Forum Dragon Ball Nao

» The Sims

Strony:   1, 2
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
W tej grze podoba mi sie tylko to ze mozna budować wypaśne domy

A to zycie rodzina to troche nudne

Ale moze innym sie podoba

ObrazNAKARMObrazNAKARM
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Mi to samo co u Gozdka
tylko to ze sie fajnie domy buduje. chociaz juz wte gre nie gram bo mi sie znudzila. nie gram juz od jakichs 2 lat.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
gra jest extra
mozliwosc kontroli wlasnego czlowieczka
wybor pracy, malzenstwo, tworzenie domu itp...
super a jak zobaczylem grafike w 2 to wow xD
gra mi sie podoba nie wiem jak wam


walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Laru-chan napisał(a):
Mam trochę Simów i uważam, że gra jest ogólnie fajna. Mówię tu o pierwszej części, bo w "2" nie grałam. Lubię urządzać domy i robić boskie ogródki. Przyznam, że ostatnio rzadko w to gram. Wolę słuchać muzy i grać w Mugena 2005. Może gdybym miała Gwiazdę i Abrakadabrę to by się to zmieniło. Ogólnie gra fajna.
Dlaczego cytuję sama siebie? Bo niedawno mamuśka kupiła super komplet. Teraz mam wszystkie części The Sims 1. Abrakadabra i Gwiazda są super! Po długiej przerwie znowu się wciągnęłam. Jednak ta gra ma w sobie coś. Szkoda, że nie mam dwójki, bo tam można robić fajniejsze skiny. Niedawno widziałam w necie nawet takie j-rockowe.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Grałem w "jedynkę" i "dwójkę" i szczerze powiem ze mi się ta seria nie podoba . Oczywiście po wuystrzeleniu tuzinu przeciwników w krwawych grach , przyda się chwila relaksacji , jednak ja wtedy sięgam do gier logiczynch . Najbardziej raźiła mnie krótkość gry [ w jeden dzień miałem juz duzo kasy , duzy dom i żone ] ; sadze ze twórcy mogli troszkę podnieść poprzeczkę . Ogólnie rzecz biorąc wole takie gry jak np. Dreamfall : The Longest Journey w którą to obecnie gram . Jęzeli mialbym oceniać to możę..hmm...6/10 bo w sumie były momenty ktore przykuwały do tej gry .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.105
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Jej Sims plus 343432423 dodatek "Wyprawa do Spożywczego" to wypas....

Nie trawie Sims...w sumie chyba nie trawie w ogóle Ea za ich politykę oraz za to co zrobili serii battlefield.

Wole katować wieczorem Coda4 i Jericho
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gra fajna. Strategiczna. Najlepsze ,że ona nie ma końca i ma dobrą grafikę(szczególnie 2). Teraz to ja mam 2 a jedynkę grałam w ,,Wakacje", zwykłe, ,,Światowe Życie" i ,,Randka". Zawsze się fajnie bawiłam opiekując się Simami. Gra też z mojego dzieciństwa.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lady Byczusia napisał(a):
Gra też z mojego dzieciństwa.
Pozdrawiam.
ja tak samo jak miałem kilka lat to mój kumpel, który mieszka na przeciwko kupił simsy (właściwie jego siostra) i mnie zaprosił jako że byliśmy kumplami. Wtedy każda gra to było coś, wiecie

No więc bardzo mi się spodobała, lubiłem w nią grać. Później mi ją pożyczył i długo w nią grałem, no ale potem ją oddałem. Po jakimś czasie (1gim) pożyczyłem sobie Simsy 2... i też mi przypadły do gustu pograłem sobie nawet trochę. Ale już nie tak długo

No a teraz czekamy na Simsy 3 xd wczoraj na programie Hyper powiedzieli, że znowu przełożyli na czerwiec, a miały być w styczniu ;d
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Lubie simsy, ta gra jest odpowiedzią na pytanie ''czy bym był zdolny opiekować sie zwierzęciem?'', to twierdzenie mojego kumpla bo jak umiesz dobrze opiekowac sie simem to ze zwierzakiem równiez bys sobie poradził (podobne potrzeby, uwazanie na to by nie spadł na margines społeczny w ostatecznosci smierc )

Na simsy nachodzi mnie zwykle faza przy wolnym czasie, wtedy to se włączam, tworze ludzia i zaczynając w małym domu, kończe w dużym luksusowym z kilkoma kochankami, mnóstwem psów i zwierząt

Sims1 - grałem we wszystkie dodatki, najlepsze były ''Superstar'' i ''Abracadabra''

Sims2 - ach czyż nie cudownie było miec pół sima - półkosmitę , kiedy dzieci zadaja kłopotliwe pytania skad sie biora dzieci, aby uniknąc kłopotliwej odpowiedzi mozna właczyc im te grę

w simsy 3 zapewne też zagram

A i pytanie do was, czy ktos przeszedł tę grę??

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Grałem w 1 i 2. Powiem szczerze gra mnie nie za bardzo zaciekawiła. Niby możesz robić tam dużo rzeczy jak w prawdziwym życiu, ale i tak wydaje mi się mało rzeczywista. Nie możesz robić wszystkiego co ci do głowy przyjdzie. Ogółem mówiąc gry nie lubię i nie wciągnęła mnie na dłuższą chwilę.

Pozdrawiam!
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Ja po takiej ostrej psychozie (gra non stop) wyleczyłam się z Simsomanii Fakt, teraz mozna popykać sobie, ot tak, dla zabicia nudy, ale żeby więcej? No raczej nie
Aczkolwiek dodatki do dwójki mnie rozbrajają, czego to ci ludzie nie wymyślą ;D
Saya Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Saya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.470
Posty: 23
Skąd: Z Mlecznej krainy
checkedd napisał(a):
Ja po takiej ostrej psychozie (gra non stop) wyleczyłam się z Simsomanii
O LOL ja też niegdyś grałam nom stop XD W 2, choć szczerze mówiąc mogliby ją trochę dopracować, bo na przykład nie ma tam gitary a jest jedynie pianino. Ale nie powie gra całkiem, całkiem XD Najlepsza jest śmierć XD tak moja faza na zabijanie simów XD No ale teraz czekam na 3 i mam nadzieje, że będzie o wiele lepsza niż 2.

"Prawdziwy przyjaciel to taki, do którego możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć <<Jestem w więzieniu w Meksyku>>, a on odpowie <<Spokojnie, zaraz tam będę>>".
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Saya napisał(a):
O LOL ja też niegdyś grałam nom stop XD W 2, choć szczerze mówiąc mogliby ją trochę dopracować, bo na przykład nie ma tam gitary a jest jedynie pianino.
w 2 jest gitara, bas, perkusja i w którymś z dodatków mikrofon ;p


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
w simsy 3 zapewne też zagram
Od tygodnia jestem posiadaczem 3 części tej serii i przyznam, że jak w większości kontynuacji coś ubyło, coś przybyło.

dużą zmianą jest zapewne ''otwarty'' świat, możemy w każdej chwili wyjść na miasteczko ''Sunset Valley'' bez żadnych wczytywanek i w dodatku na piechotę lub biegnąc czy tez jechać samochodem/rowerem. nie jesteśmy tez sami, wokół nas stoją domy sąsiadów Na + jest również opcja ''stwórz styl'', gdzie możemy zmienić wygląd, kolor czy też materiał przedmiotu lub sima (hide z X JAPAN idzie zrobić bez problemu). Jeżeli chodzi o tworzenie sima to tu też twórcy nie pozostawili tego bez niczego, mamy mnogość rzeczy, można odpowiednio z duperelami wymodelować każdą część twarzy naszego Sima, a nawet wybór postury czy też umięśnienia. w TS2 były aspiracje, tutaj są cechy osobowości, które zmieniają się w szczęście życiowe a za spełnienie zdobywamy punkty, za które kupujemy nagrody. Twórcy gry zapowiadali że TS3 będzie w sobie zawierało większość dodatków, a tymczasem dopatrzyłem się tylko nawiązania do dodatku o nazwie ''własny biznes'' gdyż możemy zostać udziałowcem jakiegoś interesu a jeżeli dysponujemy odpowiednia kwotą wykupić cały interes. Kwestie kariery również uległy zmianie oprócz możliwości obserwowania sima w pracy(ale tylko budynku gdyż wnętrza nie pokazują) są też do wybrania opcje jak zamierzamy spędzić dzień w pracy, to od nas zależy czy będziemy ciężko pracować czy się obijać. Graficznie polepszono tylko otoczenie, więc gra powinna pójść na przeciętnym dostepnym kompie.


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Pewnego razu odinstalowałam grę łącznie z dodatkami i po pewnym czasie ją zainstalowałam (łącznie z dodatkami w odpowiedniej kolejności). Niestety jak próbowałam uruchomić podstawową wersję gry to mi wyskoczyło:
http://imageshack.us/photo/my-images/687/problemvv.png/ i tak za każdym razem kiedy ją instaluję. Dodam, że płyty nie są zarysowane lub zniszczone i na innych kompach ostatnio udało mi się je zainstalować. W związku iż nie wiem, co można z tym zrobić, bardzo proszę o pomoc.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » The Sims
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook