Forum Dragon Ball Nao

» Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmierci

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
O sprawie ostatnio głośno. W opozycji władze Izraela. Jak się zapatrujecie? Argumenty przesadzone? Antysemicki atak na Żydów?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 17.04.2018, 20:15
VaperzVegeta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.571
Posty: 24
Chodzi zapewne o reprywatyzację. Pamiętajcie, wasze ulice nasze kamienice XD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Skoro jest ustawa, która daje podstawę do karania za kłamstwo oświęcimskie, to obecna będzie sprawiedliwym jej uzupełnieniem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zadzieranie z Izraelem, a w to przerodziła się ta sytuacja, jeszcze nikomu na dobre nie wyszło, więc martwię się, co z tego wyniknie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Póki co idzie nam dobrze. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że uzyskaliśmy przewagę. Trzeba podpisać tę ustawę (można ją potem n szybkości poprawić) i przygotować się na drugie uderzenie 8 marca i jego apogeum 19 marca. Jak to przetrzymamy to będzie dobrze. Grunt to nie dać się sprowokować i nie zrobić nic głupiego.

Nominacja Czaputowicza na szefa MSZ została przyjęta ozięble, bo to człowiek wszystkich władz, ale nawet biorąc pod uwagę głupotę jaką strzelił w sprawie Naftaliego Benneta to trzeba uczciwie przyznać, że Waszczykowski by się wyłożył pierwszego dnia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Al Ed Upek napisał(a):
Póki co idzie nam dobrze.
Widziałeś, co narodowcy(?) odstawili? Ziemkiewicz pięknie skomentował: „Naprawdę, poszliście tam z takimi hasłami @RobertWinnicki @krzysztofbosak ?! To nie jest budowanie "polskiego jobbiku" tylko jakiegoś "p-oj-eb-biku". Podobnie brzmi, ale większą karierę zrobicie z tym w Izraelu (w mediach) niż w Polsce” (https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/960641292052123648)

W oczach przeciwników potwierdzili oskarżenia o bycie V kolumną.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A Duma i Nowoczesność też tam była? (że tak sobie zatrolluję)

Jedno wiem, po tym wszystkim Twój Vincent Oscara nie dostanie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widziałem. Co z tego, że podźwigną się merytorycznie poziom w górę, skoro potem spadną o 2 takim występem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Te hasła, które głoszą popieram jak najbardziej. Obecnie rządzą nami judeofile, którzy za każdy oddech i pierd polskich narodowców będą przepraszać Izrael i tłumaczyć się tym, że Polacy nie są antysemitami. Pytanie tylko czy takie hasła powinno się głosić kiedy Polska nagle znalazła się w defensywie, moim zdaniem nie. Pewne hasła należy głosić tylko z pozycji silnego.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kolejny temat zastepczy. Wszak wszyscy wiedza przeciez, ze Polacy "nigdy nie" mordowali, gwalcili, palili, donosili i szabrowali. Prozno wiec szukac wsrod nas kolaborantow i zdrajcow.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Kolejny temat zastepczy. Wszak wszyscy wiedza przeciez, ze Polacy "nigdy nie" mordowali, gwalcili, palili, donosili i szabrowali. Prozno wiec szukac wsrod nas kolaborantow i zdrajcow.
Źródło 1:
“Statistics of the Israeli War Crimes Commission state that less than 0.1% of Polish gentiles collaborated with the Nazis or engaged in anti-Semitic activity”
Źródło 2:
Obraz
Źródło 3:
„Bezpośrednio w strukturach zbrojnego ruchu zaangażowane było ok. 2,5% (0,5mln) Polaków. W pomoc Żydom od 2,5% do 15%. Z Niemcami kolaborowało lub popełniło zbrodnie wobec Żydów mniej niż 0,05% (ok. 0,035% według danych Izraelskiej Komisji Zbrodni Wojennych)”

Lata neomarksistowskiego prania mózgów i uprawianie pedagogiki wstydu zrobiły swoje. Na tle innych narodów, Polacy wykazali się heroizmem, ale z powodu kryminalnego marginesu, powinniśmy potwierdzać wszystkie oskarżenia, uważać się za naród szmalcowników, codziennie przepraszać cały świat, następnie przyznać się do współudziału w Holokauście i wypłacić 65 mld $.

Francuzi, którzy stworzyli kolaborujący rząd, wykorzystywali swoje instytucje do wyłapywania Żydów i dostarczania ich do obozów koncentracyjnych to dumny naród, któremu nic nie można zarzucić.

Żydzi, którzy wydawali Żydów i Polaków i przejmowali ich majątki, lub ci, którzy należeli do Judenratów, policji żydowskiej, czy służyli w Wermachcie NIE ISTNIELI i przy tym pozostańmy! POLACY NAJGORSI!!!111one one one

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Musashi Miyamoto napisał(a):
Źródło 1:
Z gory zakladasz, ze znam angielski, a ja nie mam takiego obowiazku. Obaj jestesmy Polakami, wiec pisz w naszym jezyku.


Musashi Miyamoto napisał(a):
Źródło 2:
jw


Musashi Miyamoto napisał(a):
Źródło 3:
Nie interesuja mnie dane statystyczne. W kazdej nacji mniej lub bardziej trafiaja sie czarne owce, i zaprzeczanie temu faktowi, jest po prostu zaklamywaniem rzeczywistosci.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie interesuja mnie dane statystyczne. W kazdej nacji mniej lub bardziej trafiaja sie czarne owce, i zaprzeczanie temu faktowi, jest po prostu zaklamywaniem rzeczywistosci.
To w takim razie po polsku. Udowodnij na podstawie treści ustawy, że jej celem ma być zaprzeczenie faktowi istnienia czarnych owiec.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Udowodnij na podstawie treści ustawy
Nie widze takiej potrzeby. Wszak juz wspomnialem, ze jest to tylko temat zastepczy. Bardziej interesuja mnie zas wplywajace na wizerunek Polski kontrowersje wokol samej ustawy, niz ona sama.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czyli gówno masz do powiedzenia, ale się wypowiesz, bo wszyscy się wypowiadają.
Skoro źle to wpływa na wizerunek Polski to ma wydatny wpływ na reputację i pozycję państwa, to znaczy to tyle, że sprawa odnotowała awans z pozycji tematu zastępczego do tematu wiodącego. Nie wiem po co to piszę, bo człowiek, który założenie rodziny uważa za bardziej "mieć" niż "być" nie zrozumie faktów nawet wtedy, gdy się je wyłoży literalnie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Nie interesuja mnie dane statystyczne.
Czyli nie interesuje cię prawda.
Hayato napisał(a):
W kazdej nacji mniej lub bardziej trafiaja sie czarne owce, i zaprzeczanie temu faktowi, jest po prostu zaklamywaniem rzeczywistosci.
To jest generalizacja, czyli kłamstwo. Prawdą są tylko konkretne liczby. Na podstawie tych liczb ocenia się, kto wypadł lepiej, kto gorzej.
Hayato napisał(a):
Bardziej interesuja mnie zas wplywajace na wizerunek Polski kontrowersje wokol samej ustawy, niz ona sama.
Wizerunek Polski jest niszczony przez zaprzaństwo, które rozpowszechnia fejk niusy i wyjątkowo podłą, kłamliwą propagandę. Jedyne, co mi nie pasuje w tej ustawie to kara więzienia. Bezsens totalny. Trzeba przeciwdziałać tego typu sformułowaniom i oskarżeniom z całą stanowczością, ale takie metody, do tego obowiązujące tylko na terenie Polski, nie za bardzo mają sens.

Co do wizerunku Polski: jeśli komuś nie pasuje, że Polacy nie chcą być nazywani budowniczymi obozów i współwinnymi Holokaustu, to za przeproszeniem Ha mu w De. Jeżeli próbujemy przekształcić kolonię w suwerenne państwo, to trzeba się liczyć z tym, że będą nas obrzucać błotem. Pozostaje robić swoje - fakty są po naszej stronie.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
się wypowiesz, bo wszyscy się wypowiadają.
Powiedzmy, ze nabijam posty. :p


Al Ed Upek napisał(a):
założenie rodziny uważa za bardziej "mieć" niż "być" nie zrozumie faktów
Mowisz, jak bys juz ja sam zalozyl...


Musashi Miyamoto napisał(a):
Czyli nie interesuje cię prawda.
A do kogo nalezy ta tzw. prawda?


Musashi Miyamoto napisał(a):
To jest generalizacja, czyli kłamstwo. Prawdą są tylko konkretne liczby.
A czy statystyka to nie generalizacja, ubrana w liczby? Wydaje Ci sie, ze wystaczy poprzedzic procent liczba, by przedstawic ta tzw. prawde?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta cała światowa gównoburza odnoście do tej ustawy tylko udowadnia, jak bardzo ona jest potrzebna w takim lub innym kształcie. Nagle się okazuje, że w naszych podręcznikach od dziesięcioleci jest pisiorska propaganda, bo tak naprawdę to my wespół z Niemcami rozpętaliśmy holokaust.

Gdzieś czytałem lub słyszałem, że obcokrajowcom witającym w Polsce powinno się koniecznie pokazywać te obozy. Tylko ich nie trzeba do tego zapraszać, bo to jedna z naszych głównych atrakcji. Mam jednak wątpliwości, czy obecność i utrzymywanie tych obozów nam służy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sytuacja sie uspokaja. Nawet ostatnie przemowienie prezydenta Izraela Riwlina, choc nadal dla nas niewlasciwe (a moze nie tyle co nadal niewlasciwe to niezbyt zgodne z faktami, bo nie oszukujmy sie, ale Niemcy wymordowaliby Zydow nawet bez kolaborantow. Po prostu zamiast przy piwku obserwowac jak polowa kolegow pilnuje jak okupowane ludy sie ganiaja po ulicach musieliby wstac i pogibac troche nadgodzin na miescie i po wsiach. Mieli bron, pojazdy, zabezpieczone budynki do osadzania w nich ludzi, a okupowana ludnosc byla chronicznie niedozywiona, wiec nie dajmy sobie wciskac bajek, ze kolaboranci byli jezyczkiem u wagi dzieki ktoremu Niemcom udalo sie dokonac Holokaustu), jest juz znacznie lzejsze a jego ciezar znacznie wyolbrzymiany przez prorosyjskie osrodki takie jak emisjaTV, ktorym zalezy na robieniu z polskiej debaty politycznej emocjonalnej gownoburzy.
Mam do przekazania 3 komunikaty odnosnie tej sprawy.
1. Ci co sie ujmuja za Izraelem i Zydami w tej sprawie nie sa zadnymi przyjacielami Izraela i Zydow. Jeszcze przed ta afera GW i okolice byly zgodne co do tego, ze Izrael to badyckie nacjonalistyczne panstwo mordujace pokojowo nastawionych Arabow. Ci ludzie po prostu nienawidza konceptu Polski i Polakow samych decydujacych o sobie i wypowiadajacych komukolwiek stosunek wasalny. Te same srodowiska prowadzily antysemicka nagonke w 1968, bo wowczas Zydzi stanowili duza grupe i awangarde protestow w 68, a w dodatku ZSRR zajmowal stanowisko proarabskie w konfliktach na Bliskim Wschodzie, wiec taktycznie przepedzono Zydow, bo sie zorientowano, ze teraz nalezy ich przedstawic jako wtyke amerykanska w systemie sowieckim. Teraz z kolei Zydzi sa tymi dobrymi, ktorzy oferuja ze naucza Polakow cywilizacji, ale polactwo nie chce. Jak sie sytuacja uspokoi na dobre to mozemy byc pewni, ze skonczy sie w GW okres ochronny dla Izraela, zwlaszcza jesli po wyborach nadal beda tam rzadzic Likud i Netanjahu, ktorzy nie wahaja sie strzelac do Palestynczykow. Zatem wywolywany przez lewice, agenture roznego rodzaju i rodzime media obcego kapitalu antysemityzm Polakow zostaje wykorzystywany do okladania nas palka. To co udalo sie uzyskac to wciagnac do wzmozonej aktywnosci oszolomow po obu stronach (Harkov, Lapid, Bergmann, Hikind - Olszanski, Miedlar, Sendecki), ktorym automatycznie zaczeli wtorowac oszolomiasci cywile.
2. Musze przyznac, ze przychylam sie mocno do pewnej wersji wydarzen. Prawdopodobnie w Izraelu wiedza o tym, ale z powodow taktycznych podjeli sie tej gry z Lapidem i wzieli udzial w wyscigu na to kto mocniej przywali Polsce. Rzad izraelski mialby to zrobic, aby agenture rosyjska w Izraelu, dazaca do uwiklania Izraela, Polski i USA we wzajemne spory, wyciagnac z ukrycia. Metoda nieco obrzydliwa, ale jesli okaze sie skuteczna i po wyborach Bibi zrobi nowe otwarcie, a Lapid i reszta czubkow sie uspokoi to bedzie w miare ok.
3. O tym Izrael wie na pewno, bo nie wierze ze nie, zwlaszcza w kontekscie obecnego rzadu. Obecny rzad jest nie tylko proizraelski, ale ogolnie rzecz biorac podejscie do Izraela ma wrecz idealistyczne, jak i do caloksztaltu tego co nazwiemy zydostwem. Zatem trzeba byc albo glupkiem albo prowokatorem albo czlowiekiem zlej woli by doszukiwac sie w tej ustawie proby zatuszowania czegokolwiek. Po prostu ta ustawa to akt desperacji, nic wiecej. Niemcy nauczyli swiat, ze obozy byly nasze, a ze dodatkowo podlapay to nielubiace Polski instytucje Zydow w Ameryce obarczajace nas odpowiedzialnoscia nie tylko za Oswiecim, ale tez za Gross-Rosen (gdyby ktos nie wiedzial, byl to oboz na owczesnym terytorium Niemiec poza obszarem funkcjonowania polskiego podziemia), to panstwo polskie nie potrafiace wyjsc z tego impasu i czujace narastajaca zlosc narodu za to, ze nie potrafi z tym walczyc napisalo ustawe, ktora ma to penalizowac. I tylko tyle.

A jaka jest recepta na poslkie obozy? Moim zdaniem trzeba zdecydowanie przycisnac Niemcy. To oni powinni interweniowac, a nie nasze ambasady, kiedy ktos pisze o polskim obozie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Nowelizacja ustawy o IPN dot. obozów śmierci
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook