Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 122, 07.01.2018

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego drugiego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 07.01.2018 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Stary dobry Vegata...nawet w obliczu możliwej przegranej się uśmiecha bo kocha walkę,super kreska
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
REWELACJA, pomimo iż nie jestem fanem Vegety to dzisiejszy odcinek dla mnie przebił Speciala nawet. Przez cały odcinek miałem ciarki
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
Kreska super. Od razu przypomniała mi się walka z komórczakiem, też finall flash po ataku rowniez radość i zaskoczenie że jednak atak nic nie dal
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
No, odcinek bardzo przyjemny, nie powiem, że nie. Szkoda, że Hazok nie dostał od Freezera zasłużonych wcirów na dzień dobry. Liczę, że nasz Umarlak zaraz się pozbiera i zechce wyrzucić te uszy za ring. Obaj Dyspo i Freezer mieli piękne teksty, za co duży plus

Poczynania Vegety naprawdę przyciągnęły uwagę. Szczerze, to myślałem, że jakoś solidniej dokopie Ufokowi, po czym ten się wkurzy i wyrzuci go za matę. Trochę niedosyt. Walki z Wąsaczem pozwolę sobie natomiast nie komentować.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Szkoda, że Hazok nie dostał od Freezera zasłużonych wcirów na dzień dobry.
Przyjemnie go ten Twój hazok sponiewierał. Byłoby fajnie, gdyby też dostał jakąś przemianę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Cierpienie Frizera zawsze mnie cieszy
Odcinek super, ale spośród tych trzech wielkich wydarzeń turnieju (Goku vs Jiren, Goku vs Kefla oraz ta walka) na razie poruszył mnie najmniej, ale następny z pewnością będzie lepszy.
Jakie stawiacie przewidywania na temat Vegety z mocą przewyższającą SSB?
Coś jakby SSB2?
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Bardzo dobry odcinek, Vegetą w końcu pokazał na co go stac, fakt faktem przegrał to starcie ale lepiej mu szło z Jirenem na niż Goku SSB ×20 kaioken.
Freeza jak zwykle się bawi z Dyspo , myślę że po wkroczeniu na poziom Gold Frezza nie powinien mieć z nim problemu .
Gohan i C17 raczej nie dadzą rady Toppo , w końcu Toppo jest nr 2 w 11 uniwersum chyba ze Frezza upora się z Dyspo i pomoże im w walce,.
nie wiem [ ort! ] czy było to gdzieś poruszane ale dzis podczas oglądania 122 odc DBS przyszła mi do głowy myśl a mianowicie pewną nieścisłość zauważyłem pomiędzy Kaioshinsmi a bogami zniszczenia. W czasie walki z Zamasu kiedy ten wyeliminował poszczególnych kaioshinow wtedy umarli tez bogowie zniszczenia. W innym miejscu bylo powiedziane że kiedy bóg zniszczenia umiera wtedy jego anioł opiekun przechodzi w stan letargu lub snu i staje się nieaktywny że się tak wypowiem, a tym czasem na Turnieju Mocy kiedy Zenusie wymazują poszczególne wszechswiaty ci aniołowie są aktywni i spokojnie czekają na obrót spraw.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
To albo dowód, że Wszechświaty wcale nie znikają, albo normalna sprawa w przypadku całkowitego wymazania Wszechświatów.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Być może te wszechświata nie zniknęły lub anioły mają prawo obejrzeć turniej do końca. Albo już nie wiem [ ort! ].

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
A jak wam się podoba nowy ending który zadebiutował wraz z tym odcinkiem? Jak dla mnie beznadzieja totalna, bez polotu i tylko niektóre scenki ratują tę część całości [OPENING+ŚRODEK+ENDING]
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
No no mam nadzieje ze powroci Vegeta jako okrutnik to bylo w nim najlepsze. Zoskoczenie Jirena ze Vegeta zdolal go uderzyc bezcenne. Typowy usmiech Vegety tak jak niszczyl arene w sadze Buu. No mam nadzieje ze pociagna Vegete w starym stylu w nastepnych odcinkach. Przy FinalFlash byly emocje. Jiren jest bardzo mocny z dwoma Ssb bez zadyszki zawalczyl. Co to za nowy poziom Vegety ktos sie orientuje? Czy iskry nie mowia nam ze Goku i Vegeta maja Ssb2 juz ? Vegeta bedzie mial ciemniejsze wlosy w tej formie widac jak stoi razem z goku z kaioken100 to ten nowy poziom.
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
pitek599 napisał(a):
nie wiem [ ort! ] czy było to gdzieś poruszane ale dzis podczas oglądania 122 odc DBS przyszła mi do głowy myśl a mianowicie pewną nieścisłość zauważyłem pomiędzy Kaioshinsmi a bogami zniszczenia. W czasie walki z Zamasu kiedy ten wyeliminował poszczególnych kaioshinow wtedy umarli tez bogowie zniszczenia. W innym miejscu bylo powiedziane że kiedy bóg zniszczenia umiera wtedy jego anioł opiekun przechodzi w stan letargu lub snu i staje się nieaktywny że się tak wypowiem, a tym czasem na Turnieju Mocy kiedy Zenusie wymazują poszczególne wszechswiaty ci aniołowie są aktywni i spokojnie czekają na obrót spraw.
Na początku sagi przy walkach pokazowych (albo jeszcze przed nimi) Daishinkan mówił, że ze wszechświatów, które biorą udział w turnieju wymazanie ominie jedynie aniołów... No i zwycięski wszechświat w całości oczywi.

Rysunki kozak, tak samo jak w odcinku 114 do którego po raz pierwszy został powołany establishment rysowników i animatorów w takim samym składzie jak do tego 122 odcinka.
Vegeta pięknie, choć jak zwykle o wiele za wcześnie zaczął cieszyć michę Frieza, powinien pozamiatać tego zająca jak najszybciej, bo coś chyba zapomniał, że już dawno temu powinien wylądować na trybunach xD ... Boję się o Toppo - czuję, że scenarzyści mają zamiar go trochę wylansować, przez co nie będzie łatwo ostudzić jego temperamentu jak zacznie się popisywać przed klaunem, który w końcu "kocha oglądać go w akcji"...

Ogólnie zaczyna robić się nieciekawie dla u7 irytujący Ci lepsiejsi prajdtruperzy, powinni dostać żółtą kartkę za pasywność, a nie dość, że bezkarnie sobie siedzieli w cieniu jak nasi wjeżdżali we wszystkich po kolei jak motorem w kury, to nagle jeszcze na koniec zaczęli się puszyć jakby największą robotę ze wszystkich odwalili do tej pory

Czy tylko mi wykonana przez Dyspo "ścianowgryzarka" na Friezie skojarzyła się ze "ścianowgryzarką" Broli'ego na Piccolu?
Odcinek 9/10 bo spesziala to jednak chyba nic już nie przebije.

Dodano po 7 minutach
Łukasz napisał(a):
A jak wam się podoba nowy ending który zadebiutował wraz z tym odcinkiem? Jak dla mnie beznadzieja totalna, bez polotu i tylko niektóre scenki ratują tę część całości [OPENING+ŚRODEK+ENDING]
Dosyć minimalistyczy na tle dotychczasowych endingów superki... Poza tym rysunkiem gdzie stoją wszyscy zawodnicy i bogowie razem, to nic, a nic... Muzyczka też mało syta
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Co to za nowy poziom Vegety ktos sie orientuje?
Nic o tym jeszcze nie wiadomo.

ArcykapłanWhis napisał(a):
Boję się o Toppo - czuję, że scenarzyści mają zamiar go trochę wylansować
Jeśli tak, to dobrze, bo ta postać zasługuje na jakąś dobrą walkę. Od początku lubię gościa.

ArcykapłanWhis napisał(a):
powinni dostać żółtą kartkę za pasywność
Plan Gohana na wygraną był taki, żeby nie angażować się w walki, tylko się bronić, jeśli ktoś zaatakuje. Oni go realizowali.

ArcykapłanWhis napisał(a):
Odcinek 9/10 bo spesziala to jednak chyba nic już nie przebije.
Dla mnie w sumie walka z Kaflą go przebiła, a przynajmniej dorównała. Temu odcinkowi jednak daleko do obu, niewiele miał momentów. Ale o kolejne jestem spokojny, bo może być tylko lepiej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 2.285
Posty: 30
Skąd: zkolu
Shounen napisał(a):
Dla mnie w sumie walka z Kaflą go przebiła, a przynajmniej dorównała. Temu odcinkowi jednak daleko do obu, niewiele miał momentów. Ale o kolejne jestem spokojny, bo może być tylko lepiej.
"Tokyo drift kamehameha", pomimo, że to tylko 3 rysunki na każde ujęcie (łącznie 9) - wyraziło "więcej niż 1000 słów")
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tylko mi nie podobała się ta pseudoprezentacja siły Goku przed Jirenem? Zaleciało jakąś tandetą.

Ogólnie odcinek bardzo dobrze zmontowany, płynne przejścia na walki pozostałych zawodników lub trybuny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.063
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Nawiązania do Final Flasha z Perfect Cellem bardzo widoczne, to już drugi raz w dbs tak to przywołują. Pierwszy raz nawiązywali do tej sceny podczas walki Vegety z tym Blaszakiem w "saunie"
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Shounen napisał(a):
Tylko mi nie podobała się ta pseudoprezentacja siły Goku przed Jirenem? Zaleciało jakąś tandetą.

Ogólnie odcinek bardzo dobrze zmontowany, płynne przejścia na walki pozostałych zawodników lub trybuny.
Jak zobaczyłem żółte pioruny, to się mało nie obsrałem, bo myślałem że to nowy poziom. A tu taki zonk.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja byłem przekonany, że Goku wejdzie w tryb Ultra.

Obraz
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Goku w tryb Ultra wejdzie obstawiam za 3 odcinki dopiero, po raz ostatni na pełnej parze... a co potem...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 122, 07.01.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook