Forum Dragon Ball Nao

» [Pytanie] Apostazja

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam pytanie; wie ktos z was gdzie mozna zaczerpnac rzetelnych informacji na temat procedury apostazji? Wszelka pomoc mile widziana.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Napisz, zanieś do księdza i przyprowadź ze sobą dwóch świadków.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Nie ma co sobie zamykać drogi. Kto wie, czy za 10, 30, 50 lat nie zmienisz zdania. Furtkę trzeba sobie pozostawić, nie widzę jakoś szczególnych powodów by zgłoszenie tego było niesamowicie istotne.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Indiger napisał(a):
Nie ma co sobie zamykać drogi. Kto wie, czy za 10, 30, 50 lat nie zmienisz zdania.
Podobne pierdoły próbował wcisnąć mi ksiądz gdy zaniosłem do niego papiery. Furtkę do czego? Do ślubu kościelnego?
Jeśli ktoś jest zdecydowany zostać apostatą to jest również świadom tego konsekwencji.

Myślę, że na tej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje: http://www.apostazja.pl/jak.html
Papiery powinno zanieść się do parafii miejsca zamieszkania.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Grupa Mirai
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Indiger napisał(a):
Nie ma co sobie zamykać drogi. Kto wie, czy za 10, 30, 50 lat nie zmienisz zdania.
To nie jest odpowiedz na moje pytanie.


Indiger napisał(a):
Furtkę trzeba sobie pozostawić, nie widzę jakoś szczególnych powodów by zgłoszenie tego było niesamowicie istotne.
Ja nie widze zas istotnych powodow byca czlonkiem spolecznoscia, do ktorej wcielono mnie nieswiadomie, wbrew mojej woli. Z reszta nawet jezeli, to by wierzyc w Boga, nie trzeba byc czescia spolecznosci koscielnej.

Dodano po 5 minutach
Yasiek napisał(a):
Jeśli ktoś jest zdecydowany zostać apostatą to jest również świadom tego konsekwencji.
Dokladnie.


Yasiek napisał(a):
Podobne pierdoły próbował wcisnąć mi ksiądz gdy zaniosłem do niego papiery.
Gratuluje odwagi przeciwstawienia sie ogolnie panujacemu sposobowi myslenia wsrod naszego spoleczenstwa. Teraz kolej na mnie.


Yasiek napisał(a):
Myślę, że na tej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje: http://www.apostazja.pl/jak.html
Papiery powinno zanieść się do parafii miejsca zamieszkania.
Dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hayato napisał(a):
do ktorej wcielono mnie nieswiadomie, wbrew mojej woli
Ciężko mówić o woli w przypadku niemowlaka.

To nie czasy i miejsce, gdzie ateistów wytyka się palcami, obgaduje się albo w jakikolwiek sposób utrudnia im się życie (jakby to mało ich było w naszym kraju), więc nie wiem, o co chodzi z tą odwagą.

To przy okazji zapytam, czy po apostazji można się ponownie "zapisać"/wziąć chrzest? Jak to jest?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Ciężko mówić o woli w przypadku niemowlaka.
Chrystus przyjal chrzest jako dorosly i swiadomy sakramentu mezczyzna. Jaka wartosc mialby ten sakrament, gdyby zdecydowali za niego rodzice?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A podzielisz się z nami treścią swojego aktu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Apostazja? To lepiej popełnij samobójstwo - będzie skuteczniej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Shounen napisał(a):
Ciężko mówić o woli w przypadku niemowlaka.
Chrystus przyjal chrzest jako dorosly i swiadomy sakramentu mezczyzna. Jaka wartosc mialby ten sakrament, gdyby zdecydowali za niego rodzice?
Ujio ma rację. Jezus przyjął Chrystusa i wstąpił do Kościoła jako dorosły mężczyzna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
gregor94 napisał(a):
To lepiej popełnij samobójstwo - będzie skuteczniej.
Nie widze powodu ku temu, btw „kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5” - art.151 kodeksu karnego


Prosilem jedynie o pomoc w uzyskaniu informacji na temat samej procedury, a o ocene tego czynu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pytanie] Apostazja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook