Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 116, 19.11.2017

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto szesnastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 19.11.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.750
Posty: 373
Straszna szkoda, że dziewczyny odpadły Jeden z lepszych motywów turnieju.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ale po jakiej walce. Miło, że nie miały podskoku do Goku w tej nowej formie. Odcinek zdecydowanie na plus, tylko ta piosenka w ogóle mi się nie podoba. Chyba najgorsza ze wszystkich serii.

Po odcinku wyświetlono parę słów w związku ze śmiercią Hiromi Tsuru:
Hiromi Tsuru-san, who voiced the character “Bulma” in the Dragon Ball TV anime franchise for many years, has passed away.
Tsuru-san gave her courage and kindness to countless people of all ages, and we sincerely pray that she rests in peace.

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.750
Posty: 373
Mi się ta piosenka bardzo podoba. Nie mogę się doczekać, aż ją wydadzą w końcu.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.402
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Zbyt przegadany odcinek. Dla mnie to jest tak nieprzyjemne, gdy co chwila Champa i Whis się wpierdzielają w akcje...

Grupa Mirai
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.840
Posty: 60
Fakt sporo rozmów 20 minut mija szybko...
Następny nie zapowiada się zbyt ciekawie...
Aktualny był średni odcinek
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.524
Plusy: 1
Posty: 536
Ta kamehameha na twarz, coś pięknego. Gohan i Piccolo dokończcie dzieła i zdmuchnijcie tych Nameczan!
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.465
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Kefla jest z naczy byla zdecydowanie numer 3 na tym turnieju, szkoda ze odpadły ale to bylo do przewidzenia, no i odpadly w pięknym stylu i po dobrej walce,.Ciekawe co Freeza kombinuje majac myśli slowa ze Goku musi dla niego jeszcze trochę popracować.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Genialny, a piosenkę MnG po prostu kocham.
Cały czas czekam na uwzględnienie jej tłumaczenia w napisach.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.748
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
pitek599 napisał(a):
Ciekawe co Freeza kombinuje majac myśli slowa ze Goku musi dla niego jeszcze trochę popracować.
Jak to co? Freeza chce Super Smoczych Kul, ale nie chce sobie brudzić rączek


Indiger napisał(a):
Ta kamehameha na twarz, coś pięknego.
Oj tak, lepszego wykorzystania fali uderzeniowej nie mogli wymyślić


Już się bałem, że Kefla osiągnie SSJ3 tak się nadymała. Oczywiście nie wygrałaby z Goku, ale sądziłem, że jeśli osiągnie SSJ3 to szybko wyczerpie moc Potary i będzie po ptokach.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.227
Posty: 292
Ciekawe co teraz będzie robił Jiren, wróci do medytowania aż do marca?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.465
Posty: 418
Skąd: Warszawa
bardyt napisał(a):
Ciekawe co teraz będzie robił Jiren, wróci do medytowania aż do marca?
Wróci bo póki co nie ma godnego przeciwnika dla niego

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.813
Posty: 105
Odcinek ok i podziw dla Kefali a jeszcze dzien przed turniejem nie znali ssj. Ciekawe te jej ataki i techniki. Szkoda ze Goku ciagle jedzie na oklepanej Kameha. Potrzeba zdecydowanie czegos nowego. Topo walczy z Vegeta a nastepnie rozmawia z Jirenem brak logiki. Goku osiagnol technike nie dostepna dla Berusa. To jak Freeza sprzeda Goku jak kontrowac technike Hakai zniszczenia bogow bedzie mogl ich zniszczyc
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.402
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Kemot81 napisał(a):
To jak Freeza sprzeda Goku jak kontrowac technike Hakai zniszczenia bogow bedzie mogl ich zniszczyc
A skąd info, że Freeza w ogóle coś takiego potrafi/wie jak się przed tym obronić?

Grupa Mirai
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.746
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
Odcinek jak najbardziej na plus, choć po niesamowitym epizodzie 114 i bardzo dobrym 115 akcja niestety ( choć wiem, że zabrzmi to dziwnie w kontekście fuzji, UltraInstynktu i walki ) zwolniła. Było o to jedno ujęcie wpatrujących się w siebie Goku i Kefli za dużo. O ten jeden recykling animacji za dużo. Tym odcinkiem zamknęła się "mini-saga" z udziałem Saiyanek z 6-tego wszechświata i powiem Wam, że ... Jestem niesamowicie kurka wodna z tego faktu zadowolony. Po prostu ( nie ma co tutaj szukać rzetelnych argumentów, bo ich nie ma ) ich nie lubię. Tak zwyczajnie. Cholernie mnie irytowały. Osiągały poziom w moment - OK. Opanowywały je w moment - już nie OK. Toż to nawet Freezer potrzebował 4 miesięcy na odkrycie nowej formy, a i tak nie opanował jej w pełni. ( A wydaje się, że "naturalne" zdolności bojowe ma większe od Goku czy Vegety ).

Teraz pewnie będzie parę epizodów, które skierują akcję na innych wojowników, ale jeśli po jakimś czasie mamy dostać taką kilku odcinkową mini-sagę z walką Goku vs Jiren - jestem bardzo na tak !
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.028
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Ale kto powiedział, że one to opanowały? Po prostu szły za ciosem, może nieoptymalnie.
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.746
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
gregor94 napisał(a):
Ale kto powiedział, że one to opanowały? Po prostu szły za ciosem, może nieoptymalnie.
Chodzi mi o sam fakt, że Caulifla mogła utrzymać USSJ i SSJ2 zaraz po jego włączeniu. Co dopiero odpaliła pierwszy poziom, a już bez przeszkód używała drugiej formy. To samo z USSJ - Goku, Vegeta i Trunks potrzebowali na jej odkrycie przynajmniej kilku miesięcy treningu w Komnacie Ducha i Czasu, a ona bez problemu weszła na niego "z dnia na dzień". Idąc dalej i opierając się tylko na jej poziomie mocy, to minuty dzieliły ją od Super Saiyana 3 - a za to to bym normalnie ukatrupił scenarzystę na miejscu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Nie porównuj ich z treningami Goku i Vegety, tylko Gotena i Trunksa, bo to bliższa historia.

Tuptus napisał(a):
Idąc dalej i opierając się tylko na jej poziomie mocy, to minuty dzieliły ją od Super Saiyana 3 - a za to to bym normalnie ukatrupił scenarzystę na miejscu
Już w DBZ Gotenks osiągnął SSJ3, "bo tak", a raczej "bo fuzja". Tutaj też była fuzja, więc osobiście przypuszczałem, że będzie analogia i wejdą na ten poziom. Nie byłoby w tym nic dziwnego w porównaniu z tamtym.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Tuptus Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 2.746
Posty: 15
Skąd: Wilczyska
Shounen napisał(a):
Nie porównuj ich z treningami Goku i Vegety, tylko Gotena i Trunksa, bo to bliższa historia.
Mimo wszystko są to czystej krwi Saiyanki, więc bardziej kierował bym się ku porównaniu z Goku i Vegetą Było powiedziane, że dzieci Ludzi i Saiyan dysponują większym potencjałem, więc może stąd taka szybka transformacja Gotena i Trunksa.

Shounen napisał(a):
Tuptus napisał(a):
Idąc dalej i opierając się tylko na jej poziomie mocy, to minuty dzieliły ją od Super Saiyana 3 - a za to to bym normalnie ukatrupił scenarzystę na miejscu
Już w DBZ Gotenks osiągnął SSJ3, "bo tak", a raczej "bo fuzja". Tutaj też była fuzja, więc osobiście przypuszczałem, że będzie analogia i wejdą na ten poziom. Nie byłoby w tym nic dziwnego w porównaniu z tamtym.
I tutaj się zgodzę. Byłem przekonany, że po fuzji osiągną ten poziom. Jednak to wciąż byłoby PO fuzji, czyli po złączeniu siły dwóch osobników i ich potencjałów. Ukatrupiłbym za to, gdyby Caulifla osiągnęła ten poziom na turnieju. ( W następnych sagach, po treningach, czemu nie ? Choć osobiście SSJ3 kojarzy mi się wyłącznie z Goku - Gotenksa jako wynik fuzji pomijam ) Rozumiem to, że dziewczyny musiały być takie mocne na starcie, żeby 6-ty miał jakiekolwiek szanse Czekam niecierpliwie jak ten wątek potoczy się w mandze, gdyż jakoś bliżej mi do wizji pana Toyotarō niż scenarzystów z Toei
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Tuptus napisał(a):
Było powiedziane, że dzieci Ludzi i Saiyan dysponują większym potencjałem, więc może stąd taka szybka transformacja Gotena i Trunksa.
Było powiedziane, ale jakoś się to później rozmyło i chyba w kontekście Gotena i Trunksa żaden z bohaterów o tym nie mówił, a dalej to poszło w zasadzie w odwrotnym kierunku, czyli faworyzowanie prawdziwych Saiyan (GT i DBS).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 116, 19.11.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook