Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 115, 12.11.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto piętnastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 12.11.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.729
Posty: 373
Odcinek był mega. Jeden z lepszych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
W końcówce narobili smaka. Ciekawe, czy w następnym odcinku znowu będzie piosenka.

Vegeta zdołał odepchnąć Toppo. Zabawna ta jego walka, ale widać, że postępuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Już się bałem, że wszyscy Potara zaczną używać

Jiren się przebudził, jak miło...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Niech Goku wezmie fuzje z Vegetą na Blue
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Goku żadnej fuzji nie będzie chciał robić, nie przy obecnym poziomie jaki osiągnął... już bardziej realna fuzja chyba androidów, którą podsunął Kaioshin, niż Goku + Vegety ...

EDIT:

A co się stało z tym superszybkim x 300 prędkość z poprzedniego odcinka, co startował do Freezy, a ten go olał? Bo się rozpędził i słuch po nim zaginął ? Czy coś mi umknęło?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
On walczył przecież z androidami dziś
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
bardyt, nie wiem jak ty oglądasz te odcinki xD Ale po pierwsze to Jiren jeszcze się nie przebudził (dopiero za tydzień skończy medytować), a po drugie to Katopesla dostał hita od Androida #17.

Nie poboda mi się, że teraz na początku odcinka pojawia się zapowiedź danego odcinka, przez chwile się wkurzyłem bo myślałem, że pokazali czyjąś fuzję. Na szczęście to był tylko chyba któryś z rysowników.

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Na szczęście to był tylko chyba któryś z rysowników.
To był "Prince of Enka" Kiyoshi Hikawa, wykonawca piosenki z openingu. Mnie zastanawia, czy te wstawki będą w odcinkach na BD, przypuszczam, że nie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Ultimate Android 35
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Scalenie cyborgów za pomocą potary z chęcią bym zobaczył No, no niby przebudzenia Ultra Instynktu można było się spodziewać, to trzeba przyznać, że wyszło to lepiej niż za pierwszym razem.
Shovu Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Shovu
Dni na forum: 2.344
Posty: 24
Dobry odcinek choć akurat nie przepadam za saiyankami. Motyw z fuzją wydaje się być niespecjalnie fair, ze względu na boosta jakiego daje, ale wiadomo, że co podoba się Zeno staje się prawem .

Ciekawe jak skończy się walka Vegety z Toppo - na razie wydają się posiadać niemal identyczny poziom mocy.

Kto według was jest obecnie silniejszy, Vegeta czy Freeza? Przyznam się, że serię Super oglądam dość pobieżnie więc może pytanie banalne
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ma ktoś link do obejrzenia ? Inny niż na Strefie Db bo Tu strasznie się zacina i ni jak nie da się obejrzeć

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
pitek599 napisał(a):
Ma ktoś link do obejrzenia ? Inny niż na Strefie Db bo Tu strasznie się zacina i ni jak nie da się obejrzeć
na kreskóweczkach jest
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Yasiek napisał(a):
Nie poboda mi się, że teraz na początku odcinka pojawia się zapowiedź danego odcinka
W wersji telewizyjnej jest to już od 109/110 odcinka. Fakt, trochę zbyt hamburgerskie, jak na mój gust, ale zawsze można se przewijać. Wszak każdorazowo zaczyna się od tej samej Kamehame-Hy, więc żaden spoiler/żadna udręka.

Shovu napisał(a):
Kto według was jest obecnie silniejszy, Vegeta czy Freeza? Przyznam się, że serię Super oglądam dość pobieżnie więc może pytanie banalne
Trudno powiedzieć, bo nie mamy tak naprawdę pojęcia, jakie dokładnie postępy obaj zrobili od ostatniej walki na Ziemi. Ja bym jednak chciał, żeby Freezer mimo wszystko okazał się lepszy.

Odcinek całkiem fajny, choć ustępuje poprzednikowi. Kafla mogłaby się już nie rozdzielać imo, bo lepsza niż Kale i Caulifla osobno. Bardzo mi się podobała muzyka, która ładnie nadążała za akcją. Sam motyw ciorania Gokū natomiast odrobinę mnie nie przekonywał, no ale życie.

Minusy odcinka to momentami muzyka za głośna w stosunku do głosów (szczególnie w kwestiach narratora) no i Vegeta myśliciel-marzyciel.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
warszawa12332167 napisał(a):
pitek599 napisał(a):
Ma ktoś link do obejrzenia ? Inny niż na Strefie Db bo Tu strasznie się zacina i ni jak nie da się obejrzeć
na kreskóweczkach jest
Na kreskóweczkach używają odtwarzacza openload.co kutry się niemiłosiernie zacina więc odpada, ale obejrzałem odcinek na DB Polska

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 13.11.2017, 17:48
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek ciekawy i wciagajacy oby tak dalej. Kefla ladny power up ponad SSb. Goku i jego regeneracja zadziwiajaca jemu to energia nigdy sie nie konczy. Ultra instynkt sporo go kosztowal a tu pyk znowu jest. Czy to oznacza ze Kefla jest taka mocna no no te nowe pokolenie Sayan zadziwia. Potara daje nowe mozliwosci chce zobaczyc fuzje Picolo z Freeza i co by z tego wyszlo Tak na powaznie Fuzja Goku z ... by zdeklasowala przeciwnikow. Co do aktualnej kolejnosci mocy 7 to wychodzi Goku,Freeza,Vegeta. Ale pewnie przekrocza limity aktualne i kolejnosc moze ulec zmianie i to chyba wszystkich najbardziej nakreca. Jest szansa Picolo ale to teoretyczna i malo prawdopodobna. Coraz ciekawszy ten turniej oby tak dalej. Co do mocy Vegito numer 1 pozostaje.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ten moment, gdy Goku odbija i unika ki balastów najlepszy. Vegeta cienias, zamiast walczyć, myśli o Kakarotto. C17 skrywa wiele wielką moc. No i tajemniczy Freza. Ma jakiś plan.

Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Gohan po raz pierwszy w serii użył w końcu Masenko! Wcześniej tylko Future Trunks w walce z Blackiem go użył. Myślałem że zapomnieli o jego charakterystycznym ataku.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Mam nadzieję że na UI Goku lub Jiren pokaże Kefli miejsce w szeregu. O ile bardzo lubię Sayanki z 6 uniwersum uważam że limit ich mocy jako Kefla jest już na maximum i czas zakończyć ich przygodę na turnieju

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 115, 12.11.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook