Forum Dragon Ball Nao

» Marynarka

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Temat rzeka w sumie. Zwłaszcza po niedawnych wydarzeniach sporo się zmieniło.

Macie swoich ulubionych?

Z twarzy i głosu najlepszy Kizaru. Zawsze jak widzę jego minę, to uśmiech. Aokiji i Garp, jedyni sprawiedliwi, odeszli. Z pozostałymi taki problem, że ślepo wykonują rozkazy z góry.

No i gdzieś w dole jeszcze jest Coby. Nie wiadomo jeszcze, jaki ma teraz stopień po 2 latach, ale może będzie ciekawie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Smoker i Tashigi, Hina pewnie też, są sprawiedliwi. Mam nadzieję, że Coby teraz ma taki stopień jak Drake, zanim został piratem.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Po obejrzanych 300 odcinkach bez wątpienia Smoker. Mam jednak wiele nadziei dla Aokijiego ^^ Lubię też bardzo Jonathana z G-8

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Szanuję Garpa oraz darzę sympatią Sengoku. Ten pierwszy jest po prostu fajnym gościem, ten drugi poniekąd to ukrywa - z uwagi na urząd, jaki pełni. Szanuję Sengoku za to, że jest prawdziwie sprawiedliwą osobą i widzi marynarkę jako powołanie i jako służbę, a nie środek do osiągnięcia władzy czy pozycji politycznej. Scena po wojnie w Marinedorf, kiedy uważa za oczywiste, że trzeba podać do wiadomości publicznej dane zbiegłych z Impel Down przestępców, a wyższe szczeble każą wszystko utajnić, bardzo wyraźnie pokazuje jego priorytety. Ze starszego pokolenia lubię także Tsuru - sprawia wrażenie bardzo mądrej i inteligentnej osoby.

Z niższych stopniem w pamięć zapadł mi Momonga, którego też uważam za uczciwego człowieka. Bardzo lubie tez Coby'ego i Helmeppo No a moją największą miłością w marynarce jest najprawdopodobniej Rosinante...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Marynarka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook