Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Koniec Dragon Ball Super w marcu 2018

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.134
Posty: 15.237
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Moim zdaniem oni nie wyrabiają się z terminami, winą jest to że już na początku premiery DBS byli w plecy bo mieli może zrobione 4 odcinki do przodu tylko. Musieli zatrudniać zewnętrzne studia do pomocy by sytuacja gdzieś na początku Arcu z Blackiem wróciła do normy. Teraz nadchodzi kinówka Dragon Balla i nie mają wystarczającej ilości animatorów aby ogarnąć One Pieca, Dragon Balla i kinówkę tak by wszystkie produkcje były na wysokim poziomie. Chwilowo pauzują, myślę że po premierze kinówki na spokojnie się przeorganizują i zaczną ponowną emisję w pobliżu 2020 roku. W tym czasie Toyotaro ma szansę na spokojnie sobie pracować nad mangą, która na 100% się nie zakończy co nawet pokazują grzbiety. https://puu.sh/z4XBo/0bf89bb464.png
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
Indiger napisał(a):
Teraz nadchodzi kinówka Dragon Balla i nie mają wystarczającej ilości animatorów aby ogarnąć One Pieca
Mogę zapytać, skąd pochodzi ta informacja, bo moim zdaniem to jakieś nieporozumienie. Jeśli od jakichś przypadkowych ludzi z internetu, to nie jest to dobre źródło.

Przecież zamiast DBS wejdzie na antenę inna seria, również produkcji Toei. Będą ją robić krasnoludki czy animatorzy, których, jak się mówi, im brakuje?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.504
Plusy: 1
Posty: 536
Przepraszam, nie wiedziałem że ta nowa produkcja jest od Toei. To akurat był mój luźny domysł, nie robiłem jakiegoś szczegółowego researchu
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
W porządku. Po prostu spotykam się z tego typu komentarzami pod różnymi wpisami na FB. Tam pytać nie ma sensu, bo co najwyżej zwyzywają, więc skorzystałem z okazji tutaj. Moim zdaniem zarzuty o brak animatorów to niczym niepodparte usprawiedliwianie kiepskiej jakości odcinków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Troche szkoda, ze sie konczy, bo nowa seria miala naprawde swietne momenty, kilka ciekawych watkow fabularnych, a przede wszystkim rewelacyjnego Vegete. Mysle, ze nie obrazilabym sie, gdyby byl ciag dalszy, aczkolwiek chyba wolalabym porzadny arc fabularny na 100-150 odcinkow (oczywiscie z jakims wrogiem, ktory pragnie zniszczyc Ziemie albo i caly wszechswiat) zamiast takich krotszych czesci jak bylo w Super.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.237
Skąd: ふざけた時代
clio napisał(a):
porzadny arc fabularny na 100-150 odcinkow
Jeśli seria nie powstaje na podstawie mangi albo czegoś innego, to takie coś się chyba nie zdarza.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
W sumie moze i masz racje, nie pomyslalam o tym. Zapomnialam, ze wszystkie Naruta, Bleache i inne One Piece'y powstaja na bazie mangi ;P

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Koniec Dragon Ball Super w marcu 2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook