Forum Dragon Ball Nao

» Polska edycja mangi Dragon Ball Super (JPF)

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4
szarlej_3 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
szarlej_3
Dni na forum: 154
Już nie mogę się doczekać, aż sama przeczytam mangę i napiszę o wrażeniach.

Klątwa - Dragon Ball
lysy1234lysy1234
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 44
Czy wiecie może, co jaki czas będą wydawane kolejne tomy DBS (chodzi mi o polskie wydanie).

P.S. A tak w ogóle, to mój pierwszy post na tym forum, więc witam Was wszystkich
Diablo2020 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Diablo2020
Dni na forum: 1.080
co 3 miesiące, 2 tom w maju.
szarlej_3 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
szarlej_3
Dni na forum: 154
W końcu przeczytane. Nie mogłam kupić, bo dowiedziałam się, że dostanę na urodziny w prezencie, więc czekałam tylko na sobotę, żeby dostać i w niedzielę przeczytałam.

Błędów nie wyłapałam, rzuciło mi się tylko to "ona", gdy była mowa o Gohanie, ale o tym już wspominaliście wcześniej.

Rozbawiło mnie, kiedy wspomnieli tylko o Freezerze, pojawił się i go pokonali. Koniec. Akcja idzie szybko, wręcz błyskawicznie. Sama nie wiem, czy to plus czy minus.

Ale najważniejsze, że nie było durnych wygłupów ze strony Vegety. Nie tańczył (nie liczę tej strony z "Bingo" xd), nie pajacował, nie płaszczył się przed Beerusem, jestem zachwycona, mogłam odetchnąć z ulgą.

Duży plus za humor, naprawdę sporo śmiesznych momentów, zwłaszcza z tym Goku, co prawie nie zdał testu, haha. Czytało się lekko, bez zgrzytów, świetnie ułożone dialogi. Nie było tych żenujących momentów z anime, nie było głupot Pilafa i Mai. Jestem zadowolona i czekam na maj!

Z mojej strony podziękowania dla tłumacza, naprawdę bardzo dobra robota.

Klątwa - Dragon Ball
Paweł Dybała Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 49
Dzięki wszystkim za miłe słowa.
Pierwszy draft tłumaczenia DBS2 prawie ukończony, tymczasem mam pytanie - wybiera się ktoś na Pyrkon? Będzie fajna okazja, żeby pogadać.
Indiger Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Indiger
Dni na forum: 333
Hej, ja pewnie się pojawię. Jeśli byłaby możliwość rozmowy to jak najbardziej byłbym zainteresowany.
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Polska edycja mangi Dragon Ball Super (JPF)
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump