ale nadal nic nie wiemy. Nie czytam mangi. Nie chce sobie spoilerować. Wole odkrywać wszystkie tajemnice w anime. Troche z tym mi zajdzie skoro, twórcy postanowili puszczać tak malo odcinków. W sumie trzeba przyznać, ze marketing maja przemyślany, bo dzięki temu fani będą coraz bardziej wyczekiwać następnych sezonów.

Drugi był według mnie lepszy od pierwszego. Bardziej brutalny no i ten plot twist z 6 odcinka. Całkowicie mnie zamurowało to co się w nim wydarzyło. Niestety 12 odcinków to zbyt malo. Miejmy nadzieje, ze 3 sezon będzie miał przynajmniej 25 ep. Maja sporo materiału z mangi by tego dokonać, ale jak juz pisalem. Tworcy maja taki plan. Dzięki temu jeszcze bardziej zwiększają apetyt i ludzie bardziej wyczekują następnych sezonow.

Co tutaj jeszcze napisać? Seria sprawia, że postacie drugoplanowe są ciekawsze od głównego bohatera. Chociaż postac Erena jest także bardzo ciekawa i nietuzinkowa. Latwo wypada z równowagi i działa pod wpływem emocji, ale w sumie to jest nawet w nim ciekawe.

https://www.youtube.com/watch?v=rdml5r6Y_g4
Uwielbiam ten soundtrack
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
W drugim sezonie:
Cieszę się, że było mniej Erena- generalnie z tej postaci lubię tylko to, że umie się w tytana zmienić -zamiast napisać, że mi przypadł do gustu- to raczej napisać, że umie się zmieniać w tytana- to mi przypadło a fakt- jego darcie ryja i bezmyślne akcje- na nie. Szkoda, że przez całe anime się nie zmienia. Dobrze było poznać przeszłość Ymir, Christy, Sashy. Szkoda, że miała jedynie 12 odcinków. Cudny opening- lepszy niż ten drugi z I serii i dorównywał Guren no Yumiya.
Z drugiej stronki też pytanie: ile ma być odcinków tego ogólnie tytułu? Wie kto?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.236
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Byczusia ma rację w sprawie Erena. Zresztą już to pisałem, choć nie wiem czy w temacie czy w shoutboxie. Eren to denna i prymitywna postać typu kukłowatego. Gargantuiczne wyolbrzymienia najprostszych cech. Darcie japy, pchanie się do bójki przy każdej okazji i wyeksponowana żywiołowość.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trzecia seria startuje 23 lipca 2018. Zapowiedź:

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Arisa85 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Arisa85
Wiek: 38
Dni na forum: 2.150
Posty: 17
Skąd: Zatory
oglądałam to i czekam na nowe odcinki. super anime.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W sumie nie wiem gdzie to napisać, ale szykuje się mały przęłom w anime AoT. Za opening do nowego sezonu nie będzie odpowiadać już Linked Horizon, a X JAPAN z HYDE'm. Nie powiem crossover marzeń, ale utwory LH zawsze kojaryzły mi się z tą serią i nie potrafiłem sobie wyobrazić, że może ich zabraknąć..

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie widzę tego, bo raczej nie będzie to utwór w stylu poprzednich.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Oglądam trzeci sezon, jest spoko, ale tak jak się spodziewałem opening, utwór słaby w porównaniu z poprzednimi.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Brakuje mi słów na określenie tak tandetnej fabuły i nie rozumiem, jak taki produkt może cieszyć się taką popularnością Płytkie, naiwne, infantylne, przedstawione łopatologicznie. Postacie mają być maksymalnie cool - nieważne że przez to są totalnie schematyczne i przez to mało wiarygodne. Pomysł jest ciekawy, ale to jedyne dobre, co da się o SnK powiedzieć, bo wykonanie kompletnie niszczy potencjał. Cóż, nie każdy jest geniuszem w wymyślaniu i prowadzeniu fabuły, ale rzadko się zdarza, by autor nie potrafił poradzić sobie także z innymi aspektami własnego dzieła...

Jedyny plus jest taki, że Erena w odcinkach 1-7 było naprawdę mało, zaś bohaterowie przestali się wypowiadać w trybie patosu i da się ich słuchać, toteż SnK3 ogląda się znośniej niż wcześniejsze serie.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Sezon 3 częśc druga dobiegł końca. Fajne odcinki i animacja, szczególnie walka Leviego ze Zwierzęcym. Coż mury juz opuszcozne czekać na czwarty sezon, który już jesienią 2020 roku i ma to być ostatni sezon czyli manga chyba też się jakoś tak skończy pewnie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Mnie początek walki ze Zwierzęcym wkurzył, bo ten zaczyna atak jakby sobie grał w Baseball i sobie myślę, że Japończycy to wszędzie muszą takie rzeczy powciskać, nieważne jak bardzo to nie pasuje do serii... a później wiadomo co się okazało. Do tej pory myślę, że to jakiś cud że mnie wszystkie spoilery o tym ominęły
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zapowiedź ostatniej serii, która ma być w październiku:


Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To manga juz tez sie faktycznie kończy? Czy po prostu seria traci na zainteresowaniu i podjęli decyzje by ją skończyć?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Chyba oficjalnie nie zapowiedziano końca mangi, ale raczej tak. W sumie to, jeśli dobrze pamiętam, ona docelowo nie miała być tak długa, ale ponadprzeciętna popularność zrobiła swoje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Katz napisał(a):
To manga juz tez sie faktycznie kończy? Czy po prostu seria traci na zainteresowaniu i podjęli decyzje by ją skończyć?
Isayama wprowadził nowe wątki plus nie rozwiązał jeszcze kilku "starych", więc zanim manga się skończy to spokojnie minie rok. Podejrzewam, że ostatni sezon zostanie rozciągnięty na kilkanaście miesięcy tak jak było w przypadku trzeciego, a na grande finale jakiś film kinowy pokroju "The End of Eldiangelion", bo skala dramatu powiedzmy zbliżona.

Jeszcze taki mały SPOILER
Osobiście lubię Erena i uważam, że jego działania, zachowanie i emocje są dobrze umotywowane, ALE mając na uwadze fakt, że jest to postać z jakichś przyczyn przez część widzów/czytelników AoT hm znienawidzona to przestrzegam, że dojdzie Eren "w spódnicy". Nie będę pisał, która to postać z trailera, ale jest to Erenek pomnożony x100 i to w znacznie gorszym wydaniu (mocno nieprzekonujący origin). Strasznie irytująca istota, która ma niebotycznego fuksa w każdym swoim działaniu. Będzie zgrzytanie zębami.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Shingeki no Kyojin / Attack on Titan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook