Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 130, 18.03.2018

Strony:   1, 2, 3
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
vegeta391 w pełni się z Tobą zgadzam.


Kenji Harima napisał(a):
Przez moment miałem jeszcze jeden, mały stres -> w momencie gdy Goku tak dość niemrawo zbierał się do skończenia Jirena to zacząłem się bać, czy nie zamierza mu przekazać energii
Też o tym pomyślałem.

Jestem zawiedziony odcinkiem i tego co zrobili z Jirenem.
+ za końcówkę.

Ciekawe czy Jiren w ostatnim odcinku się nawróci i uwierzy w przyjaciół
Już sobie wyobrażam, jak Jiren leży pod stopami Freezy, kiedy do jego uszu dociera: Jiren, Jiren, wstawaj, wierzymy w Ciebie! Jiren, trzymaj się!

Obraz
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek graficznie w porządku emocje były spore. Goku cudownie zawsze wstanie. Jiren naprawdę daje radę. Dwa momenty mnie zastanowiły fioletowa aura BlackGoku gdy stracił moc jego oczy wyglądały jak transformacja Ozaru. Drugi. Jiren przegrał co do mocy ale pokazał Goku że też chce tak jak on być silniejszy. Goku jak Jirena interesuje moc aby być jeszcze silniejszym. Apropo w ultra instynkcie nie powinien Goku uniknąć pocisku w trybuny instynktownie.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Ale się rozpisaliście!

Jak dla mnie odcinek był dość dobry, ale nic ponadto. Walki mi się podobały, fajna dynamika, świetna kreska, chociaż momentami Jiren przypominał mi Buu, jeśli chodzi o ujęcia twarzy. Co do samego charakteru, jestem zawiedziona. Pasował mi bardziej jako tajemniczy gość, co za wiele nie gada, a ostatnio ciągle powtarza typowe gadki biednego faceta, pokrzywdzonego przez życie. Ech, pewnie standardowo Goku jakoś nawróci go na "dobrą" stronę i Jiren znów uwierzy w przyjaźń. Już się boję, że tak zrobią. To byłoby słabe.

Za to koniec z Freezerem przewidziałam, byłam pewna, że zobaczymy go, gdy Goku zacznie opadać z sił. C17 zaskoczył, ale czy pozytywnie? Jak dla mnie za dobrze się trzyma, chociaż nic do niego nie mam i przez turniej go polubiłam, jest konsekwentnie prowadzoną postacią.


Diamante napisał(a):
Juz myslalem, ze to Freezer strzelił w plecy Goku pod koniec, ale okazalo się, że doznał skutki uboczne swojej mocy.
Haha, też tak myślałam. ;p Skutki uboczne całkiem niezłe, podobne jak przy Kaiō-kenie. Za to wolałabym jednak, żeby nie rozwlekali tego na dwa odcinki, myślałam, że teraz zakończą turniej, chciałam trochę więcej scen z Ziemi.

A, co do ataku na widownię, w sumie ciekawie by było, gdyby Jiren kogoś zabił. Nawet przypadkiem.

Miałam jeszcze napisać, że muzyka trochę gorsza niż ostatnio, tzn. może nie "gorsza", a po prostu mniej wpadająca w ucho, tak blisko finału, a nic nie łapało za serce, w porównaniu z poprzednimi odcinkami.

EDIT:
Kemot81 napisał(a):
Goku cudownie zawsze wstanie.
Zapomniałam się do tego odnieść - dla mnie to też jest super, jakoś Goku to tak wykreowana postać, że mimo mojego upodobania do antybohaterów i braku "happy endingów", to przy nim robię wyjątek. Tak jak nie lubię, gdy ktoś zawsze daje radę, wolę, żeby zginął, to w jego przypadku kibicuję mu bez względu na wszystko inne. Nawet jeśli wolałabym, żeby przegrał, bo tak byłoby ciekawiej, w momencie walki jakoś wewnętrznie chcę, aby mu się udało.

Klątwa - Dragon Ball
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
szarlej_3 napisał(a):
Za to koniec z Freezerem przewidziałam, byłam pewna, że zobaczymy go, gdy Goku zacznie opadać z sił. C17 zaskoczył, ale czy pozytywnie? Jak dla mnie za dobrze się trzyma, chociaż nic do niego nie mam i przez turniej go polubiłam, jest konsekwentnie prowadzoną postacią.
W sumie mógłby stracić rękę i ubranie, ale Ki powinien mieć na tym samym poziomie?

Co ciekawe w odcinku nie było nic o Królach Wszechrzeczy a Goku przez chwilę miał oczy jak w tym anime o koszykówce, gdzie wchodzili w jak oni to nazywali Zone, co zresztą bardzo przypomina Ultra Instynkt.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zone to obrona strefą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Mateusz napisał(a):
W sumie mógłby stracić rękę i ubranie, ale Ki powinien mieć na tym samym poziomie?

Nie wiem, dla mnie tak czy siak za dobrze się trzyma jak na poprzednie walki. No ale zobaczymy, ile ma tej energii, bo niby niewyczerpana moc, ech.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 130, 18.03.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook