Forum Dragon Ball Nao

» Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Rosja 2018

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Grupa A
Rosja
Arabia Saudyjska
Egipt
Urugwaj

Grupa B
Portugalia
Hiszpania
Maroko
Iran

Grupa C
Francja
Australia
Peru
Dania

Grupa D
Argentyna
Islandia
Chorwacja
Nigeria

Grupa E
Brazylia
Szwajcaria
Kostaryka
Serbia

Grupa F
Niemcy
Meksyk
Szwecja
Korea Płd.

Grupa G
Belgia
Panama
Tunezja
Anglia

Grupa H
Polska
Senegal
Kolumbia
Japonia

Nasza grupa słaba ale trzeba uważać bo te drużyny mogą zaskoczyć. Jakiejś grupy śmierci tutaj nie widzę, ale kilka ciekawych meczów już na początku się zapowiada.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
I spoko, że Japonia nam się trafiła.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 35
Dni na forum: 3.064
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 46
Skąd: Lodz
Katz napisał(a):
Nasza grupa słaba ale trzeba uważać bo te drużyny mogą zaskoczyć. Jakiejś grupy śmierci tutaj nie widzę, ale kilka ciekawych meczów już na początku się zapowiada.
Słaba? Senegal lekceważony niczym Ekwador w 2006, a w rzeczywistości grają jedną z lepszych piłek w Afryce. Szybkościa i siłą nas przewyższają. Japonia rzeczywiście obecnie są w dołku ale grają techniczny futbol z któym zawsze mieliśmy problemy, a Kolumbia to wg mnie aktualnie drugi zespół Ameryki po Brazylii - Ospina, Davinson Sanchez, Zapata, Arias, James Rodriguez, Moreno, Cuadrado, Luis Muriel, Carlos Bacca, Falcao. Nie mamy z nimi szans. Mają lepszą pakę od Urugwaju a Argentyna to papierowy tygrys, tylko Messi ich może uratować.
Gruszeczka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.520
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Jest to grupa, gdzie możemy zająć pierwsze, jak i ostatnie miejsce. Nie ma zdecydowanego faworyta i słabeusza.
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Polska vs Japonia

Bolek i Lolek vs Goku i Vegeta

Nasza grupa jest ciekawa, wierzę że chłopaki dadzą radę. Obawiam się, że jak zwykle balonik zostanie tak mocno rozdmuchany i jak zwykle ciężar oczekiwań ich przygniecie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Grupa A
Rosja 5:0 Arabia Saudyjska

Goli dużo, więc okejka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Moj kumpel Japonczyk obstawia mecz Polska-Japonia na 3:1, oraz, ze Polska wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca, a Japonia z drugiego.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ciezko obstawiac porazke Japonii z Polska i jednoczesnie jej wyjscie z grupy, bo Polska nie jest faworytem, a na pewno nie na tyle wielkiem, by liczyc na zwyciestwo z Kolumbia. Chyba ze stawia na scenariusz 4 punktowy z remisem z Kolumbia w pierwszym meczu, potem wygrana z Senegalem. Japonii bedzie bardzo ciezko, kiedys byli lepsi. Ale zaskoczenie w pierwszym meczu moze im otworzyc droge do awansu, wiec calkiem mozliwe, ze sie totalnie zepna juz na pierwszy mecz.

Islandia - Argentyna 1-1 I to mnie bardzo cieszy, bo uwielbiam Islandie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Ciezko obstawiac porazke Japonii z Polska i jednoczesnie jej wyjscie z grupy, bo Polska nie jest faworytem, a na pewno nie na tyle wielkiem, by liczyc na zwyciestwo z Kolumbia.
Widac w jego oczach jest, i wierzy, ze Japonia mimo tego jakos sobie poradzi.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ronaldo - Hiszpania najfajniejszy mecz jak na razie, może też Chorwaci z Nigeryjczykami, ale ci drudzy nic nie pokazali.

Niemcy w papu, co nie jest niespodzianką, bo oni tak jak my także praktycznie nie wymieni składu od Euro 2016 i co trochę mnie martwi w kontekscie naszych meczów..., ale nie o to chodzi. Problem jest większy i dotyczy całej niemieckiej piłki włącznie z ligą, która powoli zaczyna przypominać ligę szkocką gdzie jest jeden klub - w tym przypadku Bayern a potem cała reszta.

Dziwą mnie te kontuzje barków, w żużlu 2 tygodnie i sadzają delikwenta na motor... :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska 1:2 Senegal

Ekh szkoda strzępić ryja...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
...

Czas na zmianę ustawienia wśród zawodników: przechrzcić Pazdana na defensywnego pomocnika, Milik out (tylko spowalnia tę reprezentację), Lewandowski na pomocnika, Zieliński, Grosicki, Kownacki na atak. Dziękuje. Otworzę sobie teraz flaszeczkę Jacka Danielsa, bo na trzeźwo nie jestem stanie przetrawić tak głupiej porażki. Przegrana tylko na własne życzenie -> brak komunikacji + flegmatyczna gra w I połowie.

Zdaje się, że jesteśmy po Niemczech drugą europejską reprezentacją, która przegrała, ale nasi sąsiedzi, chociaż klęskę zaliczyli.. z po prostu lepszą drużyną i w ładniejszym stylu (jakkolwiek głupie buki obstawiały stosunek 1:6.. Przynajmniej wpadły łatwe i duże pieniądze dzięki wygranej Meksyku).

IMO Najlepsze mecze to póki co Hiszpania vs. Portugalia, Maroko vs. Iran (baaardzo dużo walki tam było) i Meksyk vs. Niemcy. A no i Japonia nieźle zagrała.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
Ekh szkoda strzępić ryja...
Japonia nie zawiodla, a Polska, coz...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Tymczasem Rosja udowadnia, że wygrana, a właściwie dominacja w meczu z Arabią Saudyjską to nie był przypadek. Czarny koń? Cóż, przekonamy się. Zobaczymy jak mecz z Urugwajem im pójdzie, a w dalszej kolejności z Hiszpanią/Portugalią (chyba, że niespodzianki będą w Grupie B, bo na tych MŚ faworytów nie ma).
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Argentyna 0:3 Chorwacja

No nieźle, w razie czego będzie pocieszenie, że Argentynczycy też odpadli, choć przed nimi mecz z Nigerią.

Wracając do naszych, to ten mecz zawalił Nawałka, który tak jak pisałem w kontekscie Niemiec powołał zbowid, który błyszczał 2 lata temu. Przez 2 lata sporo się zmieniło:
- los Krychowiaka wiadomo jak się potoczył, co prawda strzelił dla nas gola, ale nie kupił mnie swoim wystepem
- Błaszczykowski - chciał pewnie dobrze, bo wiadomo jakie serce do gry ma Kuba, ale niestety kontuzje i mała liczba meczów w klubie w tym sezonie odbiła się na formie
- obrona - od roku, od batów z Duńczykami było widać, że coś jest nie tak i zamiast szukać alternatyw, dalej stawia na tych samych, a po meczu tylko do Pazdana nie można mieć wielkich pretensji i do Bednarka, bo on nie ma stabiljnej pozycji w klubie i trudno uważać go za pewny punkt drużyny, do tego potrzeba przynajmniej jeszcze 1 sezonu. Cała reszta dno i najlepiej by było jakby poudawali kontuzje i na ich miejsce wskoczyli Kamiński i Kędziora z listy rezerwowej bo nic do stracenia nie mamy, a od nie do konca zapewne sprawnego Glika cudów także trudno wymagać.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska 0:3 Kolumbia

Mam nadzieje, że zapłacą za Arłamów i Jurate z własnej kieszeni i ze wrócą z Rosji na swój koszt we własnym zakresie.

Kadra lepsza jak 12 lat temu za zagraliśmy te mistrzostwa gorzej jak za Janasa...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Andrzej Duda już podpisał projekt ustawy znoszący obywatelstwo dla naszej kadry. A tak na poważnie, to fatalny występ Polaków. Mam nadzieję, że Japonia przeleje czarę goryczy i skopie jeszcze mocniej nasz team. Oni się nigdy nie obudzą, trzeba nimi dobrze wstrząsnąć.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Niemcy do domu. Rodzima prasa nie da im żyć przez dłuższy czas, a wylane pomyje będą dużo gorsze niż np. przez naszych dziennikarzy. Z jednej strony bardzo dobrze, bo wyszliby ze swojej grupy fuksem tak jak Argentyna, ale z drugiej... no to dopiero teraz PZPN będzie miał "argument" do obrony naszej reprezentacji. Wrócę jeszcze do tego tematu.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
xD Beka z Niemiec, ale to czułem. Czułem jakbym oglądał takich 11 Lewandowskich w drużynie Niemiec.Słaba liga, słaby Bayern i koniec końców słaba reprezentacja, a można była trochę zmienić skład i zamiast Wernera, który ma problemy z uszami dać tego Wagnera, który był zmiennikiem Lewego, ale przeważnie strzelał jak go zastępował.

U Niemców to na pewno wypadek przy pracy. Za 2 lata pewnie nowy trener i nowy skład i powalczą o najwyższe cele w ME. My zaś pewnie powrócimy do starych schematów czyli 60 miejsca w rankingu Fifa...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
My zaś pewnie powrócimy do starych schematów czyli 60 miejsca w rankingu Fifa...
Bez przesady.

Na urlopie oglądałem polskie mecze, ale szkoda komentować. Najbardziej zapamiętałem z nich trenera Senegalu. Fajnie, że wygraliśmy z Japonią (mecze o nic nasza reprezentacja lubi wygrywać, więc było do przewidzenia), a ci jednocześnie wyszli z grupy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Rosja 2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook