Forum Dragon Ball Nao

» Odpowiedzialność za europejski kryzys emigracyjny

Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 36
Dni na forum: 3.920
Plusy: 15
Posty: 3.926
Skąd: 絶望の海の底から
Kto wg Was jest odpowiedzialny za wywolanie obecnego kryzysu imigracyjnego w Europie i kto powinien poniesc za niego odpowiedzialnosc?

「静観は緩慢な自殺だ。絶望という安寧に耽溺するのは易しい。 だが、今は変わらねばならぬのです!神を必要としない存在へと!
私に絶望はない。」
"Patrzec w milczeniu to powolne samobojstwo. Latwo jest pograzyc sie w bezpiecznych glebinach rozpaczy. Ale, teraz musimy sie zmienic! W istnienie, ktore nie potrzebuje boga! Nie ma we mnie rozpaczy"
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Wiek: 29
Dni na forum: 3.607
Plusy: 7
Posty: 720
Skąd: Miastostumostów
Iluminaci.

Obraz
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 30
Dni na forum: 1.290
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Frau Merkel naturlich.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 30
Dni na forum: 5.360
Plusy: 64
Posty: 12.709
Skąd: ふざけた時代
Wiadomo, że wina Niemiec, a odpowiedzialność już ponoszą. Ale finansowo oberwie się co najwyżej Polsce, bo nie chce się przyłączyć do tej histerii.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 30
Dni na forum: 4.464
Plusy: 10
Posty: 5.086
Skąd: Włocławek
Sensu strico winę ponosi państwo niemieckie i jego kanclerz jako przedstawiciel najsilniejszego politycznie państwa unijnego. Sensu largo ogólnoeuropejski obóz demoliberalny złożony z rozmiękczonych chadeków, socjaldemokratów, grupy ALDE, zielonej lewicy. Dodałbym do tego antifę i resztę skrajnego lewactwa, ale oni, chociaż ideę sprowadzania tych ludzi popierają, to nie odegrali żadnej roli przy jej realizacji. Odpowiedzialność powinny ponieść Niemcy, ale nie poniosą, bo nikt ich do niej nie pociągnie. Jednakże Niemcy, i inne państwa i narody Europy zachodniej poniosą, w zależności od skali problemu, wewnętrzne konsekwencje tej decyzji, a także wielu innych związanych z realizacją doktryny multikulturalizmu.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.937
Posty: 70
Skąd: Polska
Największą winę ponoszą słabe państwa europejskie, które nie są w stanie bronić swoich granic, ale nie bez winy są duże mocarstwa światowe i regionalne, jak USA, Rosja, Turcja, Iran i Arabia Saudyjska, które uczyniły sobie z Afganistanu, Libii, Iraku i Syrii pole wojny. Sam fakt istnienia uchodźców i emigrantów ma właśnie przyczynę w tych konfliktach, ale z drugiej strony bez takiego hojnego zaproszenia do Europy, nie przyszłoby tylu ludzi, no i sam fakt, że państwa europejskie nadal nie potrafią bronić swoich granic - tęczowa lewica rozmiękczyła przez lata politykę i tak to już jest, że nikt nie chce się postawić zdecydowanie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odpowiedzialność za europejski kryzys emigracyjny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook