Forum Dragon Ball Nao

» Kogo ze Słomianych przypominasz?

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kto Waszym zdaniem z załogi Słomianych Kapeluszy najbardziej Was przypomina? W czym jesteście podobni, w czym się różnicie

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Sanji. Praktycznie 100% zgodności, z tym wyjątkiem, że ja nie spędziłem 2 lat z transwestytami i nie palę.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Uwielbiam spać, potrafię przespać całe dnie. Tutaj na pewno cecha z Zoro. Do tego mam jakieś dziwne uwielbienie dla mieczy, ale nimi nie władam. Natomiast jestem wygadany, mam wypaczone poczucie humoru, śmieszą mnie głupie rzeczy. To z Luffyego, od którego z kolei jestem mądrzejszy. Lubię muzykę, w tym blues. Jest coś więc z Brooka. Z wyglądu to sam nie wiem. Nikt ze Słomianych długich włosów nie ma z chłopaków. Wzrost średni, raczej dobra waga, bliżej do szczupłego. Może tutaj też coś z kapitana załogi.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
bmwbmw2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 4.743
Posty: 2
Skąd: Skawina/Małopolska
ZORO. Dzięki One Piece mam marzenie : ZOSTAĆ MANGAKOM xD ale wole się wyspać czasami nawet 15 godz dziennie a jak mi się nudzi ćwiczę rysowanie.
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.787
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Duża ilość snu nie oznacza że się wyśpisz. Optymalne godziny snu dla człowieka to około 8-12h snu.

Co do samego podobieństwa to chyba takie same jak Hako związane ze śmiechem. Śmieszą mnie głupie rzeczy i nie wstydzę się własnego śmiechu, więc zazwyczaj głośno się śmieje xD Trochę mam opanowania z Robin. Bywa że nauczyciele często się wnerwiają że oni się do mnie drą, a ja odpowiadam z spokojem ;]
Kyuubi Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.747
Posty: 3
Nico Robin. Zgodność zarówno z wyglądu, jak i charakteru. Lubię książki, jestem totalnie opanowana i zawsze mam zimną krew. Plus zamiłowanie do lekko mrocznych klimatów i adrenaliny No i lubię kawę.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dziewczyna!!!!! Yeah!

Myślę, że Luffy. Trochę głupkowaty, raczej pozytywnie nastawiony do przygód. Dążący do celu.
Chociaż mam też parę cech z Zora.

Obraz
Michele Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Michele
Wiek: 31
Dni na forum: 4.623
Posty: 6
Skąd: Wrocław
U mnie jeśli chodzi o orientacje w terenie gapiostwo i inne głupoty to zdecydowanie Luffy xD.
Jednak mam myślę coś z Zoro, drzemie czasem w południe i robię dużo rzeczy unosząc się dumą - niekoniecznie zawsze mądrą .
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Chopper - wspólna profesja, a do tego oboje jesteśmy z krainy wiecznej zimy xD
Nami - mamy podobne podejście do pieniędzy i facetów

Najmniej natomiast przypominam Zoro - mam alergię na zielony, trudności w zasypianiu nawet w najbardziej komfortowych warunkach oraz perfekcyjne wyczucie kierunku

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kogo ze Słomianych przypominasz?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook