Forum Dragon Ball Nao

» [Anime][1080p]Kenyuu Densetsu Yaiba (Yaiba - Legendarny Samuraj)[TEST]

DonVip Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
DonVip
Dni na forum: 2.337
Plusy: 1
Witajcie, pozwoliłem sobie stworzyć zamiast jednego odcinka DB odcinek Yaiby - Legendarnego Samuraja w 1080p.

Chciałbym poznać Wasze opinie co do stworzonego odcinka. Jakby Wam się podobały odcinki w takiej jakości i rozdzielczości?

Planuję zrobić napisy do tego anime, ponieważ długo szukałem i nie znalazłem napisów, na animesub są bodajże tylko do czterech odcinków, a potem projekt chyba został porzucony.

Nie będę podkładał polskiego audio do tego anime, stworzę je tylko i wyłącznie z napisami, zawsze chciałem je mieć z napisami, ale na pewno ktoś potem z forum sobie to zrobi sam i udostępni choćby nawet samo audio. Nie przedłużając:

INFORMACJE:
Video:
ID: 1
Format profile: High@L4
Nominal bit rate: ~3 875 Kbps
Width: 1 440 pixels
Height: 1 080 pixels
Display aspect ratio: 4:3
Frame rate: 23.976 fps
Codec: x264

Audio:
ID: 2
Format: AC-3
Channel(s): 2 channels
Channel positions: Front: L R
Bit rate: 192 Kbps
Title: Original
Language: Japanese
Default: Yes

SCREENSHOT'Y
Obraz Obraz Obraz Obraz

DOWNLOAD

Odcinek -> https://megawrzuta.pl/download/24f164923ba92 ... f69f9.html
Napisy -> http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Keny ... pTitle=org

Czekam na szczere opinie, krytyka mile widziana. Chętnie bym się ucieszył, gdyby znaleźli się chętni do pomocy w tworzeniu napisów. Miłego dnia!
DonVip Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
DonVip
Ktoś coś? Bo nie wiem czy w następnej kolejności tworzyć po DB czy nie, nie wiem ilu jest fanów tego anime
gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
Dni na forum: 3.898
Jestem bardzo za
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Dni na forum: 1.914
DonVip napisał(a):
Ktoś coś? Bo nie wiem czy w następnej kolejności tworzyć po DB czy nie, nie wiem ilu jest fanów tego anime
Tak się składa, że właśnie poszukuję. Z jakiego źródła będziesz kodował? Nie-majstrowanego DVD?

Miałem kiedyś ładnego ripa, ale $%@#$^ dyskiem o podłogę i nie mam. Torrenty popadały i nie da rady zdobyć.

DonVip napisał(a):
Planuję zrobić napisy do tego anime, ponieważ długo szukałem i nie znalazłem napisów, na animesub są bodajże tylko do czterech odcinków, a potem projekt chyba został porzucony.
Też miałem problem ze znalezieniem napisów i, jeśli dobrze pamiętam, nie udało mi się znaleźć ani polskich ani nawet angielskich.

Grupę Mirai trzeba ścignąć Państwowe piniendze bjero, niech robjo!

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
DonVip Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
DonVip
Źródłowe pliki to koreański plik .torrent o rozmiarach obrazu 832x624 DVDRip, jednak w najlepszej jakości jaką udało mi się do tej pory dopaść. Ściągałem już różne wersje, ale ta mi najbardziej przypadła do gustu, czystrzy obraz przede wszystkim od pozostałych Ripów.

Jednak pobiera się choćby nie miało zamiaru się dokończyć, pobrałem dwa odcinki i pobieranie stanęło w miejscu. Skopiowałem te dwa pliki gdzie indziej na dysk, dałem ponowne sprawdzanie i uruchomiłem torrent jeszcze raz, to znowu pobrały się tylko te dwa pliki i stoi w tym samym miejscu.

W najgorszym wypadku będę szukał jeszcze dalej, jakieś najlepszej wersji. Ściągałem już z różnych krajów, ale nie podobała mi się jakość obrazu, wiadomo, że czym lepsze źródło, tym lepszy wynik końcowy. Moim zdaniem najlepiej by się nadawały do tego pliki z dysku DVD, sam bym zrobił rip'a, ale takich nie znajdę

Są dwa wyjścia, albo poczekać na cud i czekać, aż pobiorą się koreańskie pliki, albo szukać dalej w necie jakiś dobrych jakościowo ripów bo nie mam zamiaru tworzyć czegoś ze słabego rip'a.

Co do napisów, Grupa Mirai na razie ma w projekcie DB, DBZ, KAI, następnie może filmy kinowe i gdzieś czytałem, że w przyszłości chcą stworzyć napisy do GT. Mają dużo pracy na głowie, nie wiem, czy byliby w stanie zrobić jeszcze "na boku" napisy do Yaiby. Wiadomo czas to pieniądz, pieniądz to wódka, pijemy wódkę bo nie mamy czasu.

Możemy wspólnie szukać i wymieniać się plikami, wiadomościami. Razem dojdziemy w końcu do finałowych plików, z których będę mogł stworzyć 1080p.

Ewentualnie poczekać jeszcze parę dni, lat.... Czas czuni cuda Pozdrawiam ^^

Forum DB Nao » » » » [Anime][1080p]Kenyuu Densetsu Yaiba (Yaiba - Legendarny Samuraj)[TEST]
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump