Forum Dragon Ball Nao

» Z jakiego to anime/mangi?

gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Żeby nie mnożyć bytów ponad miarę, napiszę tutaj.
Od bardzo dawna szukam tytułu pewnej mangi, której pierwszy tom czytałem parę dobrych lat temu.
Był to na pewno pierwszy tom jakiejś serii wydanej w Polsce, być może z niebieską okładką.
Była tam jakaś dziewczyna, jeśli dobrze pamiętam, była ona zaklęta i jakiś chłopak ją odczarował (a może odwrotnie?), i oni byli potem w jakimś innym wymiarze, i byli jacyś wrogowie.
I scena, którą najlepiej pamiętam, bo była najmocniejsza - jak wracali bodajże, to zostali zaatakowani niewidzialnymi nićmi, on miał miecz ale ich nie widział, a ona tak, i ona celowo dotykała ich i raniła ręce, żeby on mógł po śladach krwi je zniszczyć.
Czy może ktoś kojarzy, o czym ja w ogóle mówię?
Jeśli to złe miejsce, to proszę o przeniesienie, również może bylibyście w stanie polecić mi jakieś miejsce, gdzie ktoś inny mógłby wiedzieć?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Inuyasha, jak sądzę.

Obraz

To on był zaklęty, nie dziewczyna. Mangi nie czytałem, ale anime bardzo w porządku, polecam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Chyba bingo, ślicznie dziękuję.
Jeśli faktycznie jesteś z tego miasta, które masz w profilu, to powinieneś znać bibliotekę, w której można znaleźć tę i wiele innych mang... Nie jest to częste w Polsce. Nawiasem mówiąc, jeśli nie masz mnie dość, może chciałbyś mnie lepiej poznać mimo mojego ciągłego marudzenia? No dobrze, przyznaję, to ja chciałbym poznać Ciebie. Bardzo mnie interesują kulisy wszystkiego co robisz przez te wszystkie lata.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
O bibliotece wiem, pamiętam też, że swego czasu ktoś na forum o niej pisał. Z ich zbioru mang nie korzystałem, bo jednak mam do niej kawałek.

A co, pomieszkujesz tu? W każdym razie takie rzeczy to na PW.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Z jakiego to anime/mangi?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook