Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 120, 17.12.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 17.12.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Bardzo fajnie się oglądało, kolejny też zapowiada się ciekawie, Gohan nie tak zły jednak, ale i tak mi czegoś w nim brakuje

W kolejnym do walki włączają się wszyscy przeciwko jednemu...

Zostało 10 minut, teraz chyba poleciały 2 minuty? To tu na pewno coś się pod koniec wydarzy...

Może Zenki będą chciały walki na śmierć i życie po upływie czasu, bo to takie FUN będzie ?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Ten cały Anizara jest mocny! Przypomina mi (nie wiem dlaczego) 5 i 6ty kinowy film DBZ i trochę janembę na dodatek
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Niezbyt przegadany odcinek, więc na plus.
Dr. Raichi kontratakuje. A w następnym odcinku zmieni się w Hachiyaka

Grupa Mirai
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Mam pytanie, ta Aniraza to będzie jakiś kolejny mix tych potworków, czy ten doktorek się w to zamieni?
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Doktorek się w to zmieni, swoją drogą wystarczyło pierwsze jego wypchać z ringu, bo to on kontrolował roboty jak dobrze zrozumiałem?

Też mi to Janembę przypomina

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Te roboty przypomninały nieudolne mechy Pilafa i armi RR z pierwszego Dragon Ball .śmiesznie wyglądało jak Mistic Gohan i blue Goku z Vegeta mecza sie z nimi .Swoja droga od kiedy roboty maja Ki? Nawet ziemskie adroidy nie mialy Ki a tu prosze taka niespodzianka w 3 uniwersum.. Dziwi mie skad C17 ma taka moc ? Ziemskie androidy maja niekończąca sie moc wiec sie nie mecza i tu sie zgodzę ale poziomu tej mocy nie moga zwiekszyc przez trening .wiec ?? Chyba ze cos przeoczylem

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez pitek599: 19.12.2017, 10:04
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Bardz dobry odcinek pelna akcja. Faktycznie retro Pilafa tam tez w 3 sie polaczyli. Bardzo dobra wspolpraca milo ze Gohan dolaczyl. Nastepny przeciwnik mega niespodzianka w dodatku nie byle co sie szykuje skoro on sam kontra 7 wszechswiat. Bedziemy mogli ocenic Freeza bedzie musial pomoc. Ciekawie zrobilo sie nowy silny przeciwnik. Jiren wiadomo czeka na final ale tu nic juz raczej nie zaskoczy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Indiger napisał(a):
Mam pytanie, ta Aniraza to będzie jakiś kolejny mix tych potworków, czy ten doktorek się w to zamieni?
Kemot81 napisał(a):
Nastepny przeciwnik mega niespodzianka w dodatku nie byle co sie szykuje skoro on sam kontra 7 wszechswiat.
Ostatnia scena i tytuł w zapowiedzi dość jasno sugerują, że nie on sam, tylko połączy się cała czwórka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Po scaleniu bedzie sam lepsze od potary bo iles razy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odcinek bardzo w porządku. Widać dlatego było mało Magetty, żeby mogło być więcej tych z U3. Roboty zawsze na plus. Pilaf to była komedia, a tu nie jest nikomu do śmiechu, bo ważą się losy wszechświata.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Wam się kojarzą film kinowe i specjale z DBZ, a przecież mamy tu ściągę z DBGT, gdzie też połączyły się trzy roboty Nezi, Ribet i Bizu z oddziału Sigma, by powstał Super Sigma. Po pokonaniu go przez Goku Generał Rild wchłonął ich szczątki i znów się przemienił.
Co prawda nie zmienił się w olbrzyma, jak u twora doktora Liczi, ale podobieństwo jest spore

Nowości od grupy DBmangi
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Odcinek był całkiem niezły, ale gorszy od poprzedniego, jakoś mnie te roboty szczególnie nie cieszą, nie jestem zwolenniczką mechów ani wielkich połączeń robotów, aby nagle stać się "super dużym robotem".

Fajne było pokazanie wspólnej walki Gohana z Goku i Vegetą przeciwko robotom, to akurat na plus. No i jakoś muzyka mi w tym odcinku bardzo pasowała i dodawała klimatu.

pitek599 napisał(a):
śmiesznie wyglądało jak Mistic Gohan i blue Goku z Vegeta mecza sie z nimi .
Dla mnie to też było śmieszne, zwykłe połączone roboty a trójka najlepszych miała problemy. No ale w DBS zupełnie nie ogarniają różnicy poziomów, tworzą sobie jak chcą i bez względu na cokolwiek.

Czekam na właściwe rozkręcenie się turnieju, ciekawe, czy nas czymś zaskoczą.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Dla mnie to też było śmieszne, zwykłe połączone roboty a trójka najlepszych miała problemy. No ale w DBS zupełnie nie ogarniają różnicy poziomów, tworzą sobie jak chcą i bez względu na cokolwiek.
Czuję, że niedługo Whis znowu będzie musiał przypomnieć widzom, że Goku oszczędza siły na walkę z Jirenem

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Czuję, że niedługo Whis znowu będzie musiał przypomnieć widzom, że Goku oszczędza siły na walkę z Jirenem

Goku rozumiem, bo walczył wcześniej na pełnej mocy, ale Vegeta? I Gohan? Vegeta prawie ciągle z jakimiś słabiakami, Gohan też jakoś specjalnie nie powinien być zmęczony. Poza tym Goku włączył poziom blue, to już o czymś świadczy, nawet zmęczony miał dużą moc w tamtym momencie, jak Saiyanie są wyczerpani, nie potrafią uaktywnić żadnego poziomu.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 120, 17.12.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook