Forum Dragon Ball Nao

» Trunks czy Gohan?

Strony:   1, 2
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
szarlej_3 napisał(a):
A w DB bohaterowie zawsze dorastają, dojrzewają, zmieniają się, to jest właśnie fajne, po prostu jeszcze nie wprowadzili nastolatków, na co bardzo liczę.
Z DB i DBZ była nieco inna historia, w Japonii seria była nowa, zaciekawiła dzieciaki, które dorastały razem z nią. Dlatego Goku też dorósł i się odrobinę ustatkował.

Tymczasem DBS wypuszczono 3 lata temu, więc 10-latki mają teraz po 13 lat i kolejne filmy pewnie będą celować w ten target. Na pewno nie zrobią skoku z Trunks 11 lat -> 18 lat. Nie od razu.

Może być też jak z Pokemonami, gdzie Ash ma wciąż 10 lat

Nowości od grupy DBmangi
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Hm, no nie wiem, a do kogo było adresowane DB? I mówię o pierwszej serii, bez Zetki. Goku z 12 lat wskoczył na 18, a serię puszczali 3 lata, z tego, co kojarzę. My oglądaliśmy jako dzieciaki, ja znałam Goku 12-latka mając te 6 lat, dużo osób w podobnym wieku było, więc jak był pełnoletni to miałam 9, a jakoś mi nie przeszkadzał jego wiek. To kwestia podejścia. Nie zawsze bohater musi być dopasowany do wieku, zresztą po co ja to piszę, przecież w DBS główny bohater to dorosły facet, nie zrobili główną postacią Gotena.

A, i wyżej pisaliśmy, że jak wiek Trunksa podskoczy, to będzie jeszcze Pan i Bra, także coś dla dzieci zostanie.

Klątwa - Dragon Ball
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.713
Plusy: 4
Posty: 2.007
szarlej_3 napisał(a):
Z tym dzieckiem-Goku to była ironia? Bo ciężko wyczuć przez neta. ;p
Tag

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.325
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Tak to odebrałam, ale brak emotikon bywa czasem mylący

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Trunks czy Gohan?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook